PDA

View Full Version : въпрос с повишена трудност



HexGirl
06-25-2010, 06:44
тааака
От давна съм решила да си купя колан от тези дебелите дето се носят под гърдите , всичкото хубаво обаче , няма като за мен ...
Ребрата ми са доста тясни и какъвто и колан да пробвам пада ....
Пробвах такъв с катарами ... на най малкото пак пада ...
Та ако някой има подобен проблем нека каже какво е направил или да дадете съвет за модел такъв колан който може се преправи така че да не пада :)

mynichka
06-25-2010, 06:46
и аз имам същия проблем и взех такъв и го дадох да ми пробия дупки по- навътре :)

HexGirl
06-25-2010, 06:51
ок
ама аз искам от тези дето са като ластик нз дали се сещаш
дето отреде имат закопчалка и тн ...
и си харесах един и 100 часа се чудих дали ако си го взема ще мога да го прекроя ...
ако го дам на шивачка да сложи по къс ластик ? дали ще стане

mynichka
06-25-2010, 06:53
това с ластика е по-сложно, но можеш да пробваш- и все пак пак се разширява и ще ти пада, а е супер гадно слагаш си го под бюста пада ти на кръста ..

HexGirl
06-25-2010, 07:01
това с ластика е по-сложно, но можеш да пробваш- и все пак пак се разширява и ще ти пада, а е супер гадно слагаш си го под бюста пада ти на кръста ..
идея си нямаш какъв е прекрасен този колан дето си го харесах и просто го ИИИСКАМ
черен на звездички метални , и по ръбовете са сини ....

pinkflower
06-25-2010, 07:17
Хм,доста кофти.
Виждала съм едни колани,пак широки,целите са кожени и обикновено катарамата е кръгла,без дупки и онова езиче,което влиза в дупката/не знам как точно се казва/ и си стягаш колана колкото ти трябва.
Но тези с ластика определено са по-хубави ;)

mynichka
06-25-2010, 07:19
това с ластика е по-сложно, но можеш да пробваш- и все пак пак се разширява и ще ти пада, а е супер гадно слагаш си го под бюста пада ти на кръста ..
идея си нямаш какъв е прекрасен този колан дето си го харесах и просто го ИИИСКАМ
черен на звездички метални , и по ръбовете са сини ....
оууу звучи много добре, вземай го...а пък като се разшири ще го слагаш на кокалите долу 8-) 8-) 8-)

ira90
06-25-2010, 07:20
Аз не съм имала проблеми с ластичните колани, никога не ми са се разширявали. А относно твоя проблем защо не си направиш ти сама колан, купуваш си ластик от широките и катарама (от магазините за шивашки аксесоари) и отиваш при шивачка взимати размер и ти го пришива ако ли не можеш и сама да си вземеш размери и да дадеш на майка ти/баба ти (която има шевна машина) да ти пришие ластика за катарамите.

BiGBaDWolF
06-25-2010, 09:58
Надебелей .. Или не си купувай нищо :D

lovey0u
06-25-2010, 10:26
купувай го :)

би трябвало да може да се оправи
ще се скъси малко само


пп: после да го покажеш 8-)

CuteBaby
06-25-2010, 10:58
Кирилицата е задължителна.
kalpazanka

HexGirl
06-25-2010, 10:58
ох ся се четериумя хахаха
мно тъпо така
но мерси за отговорите

mynichka
06-25-2010, 11:00
^ няма какво да се четериумиш 8-) като ти е харесал толкова много го вземаш и ако не стане ми го продаваш- аз ще го свия 8-)

HexGirl
06-25-2010, 11:06
фххахахахах
като излизам ще питам
шивачката до нас
дали ще може го оправи ако може си го зимам

Minerva
06-25-2010, 12:06
В Ню Йоркър ми направи впечатление, че коланите са под номера и има както доста дълги, така и по-къси. Провери там, ако искаш.

LipSy
06-25-2010, 12:14
Моят проблем е същия като твоя. Аз имам такъв колан дебел, който се носи под бюста. На мене понеже ми пада и аз като си облека по-дълга блуза и си го слагам ниско долу на талията. Готино седи! :)

cyclops
06-25-2010, 14:38
Мояста идея е следната :

Този колан, който ще вземеш предполагам знаеш с коя или кои блузка/туника/ рокля ще го носиш. Така че хващап дрехата и под бюста зашиваш от двете страни и евентуално отзад кончета (тип гайки за колан), които в последствие ще държат колана да не пада надолу. На мен някои колани ми стават, други са ми широки. Но дори тези, които ми стават падат ако няма гайки.

Briseis
06-25-2010, 14:48
по принцип коланите се носят на талията, не под бюста. дори ластичните.
идеята им е да подчертават женствените извивки. а като го сложиш по бюста никаква работа не върши. понякога дори е в твой минус