PDA

View Full Version : Гимназии София



BarbieWantsToBeMe
06-25-2010, 11:19
Здрасти! Значи, тъй като родителите ми нямат възможността да ме изпратят в Американския колеж /например/ исках да ви попитам има ли някъде такива гимназии като Американския колеж, М/ународно у-ще Златарски и т.н., които да им е по-малка таксата или да е държавно у-ще.. ??? Моля ви, помогнете ми!Наистина искам да вляза в такава гимназия!

BarbieWantsToBeMe
06-25-2010, 12:58
Моля ви..

m0n4yyy
06-25-2010, 13:11
Какво очакваш да намериш в Американския колеж? Опиши г/д какво училище искаш да бъде твоето.

BarbieWantsToBeMe
06-25-2010, 21:43
Ами училища, основани на Европейски стандарти.. с Европейска форма на обучение.. не знам дали се изказах правилно..

Unendlich
06-25-2010, 22:33
Искала си Американски колеж, а сега европейски стандарти. Наистина малко неточно казано.. все пак не мина ли срокът за всички тези училища и да си малко позакъсняла ? За Златарски не знам, но за Американския одавна е минал срокът. Провери из интернет за други училища от този "тип", така да се каже и виж какво ще намериш. :)

Rensi00
06-28-2010, 12:08
Да,''Васил Златарски'' e подобно на Американския колеж и таксата е доста по-ниска.Сега за обявили допълнителен трети етап за изпит, така че може да провериш на сайта им и да се пробваш. :)

darkPaladin
06-28-2010, 12:57
абе то и аз бях по елитни гимназии ама сега търся работа като продавач консултант

се тая в каква гимназия ще завършиш без висше за никъде не си