PDA

View Full Version : Отчайвам се вече...



allaballaaaa
06-24-2010, 13:46
Здравейте... Имам приятел с който ходиме вече от 1 година и 9 месеца,и аз страшно много го обичам,предполагам,че и той поне така казва,обаче проблема е,че не ми обръща никакво внимание.Пристрастил се е към wow и само играе,не ми пише в скайп,не ми се обажда освен ако аз не му кажа,и най-големия проблем е,че се виждаме рядко 1 път в седмицата, понякога се случва и повече време да не се виждаме,винаги се оправдава с това,че сме далече,аз не мисля,че сме толкова далече,че да не се виждаме и,че майка му само го карала да работи и тн да тва за майка му е така,обаче според мен ако има желание,ще направи сичко за да се видиме,ако аз не му мрънкам цяла седмица да дойде да се видиме той сигурно няма да се сети.... незнам така сме вече от сиг 1 година,много пъти съм му казвала какво чувствам,че не искам да е така,ама той не може да разбере.Знам,че ще ми кажете да го зарежа,че не ме обича и тн,но аз знам,че ме обича сепак ходиме от толкова време и още е с мен,ако не ме обичаше поне малко едва ли щеше да е с мене, и такам искам да намеря друго решение на проблема освен това да го оставя...

radeberger
06-24-2010, 13:53
И го търпиш от 1 година . Ти какво очакваше да се случи през това време? То се вижда , че не се интересува от връзката ви . По- добре си намери нов , който да ти обръща внимание . Че аз с някои познати се виждам по повече от 1 път седмично .


На колко сте ?

allaballaaaa
06-24-2010, 13:57
аз на 17 той е на 18

vesito13
06-24-2010, 14:01
Не ти се връзва много версията, че постоянно играе на wow и в същото време майка му го карала да работи. Та кое остава? Освен това за една връзка това, че не ти е писал по скайп не би трябвало да е голяма трагедия. :?

allaballaaaa
06-24-2010, 14:02
постоянно когато не работи в тях играе на wow

DarkGirll
06-24-2010, 14:16
постоянно когато не работи в тях играе на wow

Охх...тези игри.... :? Не си отчаивай мила..поговори с него кажи му всичко,че искаш да ти обръща повече внимание и т.н. и да занеш,че той не те заслужава :? аз на твое място щях да го зарежа,но ти си решаваш :) Успех :wink:

BlueFace
06-24-2010, 14:19
WoW-a проваля животи .... Мисля ,че когато пак се видите трябва да проведете един сериозен разговор на тази тема :) Кажи му ,че не можеш повече така ,че ти е писнало да се виждате 1 път в седмицата ,че заслужаваш повече внимание и т.н. И му кажи ,че заради една тъпа игра проваля връзката ви. Ако след този разговор не се стресне и не се промени нещата са загубена кауза ... :?

allaballaaaa
06-24-2010, 14:25
Еми много пъти съм говорила с него на тая тема,той си повтаря едно и също,не може да разбере...

Elenichkaa
06-24-2010, 14:37
Еми много пъти съм говорила с него на тая тема,той си повтаря едно и също,не може да разбере...
Aбе според мен човека много добре разбира,просто така му изнася и му утърва!Прави се на ударен.

Duvessa
06-24-2010, 14:44
ако не ме обичаше поне малко едва ли щеше да е с мене
Дори и така да е, явно има по-малко нужда от теб, отколкото от wow. Оттук нататък ти си прецени дали искаш да бъдеш с такъв човек. На тази възраст нито има някаква постоянна работа, че да е много ангажиран, нито нещо подобно. Ако имаше желание, щеше да намери начин. Отдръпни се и поохлади чувствата си, бъди студена към него, нека види, че не може да те разиграва както си иска и да се виждате само когато той реши. Ако му пука поне малко за връзката ви, би трябвало да почне да се държи по-нормално.

someonerandom
06-24-2010, 14:56
Тва WoW е отвратително нещо,от опит говоря.Аз като играех,не излизах с приятели,даже на плаж почти не отидох едно цяло лято.Той едва ли наистина осъзнава,че връзката ви отива на кино,защото акъла му е в играта.Трябва да говориш много сериозно с него за това.АБе общто взето BlueFace го е казал/а най-добре.

