PDA

View Full Version : Махане на космите на краката. Епилатор или Кола Маска ? ? ?



DoomShadow
06-24-2010, 13:39
Видях такива теми за обезкосмяването на краката и че някой са за епилатор, но също така има и доста мнения, че с кола маска по-малко боли, по-бързо става и ефекта е по-долготраен.
Та молбата ми към вас е ако може да дадете мнение и да обясните за процедурата с колата маска.
От къде мога да я закупя?
Какво количество? Каква е цената горе-долу?
И дали да рискувам за първия път с кола маска сам да си я направя или да ида на козметик (да оточня че съм момче). Ако някой е ходил по козметици да му правят кола маска нека да сподели горе долу колко ще се оръся, защото никаква представа нямам в тази област.
Благодаря много на всички, отделили внимание и време да прочетат темата и моля за съвет и разяснение по темата :)

SmilezZz
06-24-2010, 14:27
И двата варианта са дълготрайни..
Относно въпроса за кола-маската: - Купува се от аптеката или от козметични магазини,предполагам..Аз съм доволна от течна кола маска на Жанкар - около 2лв,2,50лв..Нещо от този род беше..Аз лично съм доволна.. :)

DoomShadow
06-24-2010, 15:41
колко тубички трябва да си взема за да си махна космите на целите крака ? горе долу тази процедура с кола маска по колко време отнема ?
и някой може ли да каже ако се отиде на козметик, каква е тарифата ? :)

anonymous708973
06-24-2010, 15:56
Оу,... различно е. Не само от това колко дълги са ти космите, а и от това на колко тънък слой я нанасяш - аз не мога на много тънък, щото ме скубе някак си и ми трябва тубичка и малко. Вземи си 2, ще ти стигнат.

При козметик цените варират. Съветвам те да отидеш в някое малко, закътано салонче, защото ще ти вземат по-евтино за същия резултат. При тая, дето си скубя веждите, е между 16-20 лв, имайки предвид, че при една друга крака+вежди+ръце е 25 :)

YouAteMyHeart
06-24-2010, 16:08
Купи си 2 тубички,за да ти стигнат+ленти за кола маска(има ги на бр. или ролка)

marinkof
06-24-2010, 17:15

crazybebe
06-24-2010, 20:07
колко тубички трябва да си взема за да си махна космите на целите крака ? горе долу тази процедура с кола маска по колко време отнема ?
и някой може ли да каже ако се отиде на козметик, каква е тарифата ? :)

амии цената при козметик е около 20 лева някъде се води .. има болка-разбира се , но след това си заслужава поне 2 - 3 седмици няма и косъмче да видиш .. !

Luscious_Heart
06-25-2010, 15:02
Откъде мога да си купя ролка с ленти за коламаска? :) От аптеката ли? На какви цени вървят? Иначе течната на жанкар я изхабявам за сравнително кратко време.. слагам много. :D

XheroineX
06-25-2010, 17:39
Имам страхотен епилатор и съм много доволна :-) понякога използвам и депилиращ крем

DoomShadow
06-28-2010, 08:33
Имам страхотен епилатор и съм много доволна :-) понякога използвам и депилиращ крем

би ли споделила какъв е епилаторът ти ?

Goddess
06-28-2010, 08:42
Кола маска-та, ама ако е при козметик.
Иначе епилатор, въпреки че от него растат подкожни косъмчета.

Kallyn4eto
06-28-2010, 08:52
И двата варианта са дълготрайни..
Относно въпроса за кола-маската: - Купува се от аптеката или от козметични магазини,предполагам..Аз съм доволна от течна кола маска на Жанкар - около 2лв,2,50лв..Нещо от този род беше..Аз лично съм доволна.. :)

понеже си бях купила ама нищо не стана...
значи няколко пъти сама се оправях на ръцете
обаче веднъж пробвах на краката
и нали си беше достатъчно течна не съм я затопляла
и си я мажа нали там сичко и слагам лентичката дърпамм
то ми остава по крака и по лентичката без 1 косъм да махне
защо тъй става? и какво да направя??

Sladuranata2298
08-30-2010, 13:24
ЗДР
Когато бях на 11 си ги махнах за първи път и то сама. Не е чак толкова трудно само дето ще се изклепаш целия.да знаеш ,че след кола маска не се мият (мястото където са махнати космите) за да не лепнеш целия се намажи със някакъв крем за кожа.
това е от мен надявам се да съм ти погогнала с нещо!