PDA

View Full Version : Защо кльощаванита е красота



pochti
06-25-2010, 13:31
Минават 2 момичета . И двете към 1,70 Едната кльощава такава разбирате , кокалите и стърчат . Другата има форма . Не е кльощава и не и стърчат кокалите ако наддаде още 5-8 кила ще мине за дебела но сега просто има и месо по себе си . Коментарите от мемчетата бях че кльощавата кефи а другата е тлъстичка . Момичето не беше дебело а нормално . Само дето не разбирам защо стериотипа за красиво момиче е да е колкото се може по слаба ... кво е тва ? За кво после имало толкова анорексички ... и така нормалните момичета (не дебелите ) не могат да си намерят гаджета защото навсякъде е пълно с тесни колкото на бебе дупенца кльощави ръчички и клечести краченца ...

zoreto
06-25-2010, 13:58
ами точно в този момент ,днес де се разправяхме с приятелката ми за това,че тя не яде,понеже е дебела а всъщност е много добре не е дебела нормална е ,но понеже това ,с което се заминаваме е изградоло базата за 40 килограмова балерина и тя е 'дебела' та не моге вече 2 години да и помогна,постоянно и мърмора да яде, карам я насила и в крайна сметка ствава така : много лъжи,после много сълзи,много празни обещяния ,много извинения и отново лъжи ,просто нямам психически сили да направя каквото и да е за нея, опитах и да и говоря и да и ибяснявам,на госпожата / кето треньор ни се ядява казах, тя я заплашва,че ще говори с майка и ,веднъж така ,втори път е днеска беше 3тия и сега госпожата ще говори с майка и.Аз мисля моята 'приятелка' да я оставя сама ,да се бори и мъчи да живее ,ако има желание де, пък аз да си почивам лятото.Много съм понесла заради нея и за това ,че се лъжем.Знам ,че ще и е много трудно ,но човек сам трябва да се справи в тази ситуация. Аз поне сама се справих с глупостите ,които правих. Според мен трябва човек да има от всичко за да е красив,защото не мисля ,че една анорексичка е красива!

BlackMeow
06-25-2010, 14:15
и така нормалните момичета (не дебелите ) не могат да си намерят гаджета защото навсякъде е пълно с тесни колкото на бебе дупенца кльощави ръчички и клечести краченца ...

Извинявай много, ама май много си се изнервила и няма капка мисъл в последното изречение! :shock:
С горното изречение сякаш ти самата промотираш идеята, срещу която уж е темата :shock:
Познавам доста хора, които никак не харесват кльощави момичета, познавам и дебели момичета с гаджета. :lol:

BiGBaDWolF
06-25-2010, 14:23
Защо идиотщината и малоумщината са на мода ?

Ankh
06-25-2010, 14:25
Лично на мен не ми допадат клечавите момичета и не мога да разбера каква е тази мания обзела повечето да изглеждат като скакалци?!
Абсолютно нищо женствено не мога да открия в подобни момичета,не казвам че харесвам дебели и не избивам комплекси,както сега се очаква да скочат срещу мен "поклонниците на скакалци",просто за да е женствено и красиво едно тяло за мен,трябва да има хубава талия,извивки и т.н.
А коментарите на тези момчета са супер,супер глупави. Тъпо е да съдиш за хората по-външният им вид и понеже едната не е клечава не става.Пффф аман от тъпи и ограничени хора.

Luscious_Heart
06-25-2010, 15:00
Слабата е била ГОТИНА, докато другата - не. Пък и има значение лицето. :lol: :lol: :lol: :lol:

MakeMeLaugh
06-25-2010, 15:03
всеки си има мнение
такива теми са бистрени
аз като харесвам кльощави, тема ли трябва да правя - що има толкоз дебели...