allaballaaaa
06-24-2010, 15:02
Еми не,той не е толкова пристрастен,излиза си с приятели и тн,имах предвид,че като си е в тях само тва прави...ама по-големия проблем ни е това,че не се виждаме

BlueFace
06-24-2010, 15:09
Толкова ли си сляпа ,че не можеш да видиш какво се случва около теб? Той има време ,просто няма желание...Не знам как продължаваш да му ходиш след гъза и да се примиряваш с тази роля, която "играеш"... :?
Аз не виждам смисъл в тази връзка.В момента тя ти носи единствено отрицателни емоции ,а смисълът на любовта е точно обратното -щастие,прекрасни моменти ,прекарани с любимия човек.... :(

VinDiesel
06-24-2010, 15:31
Ако найстина му беше на сърце,щеше да си играе с теб не УОУ.Аз като имам редовна и второстепенна работа,пак имам време да излизам и всичко :)

Paramour
06-24-2010, 16:00
Толкова ли си сляпа ,че не можеш да видиш какво се случва около теб? Той има време ,просто няма желание...Не знам как продължаваш да му ходиш след гъза и да се примиряваш с тази роля, която "играеш"... :?
Аз не виждам смисъл в тази връзка.В момента тя ти носи единствено отрицателни емоции ,а смисълът на любовта е точно обратното -щастие,прекрасни моменти ,прекарани с любимия човек.... :(

+1! :( :(

jimei
06-24-2010, 16:03
постоянно когато не работи в тях играе на wow


Ами да ти кажа, иди го виж с къв герой играе. Ако играе с мъжки белф с дълга коса и бледо усмихнато личице, значи е гей. Виж:

http://www.belowthebelt.org/bloodelf.JPG

tnp123
06-24-2010, 16:07
И аз играя, не на тази игра, една друга, но не бих бил толкова вманиачен че да не обърна внимаание на приятелката си!(стига да я имах..) За мен тя би била на първо място! Зарежи го.

BlueFace
06-24-2010, 16:09
И аз играя, не на тази игра, една друга, но не бих бил толкова вманиачен че да не обърна внимаание на приятелката си!(стига да я имах..) За мен тя би била на първо място! Зарежи го.

Замислял ли си се ,че игрането на тази игра може да ти пречи да си намериш приятелка ? :?


@jimei защо този хейт към blood efl-ите :lol:

allaballaaaa
06-24-2010, 16:20
Има и друг проблем,че приятелите му с които секи ден е заедно от неговия клас 2-3 момчета,много ме мразят и само го настройват против мене,и само го карат да ходат на някъде и като трябва да е с мене,той е с тях и пият...Те много го провалиха,големи селяндури и пияници са и той стана като тях....преди не беше така,трябва да се отдръпне от тяхната компания,но знам,че това едва ли има как да стане... :(((

Vasoto129
06-24-2010, 16:22
пф щом държи на една видео игра е повече отколкото на тебе значи не те обича чак толкова нз просто как го търпиш :) :) :) :shock: :shock: :shock:

allaballaaaa
06-24-2010, 16:26
Не само на играта ами и на измислените му приятели,които са с него само за пиенето,и си заряза истинските приятели заради тях.... аз знам,че изхода е само един...да го зарежа,но не искам,не мога,искам да намера друго решение :(((

tnp123
06-24-2010, 17:05
[i]Замислял ли си се ,че игрането на тази игра може да ти пречи да си намериш приятелка ? :?

Де да беше това....веднага бих се отказал....ама друг е проблема при мен, и се надявам скоро да го преодолея.

BlueFace
06-24-2010, 17:08
Замислял ли си се ,че игрането на тази игра може да ти пречи да си намериш приятелка ? :?

Де да беше това....веднага бих се отказал....ама друг е проблема при мен, и се надявам скоро да го преодолея.

