PDA

View Full Version : За интернет експлорера?



thirteen
06-24-2010, 23:35
Малко не ме бива в обясненията, но дано се разберем. Значи, конкретно ще дам пример. Там където си пиша и-мейла за да вляза във Фейсбука седят запаметени всички пощи, с които се е влизало в сайта, и това става така без да ме е питало дали да ги запомни, но не това е лошото :oops: , а това, че не натиснах "таб" като хората и си написах паролата до пощата и се запамети, и така ще ми видят паролатаааа :) . А става много сложно да я сменям, понеже почти навсякъде ми е една и съща, а това означава много повече занимавка сигурно, отколкото да разбера някак как да ги изтрия тия простотии :) ... и това е моя сложен хакерски проблем. Ха-ха. .. На някой добър човечец, ако му се занимава да ми обясни, на мен непросветената в тия работи, нека ми драсне! мерсииии :-)

RadioMan
06-25-2010, 06:49
е ше ти я види но няма да знае каква е за да влезеот неговия комп щото паролата е с точици и не се разбира така че спокоино :)
хаа проблема нее хакерски еми теглиш си програмата CCLEANER и ти се чистят всички пароли кадето имаш рег обаче дано да си ги знаеш :)

ПС истеглия от калдата там има последна версия на програмата удобна е нее сложна доволен съм от нея !

thirteen
06-25-2010, 21:12
Ето както предполагах трудно ще се разберем. Паролата си я написах до самото потребителско име и се вижда, не съм я запаметила да се влиза автоматично, защото не бях превключила на другото поле, а я написах не където трябва. Та така .., а и съм с windows 7, става ли тая програма и все пак ще ми свърши ли работа, ако вече някой ме разбра :lol: ...

thirteen
06-25-2010, 21:53
Опитах тази програма, тя изтри временни файлове, не знам ти какво, пароли и т.н., но потребителските имена си стоят, както и това обърканото, за което става дума :) ... аз мисля, че трябва от някакви настройки на Интернет Експлорера да се оправи, но всъщност идея си нямам къде да търся..

DarkAngelOfHope
06-26-2010, 21:36
като ти излезе името да си го избереш в падащо меню под полето го маркирай с мишката (без да натискаш лявото копче а само да е маркирано) и после от клавиатурата delete и готово :) предполагам си с поне IE7 :)

thirteen
06-27-2010, 09:59
Леле, не мога да повярвам колко е било елементарно. ;) МНОГО ти благодаря!! :grin: :grin: :grin:

Tempest
06-27-2010, 10:43
всички проблеми се решават с изтеглянето на Mozilla Firefox... там всичко е една идея по-организирано, всички запаметени пароли, потребителски имена по сайтове са на едно място... и е къде-къде по-защитен от IE