PDA

View Full Version : Изтъркана тема стара като света :)



TalasamchoOOD
06-24-2010, 12:24
Значи историята ми е следната (късия вариант). Преди няколко месеца се запознах с едно момиче, а тя е нещо като перфектната за мен - висока, с тъмна коса и очи, може да готви, да чисти ала бала :D хубава е и т.н. И тъй де тук започва жалката част от моя страна - влюбих се в нея. Доста често комуникирахме, излизахме от време на време, имахме общи интереси
... И след всичко това аз като пълен fall inlove in her :lol: (нещо което тя не заслужаваше). И така всичко беше добре докато не се появи една малка, задръстена мижатурка, която с цялото си нахалство започна да излиза с нея под носа ми и естествено между двете "сладурчета" пламна любов (от негова страна, защото е жалък глупак търсещ каде да си топни нещото, а от нейна да ми направи гадно задето я ревнувах без причина почти постоянно ) и тъй де те тръгнаха и когато разбрах ... просто бях страшно наранен и като всеки уважаващ себе си идиот така хубаво нахраних обекта на своята любов, че горкото момиче чак се разрева. :lol: И стигаме до този момент в който аз съм и бесен и направих нещо глупаво ... тръгнах с бившата на оня горалундел с малък фулундел :lol: и ся си мисля и не мога да измисля - да я нараня ли допълнително докато годят или само с момичето да я ги накараме да се разделят. Може съветчета, злобни коментари, обиди ... интрига да има :D

scanadal
06-24-2010, 12:34
Глупаво неосъзнато лапе... :?

magita
06-24-2010, 12:34
Щом е тръгнала с друг значи всичките и чувства към теб (като любов) са преминали... Ако ти каже, че не е искала да те наранява и за това не ти е казала за тази "мижатурка" не и вярвай... Но ако ти продължиш да я нараняваш значи още имаш чувства към нея... А прошката си е най-висшата форма на любов... Така че те съветвам да я забравиш колкото може по бързо. Не казвам да не се срещаш д други, просто не го право за да я заболи нея, защото ще ди заболи и др :)

male91
06-24-2010, 13:19
Браво, точно така се прави :)
Наистина те поздравявам за това (handshake), точно така трябва да се прави ...
Изпадал съм в подобни ситуации, след това момичето не ми е говорело, но мислиш ли, че ми пукаше :lol: :lol: :lol:
>> За разлика от тебе, мислех и на нея да и бия 2 шамара, поне да знам за какво плаче, хаха

UrbanLegend
06-24-2010, 13:28
Като гледам какви сте злабни мъжките се замислям какви ще ги мъдря в бъдеще.По темата->нали осъзнаваш,че като и го връщаш с нищо няма да помогнеш на себе си и това няма да ти възтанови загубеното с нея време?Иначе щом ти е кеф прави й мръсно,изкарай й мръсните чаршафи и нейните интриги прид цял град,гаври я...Обаче знаеш ли,аз най-много бих се обидила,ако нйкой ми покаже,че аз самата нещо не представлявам и ме кара да се чувствам като боклук.Или просто наранявай това,което тя най-много обича

BlueFace
06-24-2010, 14:26
На колко си? 14? :?
По начина ,по който си постъпил, и заради това ,че в темата си не спря да обиждаш другото момче ,мисля ,че с пълно право мога да ти кажа ,че си глупак с детинско мислене !! :?

Каквото си надробиш,това ще сърбаш мойто момче ;) Такъв е животът :)

anonymous708973
06-24-2010, 14:56
Сууупер тъпа постъпка. Много детинско. Като всеки уважаващ себе си си "нахранил" момичето? Браво бе... Къде-къде по-мъжка постъпка щеше да е просто да си тръгнеш с достойнство. Обичал я.. Пф! :?

TalasamchoOOD
06-24-2010, 15:37
Впрочем не мисля да спирам докато не ги разделя и от тях не остане .. нищо :grin: и съм на 15 и на 20 юли правя 16 :grin: кеф партии :D

TalasamchoOOD
06-24-2010, 15:42
На колко си? 14? :?
По начина ,по който си постъпил, и заради това ,че в темата си не спря да обиждаш другото момче ,мисля ,че с пълно право мога да ти кажа ,че си глупак с детинско мислене !! :?

Каквото си надробиш,това ще сърбаш мойто момче ;) Такъв е животът :)

Мога само да ти кажа, че нямам проблем с това, което мислиш, но аз си мисля, че тя си го заслужава ... както и всичко, което ще и се случи ;)

BlueFace
06-24-2010, 15:45
1)
Впрочем не мисля да спирам докато не ги разделя и от тях не остане .. нищо :grin: и съм на 15 и на 20 юли правя 16 :grin: кеф партии :D

2)
но аз си мисля, че тя си го заслужава ... както и всичко, което ще и се случи

От 1) и 2) => че тезата ми се потвърди....

Порасни... :? С това лапешко мислене никоя няма да ти върже :?

jimei
06-24-2010, 15:56
1)
Впрочем не мисля да спирам докато не ги разделя и от тях не остане .. нищо :grin: и съм на 15 и на 20 юли правя 16 :grin: кеф партии :D

2)
но аз си мисля, че тя си го заслужава ... както и всичко, което ще и се случи

От 1) и 2) => че тезата ми се потвърди....

Порасни... :? С това лапешко мислене никоя няма да ти върже :?

Ше се изненадаш колко други момичета с лапешко мислене ше му вържат :D

bobito_th
06-24-2010, 16:01
Пълно лапе.. няма кво друго да кажа :?

TalasamchoOOD
06-24-2010, 16:05
Пълно лапе.. няма кво друго да кажа :?

Мерси много - пращам ти въздушна целувка :grin: :D :-)

jimei
06-24-2010, 16:10
Пълно лапе.. няма кво друго да кажа :?

Мерси много - пращам ти въздушна целувка :grin: :D :-)

Мисля да ти купя ментосче, че и през нета ми миришеш ;(

Vasoto129
06-24-2010, 16:32
ти незнаеш кво правиш братле,чесно мноо зле :? :? :? :? :?

XTREMEFREERIDE
06-24-2010, 16:43
Колкото повече товар има в лодката, толкова по-малко знаеш на къде може да кривне. Стига си го мислил. Защо не ги оставиш да си живеят живота?

bobito_th
06-24-2010, 17:03
Пълно лапе.. няма кво друго да кажа :?

Мерси много - пращам ти въздушна целувка :grin: :D :-)

моля те НЕДЕЙ :shock: