PDA

View Full Version : гавря се с момчетата



pochti
06-25-2010, 15:42
Момчето много се е влюбило май а аз не . Ходя с него щото нямам друга по-добра опция и е така за шоуто .. личи от 200км че не ми пука и излиза една много неприятна гавра с него. Казах му че не му трябвам и да те откаже на време той не ще ... сега кво да го правя .. Само се сърди че не ми пука и се прави ... голям правеж е и той 8-) Сега като му викам да излезнем и той ми вика да съм била излезнала с един негов приятел дето ми лафеше едни .... а аз му затворих устата веднага щото не ме кефи . Не че моя ме кефи повече хаха ... ама пак ми е забавно с него . Не знам кво да правя той не ще да ме отсави мааай и само му е гадно така . Като сам се бута между шамарите да го оставя да се бута :D И без тва не ми пука за него . Сегааааааа ще кажете егати гадната кучка е тая ама не е така .

Elenichkaa
06-25-2010, 15:46
...защо трябва той да те остави....??????
ти уста нямаш ли да кажеш"край"???
ПП:писна ми от хора като теб!!!

pochti
06-25-2010, 15:49
ама не ми пука е така
Казах му Не ти трябвам ! Той не пожела да разбера Сега ще го оставя да му е гадно щом така иска . Той би трябвало сам да се откаже скоро време .

Elenichkaa
06-25-2010, 15:50
ама не ми пука е така
и тогава 'що по дяволите пускаш тая тема?????

lilincituuuu
06-25-2010, 15:51
...защо трябва той да те остави....??????
ти уста нямаш ли да кажеш"край"???
ПП:писна ми от хора като теб!!!
+ :shock:
на къде отива светът, нямала по-добра опция :shock:
имам предложение - самоубий се :-)

pochti
06-25-2010, 15:52
да да .. и аз не знам защо . От скука де , знам .
Ооо не бих се самоубилаа . Психиката ми е здрава и обичам да живея. ;]]

Elenichkaa
06-25-2010, 15:54
да да .. и аз не знам защо . От скука де , знам .
Ооо не бих се самоубилаа . Психиката ми е здрава и обичам да живея. ;]]

да ти имам и психиката да ти имам :lol:

pochti
06-25-2010, 15:56
е защо сега така се подигравате с мене сляяяяяяядурковци :lol:

lilincituuuu
06-25-2010, 15:59
мъ божее .. почваш да ме плашиш 8-)

Elenichkaa
06-25-2010, 16:05
^нее просто си показва здравата психика момичето :lol: :lol: :lol:

ScarletBite
06-25-2010, 16:08
Ауе ти напушена ли си? :lol: :lol:

pochti
06-25-2010, 16:15
тъъкмо тъъкмо !! 8-) 8-)

VinDiesel
06-25-2010, 16:27
Че не си ми в ръчичките ,аз ще те оправя :D.Сигурен съм ,че ако се разделите после много ще ти е гадно,защото не си му показала добрата си същност.Съвестта ще те изяжда отвътре и ще го търсиш,помни ми думите :)

pochti
06-25-2010, 16:39
^ точно ей това ми е притеснението пич ! Знаеш ти .... 8-)

VinDiesel
06-25-2010, 16:53
^ точно ей това ми е притеснението пич ! Знаеш ти .... 8-)Не ми викай пич,не си ми била на кръщенето,нито съм ти обирал пайжините.Ще видиш ,че ще ти е гадно за момчето.Освен ако не си някоя безчувствена уроспия.Айде бягай в пясъчника.

mArMaLaDkA
06-25-2010, 16:59
И какво ми пука на мен? Малък деградант.

BiGBaDWolF
06-25-2010, 17:00
Тъпо парче си ... Тия като тебе как се наиграват .. :)

Elenichkaa
06-25-2010, 17:22
И какво ми пука на мен? Малък деградант.
много точно казано (y) 8-)

wladk0yyy
06-25-2010, 18:05
Биеш малко на ония ''кифли'' тето се обличат като чалга певиците. Абе бие най-вече на к*рва :?

Vasoto129
06-25-2010, 18:21
:razz: :razz: Се едно сички си търсат някой да нареждат. :razz: :razz: ,а по темата не го заслужаваш тва момче и не заслужаваш обич,щом си играеш така с хората :( :( :( :( :(

GregoryHouse
06-25-2010, 18:27
Задай си 2 въпроса:
1 Пука ли ти за тоя?
2 пречи ли ти че му е гадно и ще му е гадно?

Ако отговора ти е не и на 2та, мацо ко та пука. Дръж го да ти чеше сливата. Ем ти кеф ем ти весело чувства не влагаш. Ко та пука. И кфо 50 форумджия щи кажат курва и кфо? Чудо голямо. Тука във форума всеки на моралист се пише ама иначе Исус правилно го е казъл "Който мисли, че не е грешник нека хвърли първия камък." И кфо станало... никой не хвърлил... Аре ко ти пука за мнението на другите. Живей си живота и да не ти пука. Важното е да ти е добре. Иначе да, нас кфо ни интересува?

ScarletBite
06-25-2010, 18:42
:razz: :razz: Се едно сички си търсат някой да нареждат. :razz: :razz: ,а по темата не го заслужаваш тва момче и не заслужаваш обич,щом си играеш така с хората :( :( :( :( :(
Играе си тя... :lol:
Не си играе, иска да си играе! Кефи я образът на "фаталната жена" и подражава, подражава...


