PDA

View Full Version : КОСТ В ГЪРЛОТО!



JCoutureJunkie
06-24-2010, 18:52
Моля,кажете ми какво да правя?Ядохме риба и една малка костица ми заседна в гърлото навътре.Направих грешката да ям хляб мислейки,че ще се махне,но уви.Тая кост не ми пречи да дишам,просто чувството си е гадно откъдето и да го погледнеш.Дайте ми съвет какво да правя,дали ще е по-добре да я оставя?Дали сама ще се разтопи или?

Unabomber
06-24-2010, 19:17
И аз така съм чувал, че правиш една по голяма топка хляб и ядеш. По принцип, би трябвало от слюнката да се разгради коста, но кога немога да ти кажа. Иначе и аз съм го изпитвал това нещо, отвратително е...

JackSparrow
06-24-2010, 19:52
предполагам, че имаш пинсетка, каквато и да е. помоли някой да бръкне с нея и да я изкара. предполагам, че не е толкова на дълбоко.

JCoutureJunkie
06-24-2010, 19:55
предполагам, че имаш пинсетка, каквато и да е. помоли някой да бръкне с нея и да я изкара. предполагам, че не е толкова на дълбоко.
Много е дълбоко,в самото гърло,дори и да нямах рефлекса да ми се гади,когато си бръкна устата по-навътре,просто никоя пинсета не би достигнала до там. :(

L0ST
06-24-2010, 20:11
Яж хляб... но най-вероятно прост ти е одрано гърлото и затва така го чувстваш... яма страшно и на мен ми е ставало доста пъти каот малък и хапна малко хляб, после го усещам пак така но след време се орпавя (няколко чааса)

Red_Hair
06-25-2010, 15:08
да ако беше алигатор може би вече слюнката би разградила костта но уви,потърпи още и да в бъдеще чисти рибата от костите

darkPaladin
06-25-2010, 15:20
обаждай се на бърза помощ какво чакаш

BlackEyedPeas
06-30-2010, 02:18
Е, темата е малко старичка, но ще помогна малко :-D Попринцип, когато нещо ти има в гърлото и не можеш да го махнеш, вечер, като си легнеш, то се маха. Не винаги се маха от първата вечер, понякога се маха на втората, докато спиш. И аз имах подобен случей, но с обелка от слънчоглед. Моето е по-гадно, беше заседнала не в гърлото, а на горе :lol: Над гърлото, към мозъка (Не знам точно как да го кажа :D ) и се стреснах, че няма да падне, но майка каза, да не се панирам толкова, ще падне докато спя и се оказа права. Като се събудих вече я нямаше :D :D

darkPaladin
06-30-2010, 04:52
като ти заседне нещо в гърлото и не може да го извадиш се звъни в бърза помощ,хора са умирали от подобни неща

melocoton
06-30-2010, 09:44
Костта попринцип се разгражда, но ако е по-голяма е проблем и по-добре да се извади колкото се може по-бързо.