PDA

View Full Version : Мнения...



stanimirka_94
06-25-2010, 14:52
Той е на 22 години, а аз съм на 16 години,скарахме се жестоко, след което не ме търси, защото беше много ядосан и не поддържахем никаква връзка. Скарахме се, защото като разбрах какви неща си пишат с тази '' моя приятелка'' се ядосах побърках го от смс-и..ядосах се, обиждах го и така..блокира ме в скайп..беше голяма караница..Преди два дена му писах, че е боклук и така нататък..Днес му писах,че не се чувствам добре и т.н., а той ми каза ''нали за теб съм боклук,хайде остави ме,разкарай се'' . След това една приятелка го намери в скайп и говорила с него, и тя му казала някой работи, го понаредила и той ми писа, да съм и кажела да престане,че не се занимавал нито с мене, нито с която и да е било и че утре заминавал.. имал последен изпит и т.н. после щял да ходи на море и не знаел кога ще се върне, както и да е, извиних му се за всичко, казха му,че нещата, които съм му казала не съм ги мислела, добави ме той в скайп, писахме си, даде ми още еидн шанс..каза че ще си пишем, и аз го попитах по нататаък няма ли да излезем, а той ми каза,че за сега не искал.Започна да ми обяснява какво е правил с другото момиче ''моята приятелка'' , обясни ми, всичко от -до..и той ми каза също така,че и той се е чувствал зле, и го попитах длаи му е било гадно заради мене, дали е мислел за мен, и той ми каза,че го е правел и че заради менму е било гадно и не искал да се караме повече, да сме останели с добро и т.н.. Попитах го защо ме нарани и излезе с нея, а той ми каза ' няма нищо лошо да изляза с твоя приятелка, нищо не искам от нея и няма да искам, това в скайп беше просто писане, не съм правил нищо с нея както виждаш,няма и да правя'' попитах го защо ме излъга,че не е излизал с нея, а той ми каза ''нарочно, защото си знаех, че отново ще стане така, ще споделиш на твоитя приятелки и т.н.'' и ми прости и уж за сега е добре..но не знам дали още ме харесва и го интересувам, защото беше казал,че не иска нищо общо с мен и нщо от мене..а сега... Според вас, дали още го интересувам, дали още ме харесва, дали наистина иска да се оправим и няма да е само чат-връзка.. ? Благодаря предварително за мненията ви ! :) Моля без тъпи коментари.. :)

anonymous708973
06-25-2010, 15:00
Ама вие ходили ли сте?

Извинявай, ама аз ако бях момче на 22 и няква 16 годишна пикла ми каже, че съм боклук... Само разстоянието би ме спряло да й отлепя един!
Ти си си виновна. Какво толкова си е писал с твоята приятелка? И какво лошо има да излезе с нея на кафе? Човекът има право на свобода...

Ако искаш да се оправите, му дай време и му покажи, че си дорасла за него...

Iria
06-25-2010, 15:21
К'ви са тези приятелки? Не можеш ли да си решаваш проблемите сама? Да излезеш с него, а не да му пишеш СМС-и и да не го обиждаш, е бил по-правилният начин. Пък и той е на 22 години, ти не си тази, която ще му държи сметка с кого си пише и излиза.

3oPuTy
06-25-2010, 15:22
Тъпа патка ... :?
Дано окончателно да те зареже ... !!!

Elenichkaa
06-25-2010, 15:29
^съгласна съм с другите преди мен!освен с едно,ако имаш гадже(сериозно) не е нормално да излизаш с др момичета(независимо дали са нейни фр) и да ги каниш на кафе!И аз да бях и аз щях да се издразня....но начина е много тъп,реагирала си меко казано неправилно,излязла си "смешна" и "жалка" в очите му и не само в неговите!



Според вас, дали още го интересувам, дали още ме харесва, дали наистина иска да се оправим и няма да е само чат-връзка.. ?
за да ти даде шанс сиг има нещо,за да си преглътне гордостта и да ти "прости" би трябвало да те "харесва".

ПП:спри да му пишеш по скайп,забрави,няма смисъл!

VinDiesel
06-25-2010, 15:29
1-Пичът не е излезнал с нея в храстите,а на кафе.
2-Най добре си изтрий скайпа.
3-Ти си виновна.
4-Аз небих ти простил.

Vasoto129
06-25-2010, 15:38
^ +1 :) :) :)

peshost
06-25-2010, 15:56
Пача, тези лапешките номера, не минават пред батковци.... Много за пораснала се мислиш ама май не е точно така. И аз не бих ти простил. :?

mArMaLaDkA
06-25-2010, 17:59
Обиждала си го неколкократно, вдигала си му скандали за глупости и си си пращала дружките да го хранят - толкова си зле, че дори и годините ти не ти оправдават постъпките. Имаш късмет, че си попаднала на изключително възпитан мъж, дори мекушав и изключително търпелив, който въпреки глупостите ти, продължава да иска да имате някакви що-годе нормални отношения. Че си заслужаваш шамарите обаче няма спор.

ScarletBite
06-25-2010, 18:21
Ооо, за 1-2 вечери ще ти прости, спокойно :wink:
Иначе на нищо не се надявай... видял те е колко си елементарна :)

zority7
06-25-2010, 18:54
понякога се дразня така като почнете,да опреквате хора,тая била така оная била такава ,дайте малко по мило все пак всеки има чуства,стига сте я нападали пита ви какво мислите ,а не да и давате характеристика на самата нея :wink: да може да е малка да не разбира някои неща ,но все пак е тийнеджар не е толкова голяма за да осъзнае какво и се случва :) по темата:той си разиграва коня и ти му вярваш и го чакаш,сама избери дали искаш да си в ръцете му :?

b3b3t0y
06-25-2010, 18:55
На такива взаимоотношение по-добре не продължавайте :(

ReachlessGirl
06-26-2010, 08:16
Обиждала си го неколкократно, вдигала си му скандали за глупости и си си пращала дружките да го хранят - толкова си зле, че дори и годините ти не ти оправдават постъпките. Имаш късмет, че си попаднала на изключително възпитан мъж, дори мекушав и изключително търпелив, който въпреки глупостите ти, продължава да иска да имате някакви що-годе нормални отношения. Че си заслужаваш шамарите обаче няма спор.
++

mincheto
06-26-2010, 08:21
К'ви са тези приятелки? Не можеш ли да си решаваш проблемите сама? Да излезеш с него, а не да му пишеш СМС-и и да не го обиждаш, е бил по-правилният начин. Пък и той е на 22 години, ти не си тази, която ще му държи сметка с кого си пише и излиза.

DarkGirll
06-26-2010, 08:22
Обиждала си го неколкократно, вдигала си му скандали за глупости и си си пращала дружките да го хранят - толкова си зле, че дори и годините ти не ти оправдават постъпките. Имаш късмет, че си попаднала на изключително възпитан мъж, дори мекушав и изключително търпелив, който въпреки глупостите ти, продължава да иска да имате някакви що-годе нормални отношения. Че си заслужаваш шамарите обаче няма спор.

Съгласна съм :!:

Paramour
06-26-2010, 09:16
^^ + на горните две мнения!! :? :?