PDA

View Full Version : -ВИИИЖ-Скайп преълнено



Transform
06-25-2010, 07:58
Здравейте,понеже на компа ми сядат постоянно хора,я някой приятел,я някой друг ей така да си види какво има в скайпа , и като го отворя скайпа там над "нямате скайп име" листата е направо препълнена .. :shock: , та как да истрия всичките имена и да оставя само моето и на брат ми

Reaper93
06-25-2010, 08:01
Ае човек, стига си пускал теми, ше настигнеш коко95.
И защо като пускате теми не задавате по няколко въпроса, ами правите нови и нови?

doomkillerr
06-25-2010, 08:05
С коя операционна система си за да ти кажа точно пътя до папката в която се съдържа информация за всички потребителски имена в списъка, като там трябва да изтриеш папките на абонатите, които не искаш да виждаш при вписването! :)

JackSparrow
06-25-2010, 13:30
абе за Виста х86 кво можеш да кажеш :-D

Transform
06-25-2010, 14:22
win XP

doomkillerr
06-25-2010, 14:40
win XP

Влизаш в следната папка: "С:\Documents and Settings\името на твоя потребителски акаунт\Application Data\Skype\"

В тази папка се съхранява информация към самата програма, хронология и т.н. В нея ще видиш отделни папки носещи имената на потребителите влизали в скайп от твоя компютър - за да ги премахнеш от списъка на скайп просто изтрии ненужните папки с имената на потребителите, които не ти трябват!

Забележка: Папката "AppData" по принцип е скрита, а за да я видиш и влезеш в нея направи следното: от "Windows Explorer" - "Tools" - "Folder Options..." - таба "View" - щракаш върху "Show hidden files, folders, and drives" и след това ОК, и търсиш папката!

Успех! :P

Едит:


абе за Виста х86 кво можеш да кажеш :-D

Там пътя до папката е следния: "C:\Users\името на твоя потребителски акаунт\AppData\Roaming\Skype\"

Същото се отнася и за Windows 7... 8)

JackSparrow
06-25-2010, 15:02
win XP

Влизаш в следната папка: "С:\Documents and Settings\името на твоя потребителски акаунт\Application Data\Skype\"

В тази папка се съхранява информация към самата програма, хронология и т.н. В нея ще видиш отделни папки носещи имената на потребителите влизали в скайп от твоя компютър - за да ги премахнеш от списъка на скайп просто изтрии ненужните папки с имената на потребителите, които не ти трябват!

Забележка: Папката "AppData" по принцип е скрита, а за да я видиш и влезеш в нея направи следното: от "Windows Explorer" - "Tools" - "Folder Options..." - таба "View" - щракаш върху "Show hidden files, folders, and drives" и след това ОК, и търсиш папката!

Успех! :P

Едит:


абе за Виста х86 кво можеш да кажеш :-D

Там пътя до папката е следния: "C:\Users\името на твоя потребителски акаунт\AppData\Roaming\Skype\"

Същото се отнася и за Windows 7... 8)

пич, чел съм много твои теми, в които помагаш на хората. възхищавам ти се! благодаря!

doomkillerr
06-25-2010, 15:39
пич, чел съм много твои теми, в които помагаш на хората. възхищавам ти се! благодаря!

:oops: - Моля!

koko95
06-25-2010, 18:45
При мен няма такава папка за уиндолс хп сп3.Какво да правя за да е намеря?

doomkillerr
06-25-2010, 19:06
При мен няма такава папка за уиндолс хп сп3.Какво да правя за да е намеря?

Ами обърни внимание на "забележката", която направих в по предния си пост! :P