PDA

View Full Version : Иска да излезем, но не предприема нищо



magita
06-25-2010, 14:54
Здравейте...
Значи имам едно малко проблемче. Има едно момче което харесах ощеначалото нагодината.Запознахме се, но нищо не стана. Беше мив главата цял срок, та може и повече. Забравих ро, но винаги щом го видех и пеперуди в коремазапочваха, а краката ми се размекваха.
Преди околко седмица бяхме на купон. Забихме се и той миказа, че иска да излезем ( беше трезвен) но не прави нищо по въпроса, а аз ще се побъркам... Моля ви помогнете, но само не ми казвайте, че щом 1 съм го забравила ще го забравя и 2 :) :(

Старай се да слагаш смислени заглавия, съставени от повече от една дума.
kalpazanka

DarkGirll
06-25-2010, 15:25
1во- си оправи правописа :?

По темата - Или чакай той да те покани пак да излезете или го покани ти :) Успех :wink:

Elenichkaa
06-25-2010, 15:31
на колко си?

Vasoto129
06-25-2010, 15:33
Ми,званни му ти и го покани. :D :D :D :D

VinDiesel
06-25-2010, 15:34
Може да ти е казал,че ще излезнете ,защото си го притиснала.Може наистина да излезнете,но ще чакаш ,да ти звънне.Аз като съм казвал ,че ще звънна на някое момиче,незначи ,че непременно на другия ден ще й звънна.

magita
06-25-2010, 15:38
на колко си?

15 :)

Elenichkaa
06-25-2010, 15:42
^мислех те за по-малка,но карай!;)
така....харесваш някав батко сигурно,а?
Не му звъни ти,по-добре изчакай,иначе може да попаднеш в неловка ситуация.
Пък и да не ти званне кво толко...всмис. не е края на света :);)

MaLkaTa_LaDy
06-25-2010, 16:32
Имам едно провило, което е много практично - ако не те потърси до 3 дни, недей да го търсиш ти. Това време е напълно достатъчно за един човек, който не знае какво иска, да реши. Или пък за нерешителния, да намери кураж.
П.п. Само между другото... Малка тънкост е, когато се запознаеш с някого, да не го търсиш веднага на следващия ден. Едно, че ще изглеждаш като неиздържал. Друго, че ще го оставиш малко да потръпне.

BiGBaDWolF
06-25-2010, 17:13
Звънни му и му кажи:
-Копеле веднага ме покани на кафе да не ти счупа носа! :D

И готово ето ти излизане :)

dead_princess
06-25-2010, 17:15
Покани го първа, ако ти откаже ще си намериш друг след време, а ако приеме значи не си сбъркала, че си направила първата стъпка.

SmilezZz
06-25-2010, 17:51
Нищо не можах да разбера..
Но ще се водя по заглавието - Или ще почакаш да те покани,или ти самата ще го поканиш

wladk0yyy
06-25-2010, 17:57
Здравейте...
Значи имам едно малко проблемче. Има едно момче което харесах ощеначалото нагодината.Запознахме се, но нищо не стана. Беше мив главата цял срок, та може и повече. Забравих ро, но винаги щом го видех и пеперуди в коремазапочваха, а краката ми се размекваха.
Преди околко седмица бяхме на купон. Забихме се и той миказа, че иска да излезем ( беше трезвен) но не прави нищо по въпроса, а аз ще се побъркам... Моля ви помогнете, но само не ми казвайте, че щом 1 съм го забравила ще го забравя и 2 :) :(

Старай се да слагаш смислени заглавия, съставени от повече от една дума.
kalpazanka

Както ти гледам правописа наистина само той ти е бил в главата :D

mincheto
06-26-2010, 07:50
Явно не го интересуваш достатъчно,зада не ти звъни....

Paramour
06-26-2010, 09:34
Или изчакай да ти звънне или ти му звънни щом имаш толкова голямо желание.


п.п. Оправи си малко правописа!! :?