PDA

View Full Version : Влюбен, но не в когото трябва



ImYourHero
06-24-2010, 22:59
Знам сега ще дам повод на много хора да псуват. Знам не е общоприето. Знам и че не е редно, но не мога да направя нищо по този въпрос. Искам, но не знам, защо немога да се променя.
На 20 години съм и съм момче. Имам един приятел, от много време сме приятели, просто приятели и никога не съм гледал на него по друг начин освен като най - добър приятел. Но в последно време разбрах, че съм влюбен в него. И това е със сигурност. Познаваме се 10 години, буквално сме израснали заедно. Почнах да ревнувам постоянно от приятелката му, постоянно се караме за глупави неща. Като погледна с други очи разбирам, че е нямало смисъл да се карам с него, но може би просто искам внимание. Ясно ми е че нищо не може да стане между нас, но не знам какво да правя, защото като съм с него ми е добре, а без него не мога да дишам и постоянно му звъня да излизаме, но той не може винаги или не иска и главно затова се караме. Незнам какво да правя, дайте съвет нещо !!! Вие как бихте се почувствали ако най- добрия ви приятел ви каже, че е влюбен във вас !?!?
Псувайте на воля :D :D :D

pitona666
06-24-2010, 23:23
Кирилицата е задължителна !
hamilcar

mincheto
06-25-2010, 05:23
Еми той явно си е хетеро.
Нищо неможеш да направиш по този въпрос...
Бих ти препоръчала, ЗАБРАВИГО!
Излизай, ходи по дискотеки , срещай се с готини мацки итн...

sunshinepp
06-25-2010, 05:25
Ако темата ти не е ебавка, бих ти казала да не му споделяш чувствата си! Смисъл, мисля си, че ако му кажеш истината ще го загубиш :(

Nakadah
06-25-2010, 06:32
поредната ебавка :lol:

ImYourHero
06-25-2010, 09:14
защо мислите, че е ебавка ? Няма да отделя толкова време да пиша за проблема си ако е ебавка.

ImYourHero
06-25-2010, 09:16
Ако темата ти не е ебавка, бих ти казала да не му споделяш чувствата си! Смисъл, мисля си, че ако му кажеш истината ще го загубиш :(

И аз така си мисля... Но незнам от една страна искам да му кажа, но незнам наистина незнам какво да прая... Мъча се да го забравя. Имаше време в което не сме се чували по месец и тъкмо да го позабравя и да спра да мисля за него той ми звъни за кафе и пак всичко наново... Много ми е трудно ... Казвате и да го забравя ... Как да му обесня че не искам да излизам повече с него при положение че се познаваме 10 години

bobito_th
06-25-2010, 11:26
Ако темата ти не е ебавка, бих ти казала да не му споделяш чувствата си! Смисъл, мисля си, че ако му кажеш истината ще го загубиш :(

Дамм вярно.

britzy
06-25-2010, 11:38
Много кофти-ако му кажеш-ще гоизгубиш.Но всъщност ти донякъде си го изгубил ,защото ти е САМО приятел-а ти си влюбен.
Но не му казвай.Гадно е ,но...

BiGBaDWolF
06-25-2010, 11:40
Ако ми каже така най-добрият ми приятел вече няма да е такъв .. :D

filmimilmi
06-25-2010, 11:49
Бъркаш чувствата може би защото си обратен и тълкуваш, че причината за ревността ти е в това, че си влюбен... От там се вкарваш във филма, че си се влюбил най-добрия си приятел, а ти просто го ревнуваш защото си мислиш, че приятелката му ти го отмъква. Парадокс, но често най-добрите приятели се ревнуват за елементарни неща, особено ако са били почти като сиамски близнаци. Успокой се, ще ти мине, дори настоявай да се виждате по-често. Така ще разбереш, че не си на второ място, а продължаваш да си му най-добрия приятел. Ако прекъснеш контактите си с него, все повече ще се засилва заблудата ти, че го правиш от любов докато действително това прерастне от илюзия в истина, което май вече започва да се случва...

DaemonBoy
06-25-2010, 11:54
Много кофти-ако му кажеш-ще гоизгубиш.Но всъщност ти донякъде си го изгубил ,защото ти е САМО приятел-а ти си влюбен.
Но не му казвай.Гадно е ,но...

