PDA

View Full Version : Самолет багаж



BlackkStar
06-24-2010, 14:38
Не знам къде да пусна темата и я пускам тук.
Искам да ви попитам тъй като в ръчния багаж нали не може да се носят течности... коректорът за лице се брои за течност и не може да се носи в ръчния нали?
Мерси предварително и ви моля за възможно най-бърз отговор. :) [/i]

DarkGirll
06-24-2010, 15:08
Оправи си правописа :?

По темата - Мисля,че не може !

BlackkStar
06-24-2010, 15:44
Ох, да, сега видях колко грешки имам. Веднага го оправям. :-D
Иначе мерси за отговора.

BiGBaDWolF
06-24-2010, 16:21
Всичко е позволено важното е да не те хванат :D

yoyosf
06-24-2010, 17:00
Ами аз миналата година един път като се връщах от Германия и съвсем бях изключила,че не трябва да има такива неща в ръчния багаж и имах какви ли не мазила и спрейчета :D ноо доколкото си спомням ми ги сложиха на летището в някво пликче и си ми ги дадоха. :grin:
И все пак по-добре не си го взимай в теб,макар че не мисля,че ще ти направят проблем,ааа и има и доста голям шанс и да не го и видят :D

Vasoto129
06-24-2010, 17:54
6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".
kalpazanka

radoslava
06-29-2010, 14:31
до 100 мл е позволено понеже когато отивах в Италия и на летището в София ми казаха че можело само до 100 мл но попринцип не са позволенииии :)

sasheto0o
06-29-2010, 19:40
:shock: Не знам,но мен на летището в София ме спряха заради едно червило,от тия течните и заради пилата ;хх

shadows92
06-29-2010, 20:49
Един тъп от моя страна въпрос.Защо са забранени течности :shock: ??Особено гримове?

SK0RP10N
06-29-2010, 21:16
Защото няма как да се познае, дали това наистина е лак за коса или някакъв взрив.
+ това лаковете за коса са леснозапалими

shadows92
06-29-2010, 21:49
Еми лак,парфюм да ама червило???

frozendeath
06-30-2010, 05:59
до 100 мл е позволено понеже когато отивах в Италия и на летището в София ми казаха че можело само до 100 мл но попринцип не са позволенииии :)

Мхм, има ограничение, а и мисля, че трябва да са запечатани? За да не се разлеят? Поне аз с такова впечатление останах. :-D

iiordanova
06-30-2010, 06:15
Е , то е за ръчния багаж. Ще издържите малко без парфюм , лак и изобщо гримове.
А и за какво са ви точно в ръчния багаж ?
Аз скоро ще пътувам до Лондон. Не мисля да нося гримове в ръчния багаж.
Бтв - Вие какво носите в ръчния багаж ? 8-) Аз до сега не съм пътувала със самолет .. нямам си представа какво да нося в ръчния. Четох правилата в сайта на летището. Ама кажете вие какво носите ?

Elenichkaa
06-30-2010, 06:15
6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".
kalpazanka

Biskfitka
06-30-2010, 09:31
Е , то е за ръчния багаж. Ще издържите малко без парфюм , лак и изобщо гримове.
А и за какво са ви точно в ръчния багаж ?
Аз скоро ще пътувам до Лондон. Не мисля да нося гримове в ръчния багаж.
Бтв - Вие какво носите в ръчния багаж ? 8-) Аз до сега не съм пътувала със самолет .. нямам си представа какво да нося в ръчния. Четох правилата в сайта на летището. Ама кажете вие какво носите ?Аз не съм пътувала,но според мен парите,документите,телефон ....са най-важни. За момичетата е хубаво и превръзки,че...всичко се случва 8-)

Без другото можеш да издържиш малко..

milenchetyyy
06-30-2010, 11:23
Ммм.. аз си носих коректор (пътувах за Лондон) и ми го взеха с условието че като се върна от там (Лондон) ще ми го върнат :D :D :D А до колкото дамските превръзки също ми ги взеха и аз не знам защо :D :D

elito6754
06-30-2010, 13:06
Течности в ръчния багаж са позволени до 100 ml. За най-сигурно си сложете гримовете и подобни работи в куфара\сака. Пили, ножички и вяскакви такива не с позволени в ръчния багаж да се носят.

iiordanova
06-30-2010, 13:28
milenchetyyy .. ти какво друго си носи в ръчния багаж ? 8-)

bloodyF
06-30-2010, 20:18
хахх спомням си,нося си пилата и минавам нали и ми гледат чантата и виждат пилата и изваждат един кош пъълен с пили и нокторезачки да си я хвърля :lol:

milenchetyyy
07-01-2010, 11:44
milenchetyyy .. ти какво друго си носи в ръчния багаж ? 8-)
Еми кво да нося :D :D :D квото се носи предимно книга,телефон,кърпички,вод която купих след митницата или там както се казва и 1-2 гланца :D :D и дамските превръзки който най-нагло ми бяха взети :D :D

LipSy
07-01-2010, 12:01
Не е забранено да се носят течности в ръчния багаж. Има си определени милилитри- около 100 примерно и зависи какво е. Вода не можеш да носиш в себе си. Ако искаш трябва да си купиш там от летището. Аз един път носих и направо без да ме питат я извадиха от чантата и я хвърлиха. Пилички, ножички или някакви такива остри неща е забранено да се носят в чантата. Трябва да са в куфара, който отива в самолета-в багажното. Гримовете, които носиш в ръчния трябва да са опаковани в торбичка и торбичката да е завързана, запечатана и т.н. Всичко това се прави от поражения за сигурност. То инъче всеки щеше да си носи това, което му падне!

LipSy
07-01-2010, 12:03
milenchetyyy .. ти какво друго си носи в ръчния багаж ? 8-)
Еми кво да нося :D :D :D квото се носи предимно книга,телефон,кърпички,вод която купих след митницата или там както се казва и 1-2 гланца :D :D и дамските превръзки който най-нагло ми бяха взети :D :D

Дамските превръзки са ти били взети?! :shock: На мене пък точно това не ми се е случвало.

milenchetyyy
07-01-2010, 12:39
milenchetyyy .. ти какво друго си носи в ръчния багаж ? 8-)
Еми кво да нося :D :D :D квото се носи предимно книга,телефон,кърпички,вод която купих след митницата или там както се казва и 1-2 гланца :D :D и дамските превръзки който най-нагло ми бяха взети :D :D

Дамските превръзки са ти били взети?! :shock: На мене пък точно това не ми се е случвало.
Ммм.. да :D :D бяхме точно 5 човека от който три са момичета (естествено който носеха превръзки в личния си багаж) и точно мойте взеха.. тях ги пуснаха ей така :D :D