PDA

View Full Version : Спешно ми трябва съвет ! НАИСТИНА МНОГО БАРЗО МОЛЯ ВИ !



snamee
06-24-2010, 16:14
.....

BlueFace
06-24-2010, 16:16
Тъпа и неграмотно написана тема .... :?

bobito_th
06-24-2010, 16:22
Come here you naughty girl you're such a tease
You look so beautiful down on your knees
Keep on those high heel shoes rip off all your clothes
You smell so fucking good it makes me lose control!
кажи й го и ще ти падне в краката xD

snamee
06-24-2010, 16:23
..........

Vasoto129
06-24-2010, 16:26
тряя да си поговорите мисля че си и омръзнал :shock: :shock:

Geri94
06-24-2010, 16:27
Come here you naughty girl you're such a tease
You look so beautiful down on your knees
Keep on those high heel shoes rip off all your clothes
You smell so fucking good it makes me lose control!
кажи й го и ще ти падне в краката xD

ехее... с това наситина може да й се подкосят краката..
Към автора: влизал ли си въобще в час по български език? :-o

BlueFace
06-24-2010, 16:33
тЪка ,писЪл,посАветваИте ,от давна.... много добре си я редактирал .... :razz: 8-)

За да не е flood : Ти я познаваш най-добре.Ти трябва да си този ,който знае какво трябва да направиш и да и кажеш ... :? Сам трябва да можеш да разнообразяваш връзката си ,за да не се губи "магията" ....Тъжно е ,че вече за всяко малко нещо пускате теми :(

snamee
06-24-2010, 16:33
.............

AniBG
06-24-2010, 16:33
Лолз... :lol: За пръв път чувам за момиче, което не обича романтиката!!! :shock: При това положение ще е малко трудно да го направиш! :? Да знаеш, без да се обиждаш, имам чувството, че си малко нахален! Всмисъл, че ти искаш тя да разбере, че ти я обичаш! Еми вие, ако ходите, тя не го ли е разбрала вече!? :? Разбирам да си нежен и любовта към нея да се засилва, но леко си се вманиачил в това да й го показваш! Мен ако питаш, недей пък да я притискаш толкова! На нея може да й е омръзнало от твоите "романтики" и усилията ти да я впечатлиш още повече! :? Остави я малко, поразсей се! И тя малко да си почине от теб, дето се казва! :D Според мен момичето не е Хекатонхейра от митологията, че да не харесва романтиката, :D но можеби ти прекаляваш с нея и на момичето започва да й омръзва! :?

snamee
06-24-2010, 16:35
...........

bobito_th
06-24-2010, 16:39
тЪка ,писЪл,посАветваИте ,от давна.... много добре си я редактирал .... :razz: 8-)

За да не е flood : Ти я познаваш най-добре.Ти трябва да си този ,който знае какво трябва да направиш и да и кажеш ... :? Сам трябва да можеш да разнообразяваш връзката си ,за да не се губи "магията" ....Тъжно е ,че вече за всяко малко нещо пускате теми :( Да напълно си прав ( само като ме гледаш колко неграмотно съм писал тази тем можеш да си представиш какво е не мога и не мога да измисля какво да и кажа :shock: :neutral:

Не е нужно постоянно да й повтаряш, че я обичаш. Омръзва, пък и тя със сигурност го знае. Понякога дори прегръдка и мил поглед стигат. И сериозно кажи й това, което написах по-горе и ми кажи реакция ;дд

snamee
06-24-2010, 16:40
..........

AniBG
06-24-2010, 16:40
тряя да си поговорите мисля че си и омръзнал :shock: :shock: Е едва ли съм и омръзнал просто много досадно стана да и повтарям обичам те и сякакви такива всеки ден и то си губи смисЛАла искам да и кажа нещо толкова простичко разбираемо и в същото време красиво и пълно с любов което да изразява чувствата ми ( но пак казвам не си пада много по романтиката )

П.П. - първо си оправи писането и се научи как да се изразяваш - без правописни и/или пунктуационни грешки! :?
- второ, защо си сложил такова заглавие за толкова малък "проблем"!? :?
Разбирам да имаш някакъв супер огромен проблем, ама за толкова малък... :?
- трето, като пускаш тема поне слагай заглавие, което описва темата!

Най-добре, преди да започнеш да пускаш теми прочети правилата на форума! :x

П.П.2 - ако и тя споделя твоите чувства, би трябвало да знае колко сериозни намерения имаш!

snamee
06-24-2010, 16:41
.......

BlueFace
06-24-2010, 16:43
На колко си години и къде учиш искам да те попитам?

bobito_th
06-24-2010, 16:54
тЪка ,писЪл,посАветваИте ,от давна.... много добре си я редактирал .... :razz: 8-)

За да не е flood : Ти я познаваш най-добре.Ти трябва да си този ,който знае какво трябва да направиш и да и кажеш ... :? Сам трябва да можеш да разнообразяваш връзката си ,за да не се губи "магията" ....Тъжно е ,че вече за всяко малко нещо пускате теми :( Да напълно си прав ( само като ме гледаш колко неграмотно съм писал тази тем можеш да си представиш какво е не мога и не мога да измисля какво да и кажа :shock: :neutral:

Не е нужно постоянно да й повтаряш, че я обичаш. Омръзва, пък и тя със сигурност го знае. Понякога дори прегръдка и мил поглед стигат. И сериозно кажи й това, което написах по-горе и ми кажи реакция ;дд

Ако може искараи го и на БГ че на нея и на мен английския не ни е силна страна 8-)

Ейй как не ви е срам. ;дд

Ела тук лошо момиче, толкова си закачлива
изглеждаш толкова красива на колене
продължавай на тези високи токчета, съблечи всичките си дрехи
миришеш толкова добре, това ме кара да изгубя контрол

BlueFace
06-24-2010, 16:56
На български губи закачливостта си ... :?

bobito_th
06-24-2010, 16:57
На български губи закачливостта си ... :?

Знам знам. Ама момчето не знае английски :o