Еми успех : )

DeathRogue
06-24-2010, 18:37
Губиш си времето :] а и т`ва което изпитва той може да е всичко др,но не и любов..Колкото по-рано скъсате,толкова по-добре,ако не за двама ви,то поне за теб.Намери си друг :) все пак не всички сме WoW маниаци,които не обръщат внимание на половинките си.

tarlyo
06-24-2010, 18:40
постоянно когато не работи в тях играе на wow
Когато сте в тях го прати да ти донесе нещо за пиене и му изтрий акаунта. :smt077 :smt077 :smt077

allaballaaaa
06-24-2010, 18:50
Аз съм си мислела да му изтрия играта,ама после ше ме убие и пак ще си я качи,а акаунта незнам как :D някой да обясни :D

aniichka
06-24-2010, 19:23
]
Щом не намира време за теб не те заслужава помисли малко,ако те обичаше щеше да намира време за теб поне 2 пъти в седмицата,че и повече ;) Според мен тази връзка няма бъдеще,щом всичко друго му е по важно от теб :x може пък и да ти изневерява :(

bilqnavod
06-24-2010, 21:51
Еми много пъти съм говорила с него на тая тема,той си повтаря едно и също,не може да разбере...
Aбе според мен човека много добре разбира,просто така му изнася и му утърва!Прави се на ударен.
Съгласна с последния пост. Прави се на ударен и иска да те върти на малкия си пръст, защото знае че ти страдаш. В повечето случаи мъжете правят така. И на мен ми се случва нещо подобно в момента, но не мога да кажа нищо защото аз свалих момчето и освен това сме от скоро, а той има много да учи.... но имам чувството че и за нататък ще е така. То се казва денят личи от сутринта - не може да се промени. Сама трябва да си направиш равносметка дали искаш да продължаваш така или не. Ако не можеш да търпиш има начин. Не приемай това за чиста монета - достаъчно голяма си да видиш как стоят нещата и да вземеш правилното решение. Пожелявам ти успех дано се оправят нещата и дано си щастлива.

maximus1993
06-24-2010, 22:39
постави му ултиматум : аз или играта.. избер ели играта го зарежи, в смисъл ти добре ли си ?? има толкова много момчета които биха дали всичко за да са със теб.. а се занимаваш с някъвx;;x :-o

Force_bladeR
06-24-2010, 22:50
Кажи му така: Или wow, или мен!

К'ви са тия ненормалници да играят игри пред това да са с момиче.. :shock: :razz: :razz: :razz: :razz:

balu4ka
06-25-2010, 14:38
И го търпиш от 1 година . Ти какво очакваше да се случи през това време? То се вижда , че не се интересува от връзката ви . По- добре си намери нов , който да ти обръща внимание . Че аз с някои познати се виждам по повече от 1 път седмично .




Може да не е намерил начин как да те отреже,заради това време в което сте били заедно ;)

VinDiesel
06-25-2010, 15:00
Замисляла ли си се ,че проблема може да е и в тебе?С моите приятели,когато някой от нас си хване приятелка,другите си казват мнението за нея.Имах приятелка ,която те не харесваха,аз бях сляп,добре че ми отвориха очите.
Та щом приятелите му не те харесват,може и причината той да играе УОУ ,и, да не ти обръща внимание,да е в теб.Аз не познавам приятелите му,незнам и колко свестни са.
Все пак в началото на вашата връзка,не се е държал така с теб.

allaballaaaa
06-25-2010, 15:51
Замисляла ли си се ,че проблема може да е и в тебе?С моите приятели,когато някой от нас си хване приятелка,другите си казват мнението за нея.Имах приятелка ,която те не харесваха,аз бях сляп,добре че ми отвориха очите.
Та щом приятелите му не те харесват,може и причината той да играе УОУ ,и, да не ти обръща внимание,да е в теб.Аз не познавам приятелите му,незнам и колко свестни са.
Все пак в началото на вашата връзка,не се е държал така с теб.

Значи неговите приятели са наркомани,пияници,селяндур и 3 в 1 и тези негови ''добри'' приятели ме намразиха,защото един път,когато трябваше да ходи с тях на дискотека,се видя с мене и не отиде,и от тогава започнаха да ме псуват и тн,сам си прави изводи колко са свестни,това са 3-4 момчета от неговия клас,с които той е по цял ден и по нагоре казах какви са...те го провалиха страшно много и от части и заради тях не се виждаме...

