PDA

View Full Version : свършване ...гинеколог ??



s1db1
06-25-2010, 05:49
вчера с приятеля ми правихме секс и не сме много сигурни дали не е свършил в мен.сега сутринта ще ходим за ескапел,но искам да попитам ако отида на гинеколог преди това той ще ми каже ли с точност дали има нещо в мен или ???

MochaOnMyLips
06-25-2010, 08:45
Не и преди да е станало късно за Ескапел-а според мен.

BiGBaDWolF
06-25-2010, 09:38
А бе ти испий 1 Ескапел па после ходи каде искаш :D

kalpazanka
06-25-2010, 10:55
Не вярвам да ти каже нещо подобно. Предполага се, че си стояла права поне малко, че си си взела душ, т. е. каквото е останало, е изтекло и отмито. Опашатковците са се насочили накъдето трябва.

SmilezZz
06-25-2010, 11:58
Доколкото знам - НЕ..Най-добре май ще е да изпиеш Ескапел,докато не е късно

VinDiesel
06-25-2010, 12:06
Добре де,как така твоя приятел не е сигурен, дали е свършил в тебе?Ти може също да усетиш?Да не говорим за него вече..
От една страна е добре,да пиеш хапче,от друга ще ти обърка хормоните.Но щом толкова се съмняваш,най-добре пий!

Grudi_SeXa
06-25-2010, 12:32
И според мен е най-добре да пиеш хапчето.

Thinkinman
06-25-2010, 12:58
Хапчето, ако не се лъжа може да се изпие до 3 дни след половия акт, и няма как да се разбере дали си забременяла през това време, което ще рече ПИЙ хапчето! Колкото по-рано, толкова по-нисък е процента от забременяване!

Копирам един абзац от една от темите във форума:
"Не бива да се разчита на преждевременото прекъсване на акта. При вагинален контакт дори и мъжът да еякулира извън вагината на жената, често отделни сперматозоиди излизат много по-рано с телесните течности. Един сперматозоид е достатъчен, за да се оплоди яйцеклетката. Сперматозоида може да живее в тялото на жената повече от 5 дни, понякога и до 7 дни. Не бива да се допуска и повторен сексуален акт, скоро след първия. Остатъчни телесни течности, пренасящи сперматозоиди, живеят в тялото на мъжа. И аргументи от рода на "добре измит" "изпишкал се" "ще сложа презерватив" (презервативите се късат често), не бива да успокояват никого."

s1db1
06-25-2010, 21:26
купихме днеска хап4ето и го изпих си4ко си е ок..просто исках да знам дали гинеколога би могъл да каже нещо ако ме погледне днес но както и да е мерси на всички :)

Shadowsogirl
06-26-2010, 08:05
"Не бива да се разчита на преждевременото прекъсване на акта. При вагинален контакт дори и мъжът да еякулира извън вагината на жената, често отделни сперматозоиди излизат много по-рано с телесните течности. Един сперматозоид е достатъчен, за да се оплоди яйцеклетката. Сперматозоида може да живее в тялото на жената повече от 5 дни, понякога и до 7 дни. Не бива да се допуска и повторен сексуален акт, скоро след първия. Остатъчни телесни течности, пренасящи сперматозоиди, живеят в тялото на мъжа. И аргументи от рода на "добре измит" "изпишкал се" "ще сложа презерватив" (презервативите се късат често), не бива да успокояват никого."

И после се чудите защо се е шашнало онова момиче, чийто приятел е пуснал темата, че приятелката му има огромен страх от забременяване... Не правя секс, но наистина ли чак толкова често се късат презервативите?

VinDiesel
06-26-2010, 09:47
"Не бива да се разчита на преждевременото прекъсване на акта. При вагинален контакт дори и мъжът да еякулира извън вагината на жената, често отделни сперматозоиди излизат много по-рано с телесните течности. Един сперматозоид е достатъчен, за да се оплоди яйцеклетката. Сперматозоида може да живее в тялото на жената повече от 5 дни, понякога и до 7 дни. Не бива да се допуска и повторен сексуален акт, скоро след първия. Остатъчни телесни течности, пренасящи сперматозоиди, живеят в тялото на мъжа. И аргументи от рода на "добре измит" "изпишкал се" "ще сложа презерватив" (презервативите се късат често), не бива да успокояват никого."

И после се чудите защо се е шашнало онова момиче, чийто приятел е пуснал темата, че приятелката му има огромен страх от забременяване... Не правя секс, но наистина ли чак толкова често се късат презервативите?
На мен до сега(да чукам на дърво и камък) не са ми се късали..

Neopitom3na
06-26-2010, 10:39
И според мен е най-добре да пиеш хапчето.

takemybreathaway
06-26-2010, 14:21
Как така приятеля ти незнае дали е свършил или не в теб?

VinDiesel
06-26-2010, 14:29
Как така приятеля ти незнае дали е свършил или не в теб? И аз това питах в 1-вия си пост,но отговор не получих :)

wladk0yyy
06-26-2010, 19:02
Добре де,как така твоя приятел не е сигурен, дали е свършил в тебе?Ти може също да усетиш?Да не говорим за него вече..
От една страна е добре,да пиеш хапче,от друга ще ти обърка хормоните.Но щом толкова се съмняваш,най-добре пий!

Passi0n
06-26-2010, 20:26
аххахаха
ще ти отвори оная работа и ще каже на сперматозоидите " К'во става, пичове, как е там?"

t0d1t0
06-26-2010, 20:32
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

pitbullxx
06-26-2010, 20:47
Според мен трябва да вземеш хапчето докато не е станало твърде късно.Да, има шанс да ти обарка хормоните това е лошата част ,но ако се притесняваш толкова вземи хапчето аз ако бях на твое място щях да го изпия.Само спокойно :-) .Пък и как така приятелят ти няма да знае дали е свършил в теб :? . :)