PDA

View Full Version : Инфекция ?!



tish091
06-24-2010, 21:59
Здравейте...
Значи искам да ви попитам за един мой полов проблем.. ще съм благодарен ако някой ме разбере какво ще се опитам да обясня и да ми помогне с каквото може :)
Като си оголя пениса, имам някакво зачервяване на главичката по ъгълчето.. т.е. ръбчето на главичката е някак зачервено... нямам болки, нямам парене.. понякога главичката е леко по-чувствителна от нормално и в много редки случаи може да се усети лека миризма.
Ако някой знае за какво става въпрос моля да сподели какво да правя и дали е нещо много сериозно.
Благодаря! :]

batkodoki
06-24-2010, 22:24
Здравейте...
Значи искам да ви попитам за един мой полов проблем.. ще съм благодарен ако някой ме разбере какво ще се опитам да обясня и да ми помогне с каквото може :)
Като си оголя пениса, имам някакво зачервяване на главичката по ъгълчето.. т.е. ръбчето на главичката е някак зачервено... нямам болки, нямам парене.. понякога главичката е леко по-чувствителна от нормално и в много редки случаи може да се усети лека миризма.
Ако някой знае за какво става въпрос моля да сподели какво да правя и дали е нещо много сериозно.
Благодаря! :]

ВЪЗРАСТ?!

полова активност?

системни заболявания?

лекарства приемани в последно време?

tish091
06-25-2010, 09:03
Възраст - 17

пол. акт. - Девствен

сист. забол. - Не

лекарства - Нищо особено.. т.е. нищо важно което може да причини това.

tish091
06-26-2010, 11:29
Никой ли не може да ми помогне поне малко :(

vladimirrelax
06-28-2010, 09:28
Не използвай сапун и душ гелове за да го миеш . Достатъчно е силна струя вода само . Най вероятно кожата е раздразнена няма от какво да се безпокоиш .