VinDiesel
06-25-2010, 17:08
Значи неговите приятели са наркомани,пияници,селяндур и 3 в 1 и тези негови ''добри'' приятели ме намразиха,защото един път,когато трябваше да ходи с тях на дискотека,се видя с мене и не отиде,и от тогава започнаха да ме псуват и тн,сам си прави изводи колко са свестни,това са 3-4 момчета от неговия клас,с които той е по цял ден и по нагоре казах какви са...те го провалиха страшно много и от части и заради тях не се виждаме...Значи неговите приятели са олигофрени,ясно!
Какво друго да ти кажа,освен,че не е за теб.Няма смисъл да се бориш,да превръщаш огъня във вода,невъзмоно е !Не мисля ,че заслужаваш неговото държание...

BiGBaDWolF
06-25-2010, 17:15
Още сте дествени ? Или просто вече си му омръзнала .. Та да те зареже за 1 тъпа игра ..

dead_princess
06-25-2010, 17:18
Тези игри водят до пристрастяване.Опитвай се да го изкарваш от тях, защото ще продължава да играе.Най-добрата ми приятелка беше така около 1 година и с много мрънкане, опити да я измъкна от тях най-накрая изтри шибаната игра и вече е човек. 8)

ReachlessGirl
06-26-2010, 08:32
Като не може да разбере с думи опитай с дела .. не го търси известно време, пълен игнор да видим дали ще се сети .. ако го направи значи все още му пука за тази връзка, ако не го направи да си заживее дълго и щастливо със скапания WOW ..

Paramour
06-26-2010, 09:24
Кажи му така: Или wow, или мен!

К'ви са тия ненормалници да играят игри пред това да са с момиче.. :shock: :razz: :razz: :razz: :razz:
+1! 8-)

Bianc0
06-26-2010, 09:42
Почни и ти да играеш с него...

BlueFace
06-26-2010, 10:46
Почни и ти да играеш с него...

Ти недей ,че когато аз играх тази игра (в оригиналния сървър) имаше цели семейства ,които играеха.Жените бяха в майчинство и си гледаха децата ,а мъжете влизаха да играят вечер .....Даже един път бяха казали ,че на детето,когато стане на 4 щели да му купят собствен акаунт .... :lol: :lol:

Bianc0
06-26-2010, 10:50
Мани мани....Болна работа са тва игрите...

sladur4etyYy
06-26-2010, 10:58
връзката ти е повече от безсмилена. какво изощбо ти дава този човек, освен притеснения? струва ли си да молиш всеки път за едното виждане, а? не знам усещаш ли докъде си паднала.
и какво я съветвате да говорят, говорили са 100 пъти вече, той прави напълно очакваното нещо- казва ок и после си продължава по същия начин. и знаеш ли защо е така, авторке? защото усеща, че си му в кърпа вързана; че каквото и да върши и както и да се държи, ще изтърпи 5- минутно мрънкане и после ти пак ще му даваш, каквото пожелае, без да искаш нищо взамяна.
бъди твърда, скъсай с него и гледай как ще ти долази в краката. но ако тогава му простиш, бъди сигурна, че, да, ще има промяна, но само временна . точно затова за мен тази връзка е, меко казано, безсмислена.

newman
06-26-2010, 19:31
Мутска зарежи го този смотаняк... Според мен не го обичаш просто си свикнала с него все пак сте били заедно 1 година. Ако той те обичаше винаги щеше да намира време за теб и мнението на приятелите му нямаше да е от значение за него, по-точно би ги зарязал заради теб ако постоянно му казват колко си "лоша". Може би тия приятели играят също с него УоУ и не искат да си зареже играта заради теб... но това е без значение. Най-важното е какво иска той, а това вероятно е виртуалния му женския блоод елф в който е влюбен и праска чекии по цял ден... На твое място бих го зарязал и направил за смях пред всичките му познати, защото това е единствения начин да му дойде акъла :) :-D