PDA

View Full Version : наркотици



kisssss
06-25-2010, 15:31
вчера излезнах с едно момче,пихме няколко питиета след което отидохме на дискотека..не помня нищо от дискотеката...сутринта се събудих в хотелска стая с него,не поня какво сме правили,синя съм на талията..каза ми че сме правили страстен секс ..мисля че ми е сложил наркотик в чашата..някой има ли представа от какъв е този наркотик

DaemonBoy
06-25-2010, 15:40
Хм, ако не е ебавка...
По принцип само с анализ на кръвта, мисля че може да се разбере. А и не е задължително да е наркотик. Може и приспивателно.

yakuza_
06-25-2010, 15:45
Ако не е ебавка, може да го съдиш 8-) Естествено, ако докажеш, че е той... 8-)

HexGirl
06-25-2010, 15:46
иди в болницата още утре , изкарай медицинско и можеш да го съдиш
знаеш ли че ако ти не направиш нещо може и други момичета да пострадат така ...

filmimilmi
06-25-2010, 16:00
Много малко вероятно е. По-скоро си търсиш оправдание за собствената грешка, че си се напила и изчукала с някакъв непознат. Знаела си какво правиш. Едва ли човекът на рецепцията в хотела би пропуснал да види, че някой иска стая за двама докато крепи момиче в безсъзнание до себе си. Ако си била в безсъзнание в хотела, едва ли са щели да ви дадат стая защото това би изглеждало като да помогнат, за да може придружителят ти евентуално да те изнасили. :? Просто си се напила лошо, а от там насетне малко си помърсувала, сега го преглътни и спри да се чудиш как да измиеш съвестта си...

oblacheee
06-25-2010, 16:18
Ако не е ебавка, може да го съдиш 8-) Естествено, ако докажеш, че е той... 8-)

За какво да го съди !? Тя като гледам така не е мого разтревожена от случилото се, а от това какъв наркотик са и дали.. :lol: Много лошо.. :(

w0sh
06-25-2010, 16:23
Водка флирт.

m1nik
06-25-2010, 16:25
GHB се използва с такива цели..и спомените попринцип са 0

и си пусни кръвен тест

yakuza_
06-25-2010, 16:45
Ако не е ебавка, може да го съдиш 8-) Естествено, ако докажеш, че е той... 8-)

За какво да го съди !? Тя като гледам така не е мого разтревожена от случилото се, а от това какъв наркотик са и дали.. :lol: Много лошо.. :(
Ами явно иска да опита отново наркотика 8-) :D

Wildchildd
06-25-2010, 17:09
Водка флирт.
http://site-forum.levski.com/images/smilies/bigok.gif

tuzaro
06-25-2010, 17:12
Водка флирт.
http://site-forum.levski.com/images/smilies/bigok.gifизтрива спомените 8-)

guinessgirl
06-26-2010, 09:03
според мен си се напила на куче и просто не помниш.

но ако случилото се наистина те притеснява ( не изглежда така ),ходи си пусни един кръвен тест

Joc
06-26-2010, 09:09
а кондомец намери ли някъде като се събуди?

Shu7teR
06-26-2010, 21:06
Много малко вероятно е. По-скоро си търсиш оправдание за собствената грешка, че си се напила и изчукала с някакъв непознат. Знаела си какво правиш. Едва ли човекът на рецепцията в хотела би пропуснал да види, че някой иска стая за двама докато крепи момиче в безсъзнание до себе си. Ако си била в безсъзнание в хотела, едва ли са щели да ви дадат стая защото това би изглеждало като да помогнат, за да може придружителят ти евентуално да те изнасили. :? Просто си се напила лошо, а от там насетне малко си помърсувала, сега го преглътни и спри да се чудиш как да измиеш съвестта си...

Напълно те подкрепям :)

Canis_Dirus
06-26-2010, 21:21
Не съм ти слагал наркотик.
Беше пълно дърво на секса, който беше анален.
За отмъщение, че беше яла слънчоглед с люспите ти се изпразних в окото.

Вероятно се сещаш, как съм разбрал за слънчогледа. Така и оранжевото ти панталонче доби тигрова шарка
8-)

Lexynnka
06-26-2010, 21:53
съгласна съм за Флирта :lol: