PDA

View Full Version : Кой би дошъл на купон на вила?



Shu7teR
06-24-2010, 18:53
Ако се организира купон на вила, да кажем на хижа "Здравец", само за хора от форума, бихте ли дошли? Но не дали ви се иска, а дали ще дойдете, ако наистина се направи такова нещо?

Nakadah
06-24-2010, 18:57
едва ли някой ще довтаса :?

eatshitsfuckinbitchezhah
06-24-2010, 18:59
о,боже ..

SilverRain
06-24-2010, 19:15
едва ли някой ще довтаса :?
има мн нахални хора .. 8-) :lol: :oops:

SuNsEt
06-24-2010, 19:43
Ако познавам поне 50% от хората и съм се виждала с тях много преди това може би бих дошла,но иначе това си е...каране на сляпо(така да се каже).Не се знае какво може да стане в тая вила и то с напълно непознати хора...

Rounder
06-24-2010, 19:47
наи-много да стане масов бой :razz:

ти пиян ли си бе !? бахти тъпият въпрос

SuNsEt
06-24-2010, 19:53
Аз имам богато въображение-може нарочно някой да прави купон,защото е убил някой и така като дойде някой непознат да му лепнат уликите без той да знае и после хоп-в полицията за убийство. 8-)

Айде ся...изнасилване,пребиване, бир...абе по-скоро да стане нещо лошо от колкото хубаво.За да отидеш на такова място поне трябва да познаваш 1 човек и то добре.

А пък иначе,който иска да си ходи,на мене така ми е добре.Да би мирно седяло,не би чудо видяло. 8-)

cherinka
06-24-2010, 20:03
аз ша дойда

hgfh
06-24-2010, 20:18
Със сигурост не бих отишла на купон сред толкова непознати, виж ,ако познавах повечето, бих се замислила ..

dead_princess
06-24-2010, 20:30
Едва ли някой ще е "навит" за хижа и ще обясня защо:
Според мен е тъпо да се събираш с непознати хора.Ти нямаш ли си истински приятели, които да поканиш и с които да си изкараш добре?
Повечето няма да се познават, от първия път доста често се правят грешни впечатления за даден човек, не може да разбереш от какво се интересува и тн.

Canis_Dirus
06-24-2010, 20:31
Не са много хората т фоума, с които бих отишъл някъде. А смея да твърдя, че едва ли бих отишъл на хижа с хора, които не познавам достатъчно добре.

Canis_Dirus
06-24-2010, 20:45
а тези с които би отишъл са такива, че по-добре да не ходи човек с тях по хижите... :lol:




ПП. Липсва ми куенча :(

Абе...
Според зависи. Ако ще се мощее - абсурд!
Пък и при положение, че вуйчо ми преодставя безвъзмездно вилата си - никакви хижи не ми трябват. Иначе от бая време искам да си направя една екскурзия с теснолонейката до къщата на баба и дядо. Място бол, обаче или няма желаещи, или са се настроили за безпаметност.
Дърт съм вече за такива работи. Вчера стана една година откакто не съм се напивал. Пенсионеркса работа.

Куенча на хижа = филма Хостел 8-)

Shu7teR
06-24-2010, 20:53
Имам приятели разбира се :) Искам да видя как реагирате. За cherinka няма проблем. Тя поне познава бат Васко, та ще има компания за нея :)

Canis_Dirus
06-24-2010, 21:07
И аз вече направо не пия, а какво беше преди... еххххххххххххх



а с куенча не бих отишъл никъде, където няма поне 100 човека, които да го озаптят веднага...
По възможност да са тренирани, че да не пострадат. Просто когато Куенча срещне др. Лектър, единственото, което Ханибал може да направи е да му падне на колене, да му направи една свирка и да каже "Евала, Куенче".

shadow4e
06-24-2010, 21:22
От този форум познавам два типа хора. Първите, ако стане нещо, няма да могат да ме защитят, вторите - ако става нещо, те ще са причинителите. Така че все не би било здравословно. :lol:

Canis_Dirus
06-24-2010, 21:24
От този форум познавам два типа хора. Първите, ако стане нещо, няма да могат да ме защитят, вторите - ако става нещо, те ще са причинителите. Така, че все не би било здравословно. :lol:
Аз към кои спадам? :-o

w0sh
06-24-2010, 21:31
Как можемд а се доверим на човек, който като нищо може да е психопат.

Не е като да не познаваме съфорумци, ама .... уау. Може да си наемеш компаньонки.

shadow4e
06-24-2010, 21:35
От този форум познавам два типа хора. Първите, ако стане нещо, няма да могат да ме защитят, вторите - ако става нещо, те ще са причинителите. Така, че все не би било здравословно. :lol:
Аз към кои спадам? :-o
Към истинските рицари. 8-) помогна ми при обвинененията на Илко, защити ме като истински мъж


Обичам ходенето по вили, но с познати хора, така на сляпо не бих тръгнала.

plmn
06-24-2010, 21:59
Идеята е добра ;д и не е нужно да си психар или да нямаш приятели за да направиш нещо подобно ;д само че Вила ми звучи.. отдалечено. като за начало е по-добре някво по-населено място ;д

Shu7teR
06-25-2010, 07:56
Как можемд а се доверим на човек, който като нищо може да е психопат.

Не е като да не познаваме съфорумци, ама .... уау. Може да си наемеш компаньонки.

Хах...в тая криза к'ви компаньонки :)

mincheto
06-25-2010, 07:57
аз ша дойда

и аз се присъединявам 8-) :P

cherinka
06-25-2010, 08:21
Голямо непознато, голямо чудо...

все едно с всички хора, с които сте излизали сте ги познавали, а и няква част от форума са пътували по стопове ижчудесии, тука голяма драма го изкахрахте можело да е някой психопат, как така аз ще ида на непознати място и дрън дрън

не ме разбирайте погрешно, разбирам ви, не бихте отишли-ок, ама чак пък такава драма да го прайте някак си не върви...

woshata
06-25-2010, 08:38
Ми познавам хора от форума, амааа на мн малко имам доверие, че наистина няма да стане някой гаф :lol: Плюс че да.. хижая звучи много.. ъмм осамотено и не ме кефи.. разбирам за някоя софийска кръчма ОК, ама тва не 8-)

bulgarche
06-25-2010, 09:16
Ако познавам поне 50% от хората и съм се виждала с тях много преди това може би бих дошла,но иначе това си е...каране на сляпо(така да се каже).Не се знае какво може да стане в тая вила и то с напълно непознати хора...
Едва ли познаваш 50589 души, да не говорим всички те да са от форума. И какво толкова може да стане? Масов бой или групов секс, едно от двете. Нали преди време имаше няколкодневни събирания на форума по морето.

Защо всички пловдивчани тооолкова обичате да ходите или поне да се мъчите да организирате ходене на хижа Здравец? Какво толкова й харесвате?

NamelessRomantic
06-25-2010, 20:30
С напълно непознати извън града на отдалечено място.

Seems legit.

Canis_Dirus
06-25-2010, 20:43
Абе на хижи какви мизерии са ставали. Като ви припадне някой от алкохол ще се видите в чудо, щото най-близката медицинска помощ ви е на няколко часа, а на 150 не ви взимат на сериозно, понеже всички си оплитат езиците от алкохол и какво ли още не..

Я някой ще си спука главата на парното, ще се сбият жестоко.

И на морето е едно, на хижа посред нищото - мерси.

onqtam
06-26-2010, 10:25
що пък не... идеята е яка.

Canis_Dirus
06-26-2010, 10:42
Аз съм се спускал с изкъртена врата по стълбище като сърф/борд... :-o


Понякога се чудя защо човешкия вид е оцелял и опровергава теорията за естествения подбор и еволюцията...

Ти определено си трън в окото на еволюцията 8-)