И аз смятам така :)

sunshinepp
06-25-2010, 12:36
Как да му обесня че не искам да излизам повече с него при положение че се познаваме 10 години

Отдалечавай се малко по малко. . не сде отдръпвай изведнъж :)

VinDiesel
06-25-2010, 13:56
Аз мисля ,че си се филмирал нещо.Хвани си гадже и ще ти се оправи кашата в главата.

peshost
06-25-2010, 14:04
ОМГ имам един въпрос към теб: ти гадже нямаш ли, секс не правиш ли??????

ImYourHero
06-25-2010, 14:05
Бъркаш чувствата може би защото си обратен и тълкуваш, че причината за ревността ти е в това, че си влюбен... От там се вкарваш във филма, че си се влюбил най-добрия си приятел, а ти просто го ревнуваш защото си мислиш, че приятелката му ти го отмъква. Парадокс, но често най-добрите приятели се ревнуват за елементарни неща, особено ако са били почти като сиамски близнаци. Успокой се, ще ти мине, дори настоявай да се виждате по-често. Така ще разбереш, че не си на второ място, а продължаваш да си му най-добрия приятел. Ако прекъснеш контактите си с него, все повече ще се засилва заблудата ти, че го правиш от любов докато действително това прерастне от илюзия в истина, което май вече започва да се случва...

Ами незнам и аз вече наистина... Объркано ми е ... Не мисля че бъркам чувствата защото съм обрате, защото и нормален човек да е пак би объркал ревност и любов... Аз го чувства като любов, бил съм влюбен и преди и знам за какво гоовря... но имам някакво объркване със сигурност ... незнам какво да кажа... Май няма си му казвам, че няма се получи добре... но така искам да знае :)

ImYourHero
06-25-2010, 14:05
Бъркаш чувствата може би защото си обратен и тълкуваш, че причината за ревността ти е в това, че си влюбен... От там се вкарваш във филма, че си се влюбил най-добрия си приятел, а ти просто го ревнуваш защото си мислиш, че приятелката му ти го отмъква. Парадокс, но често най-добрите приятели се ревнуват за елементарни неща, особено ако са били почти като сиамски близнаци. Успокой се, ще ти мине, дори настоявай да се виждате по-често. Така ще разбереш, че не си на второ място, а продължаваш да си му най-добрия приятел. Ако прекъснеш контактите си с него, все повече ще се засилва заблудата ти, че го правиш от любов докато действително това прерастне от илюзия в истина, което май вече започва да се случва...

Ами незнам и аз вече наистина... Объркано ми е ... Не мисля че бъркам чувствата защото съм обрате, защото и нормален човек да е пак би объркал ревност и любов... Аз го чувства като любов, бил съм влюбен и преди и знам за какво гоовря... но имам някакво объркване със сигурност ... незнам какво да кажа... Май няма си му казвам, че няма се получи добре... но така искам да знае :)

didi0804
06-25-2010, 15:03
Забрави го !

Bixel
06-25-2010, 15:05
а има ли го желанието за извратени работи с твоя приятел ? щот може би не е точно типична педерастия ващо

Elenichkaa
06-25-2010, 15:21
той знае ли,че ти си гей??????
или си мисли,че си хетеро???
ВАжно е!

Vasoto129
06-25-2010, 15:46
Ми той се е хетеро,няма шанс да стане.Той те има за приятел сори. :) :) :) :) :)

kalo007
06-25-2010, 16:58
ОМГ имам един въпрос към теб: ти гадже нямаш ли, секс не правиш ли?????? точно така

ReachlessGirl
06-26-2010, 08:35
При момчетата е малко трудно приемането на някой техен дългогодишен приятел като гей .. в случая е по - добре да си замълчиш ..

Намери си секс другарче .. 8-)

Paramour
06-26-2010, 09:28
Не му казвай. Ако ти е толкова трудно да ти е само приятел.. махни се от него.. забрави го!

lOlbezime
06-26-2010, 16:39
Еми той явно си е хетеро.
Нищо неможеш да направиш по този въпрос...
Бих ти препоръчала, ЗАБРАВИГО!
Излизай, ходи по дискотеки , срещай се с готини мацки итн...