За да оплетеш някого и да го нараниш, трябва да се слееш с него, да го разбереш и вкусиш, да се потопиш в любовна илюзия, в която да завлечеш и него... и после, от чист егоизъм, страх и незнайно какъв душевен комплекс, да изплуваш, оттласквайки се със силен ритник от неговото тяло... той потъва... Първата глътка въздух е болезнена за теб. Солената вода раздира дробовете ти, изтощена си, мразиш...
Или да опънеш силно нишките, които ви свързват...
Чувстваш се празна! И самата ти чувстваш, че не заслужаваш любов!
^^ Авторката е много далеч от всичко това (и по-добре!). Поредното бледо копие, кифла. :)

zority7
06-25-2010, 18:45
знаш ли колко пъти си повторила думата"не ми пука"? мойе би наистина ти пука ама неможеш да си го признаеш,а и защото разиграваш така момчето ,ще ти ли е хубово да постъпват с теб по същия начин сега ще кажеш че той си е виновен ,но и ти си виновна защото му даваш надежди ... :?

b3b3t0y
06-25-2010, 18:53
Не вярвам така да стоят нещата ама...

bobito_th
06-25-2010, 18:53
знаш ли колко пъти си повторила думата"не ми пука"? мойе би наистина ти пука ама неможеш да си го признаеш,а и защото разиграваш така момчето ,ще ти ли е хубово да постъпват с теб по същия начин сега ще кажеш че той си е виновен ,но и ти си виновна защото му даваш надежди ... :?

bobito_th
06-25-2010, 18:54
знаш ли колко пъти си повторила думата"не ми пука"? мойе би наистина ти пука ама неможеш да си го признаеш,а и защото разиграваш така момчето ,ще ти ли е хубово да постъпват с теб по същия начин сега ще кажеш че той си е виновен ,но и ти си виновна защото му даваш надежди ... :?

Кифла !! Скрий се !!

GregoryHouse
06-25-2010, 18:59
:razz: :razz: Се едно сички си търсат някой да нареждат. :razz: :razz: ,а по темата не го заслужаваш тва момче и не заслужаваш обич,щом си играеш така с хората :( :( :( :( :(
Играе си тя... :lol:
Не си играе, иска да си играе! Кефи я образът на "фаталната жена" и подражава, подражава...


За да оплетеш някого и да го нараниш, трябва да се слееш с него, да го разбереш и вкусиш, да се потопиш в любовна илюзия, в която да завлечеш и него... и после, от чист егоизъм, страх и незнайно какъв душевен комплекс, да изплуваш, оттласквайки се със силен ритник от неговото тяло... той потъва... Първата глътка въздух е болезнена за теб. Солената вода раздира дробовете ти, изтощена си, мразиш...
Или да опънеш силно нишките, които ви свързват...
Чувстваш се празна! И самата ти чувстваш, че не заслужаваш любов!
^^ Авторката е много далеч от всичко това (и по-добре!). Поредното бледо копие, кифла. :)

Много романи четеш :) Не се прави на умна и мъдра :)

zority7
06-25-2010, 19:03
bobito_th написа:

zority7 написа:
знаш ли колко пъти си повторила думата"не ми пука"? мойе би наистина ти пука ама неможеш да си го признаеш,а и защото разиграваш така момчето ,ще ти ли е хубово да постъпват с теб по същия начин сега ще кажеш че той си е виновен ,но и ти си виновна защото му даваш надежди ...


Кифла !! Скрий се !!
хехе както виждаш не съм се показала :lol: :lol:

mArMaLaDkA
06-25-2010, 19:06
Авторката спокойно може да спи тая вечер, понеже има и по-зле от нея.

BlueFace
06-25-2010, 20:08
От все сърце те поздравявам с припева на песента на Еминем -Go to sleep :) Ето ти лириките http://www.sing365.com/music/lyric.nsf/Go-To-Sleep-lyrics-Eminem/755D46C56143E9E848256CD8000F7AEB

Warren
06-25-2010, 20:33
Детска работа. Само не разбирамзащо такива като теб непрекъснато пукат теми, свързани с ваши си проблеми.Като че ли му пука на някой за теб и твоите глупости.

Paramour
06-25-2010, 21:09
^+1!
Освен това след като на теб не ти пука за нищо що на нас трябва да ни пука??!
Оф айде иди се скрии някъде. Кифла...

pochti
06-25-2010, 21:33
eee вие па кифла мифлаа :lol: :lol: изобщо не е така ! изкефи ме комента на човека с лудия доктор хаус на аватара ! Много правилен 8-) Сегааа мисля да се наям че направо лошо взе да ми става от толко мента

Rebus
06-25-2010, 21:35
Лапешки работи,ама споко ще си намериш майстора :D

pochti
06-25-2010, 21:37
майсторе майсторе пипни тука майсторе :razz:

Rebus
06-25-2010, 21:38
майсторе майсторе пипни тука майсторе :razz:

Ш`те пипниии той :grin: :D

pochti
06-25-2010, 21:59
да пипа бе йооо :lol: Аз сега съм на морето и тука така говора добре е йооо кво става е йооо 8-) 8-) 8-)

VinDiesel
06-25-2010, 22:26
Добре че ни поясни ,че си пила мента.Със спрайт или с мляко? Биеш на 12 годишна ,малолетна малоумница :(

mincheto
06-26-2010, 07:58
Детска му работа....
Не се занимавай с него.
Ти уста нямаш ли?
Или неможеш да кажеш ,че неискаш да си с него.

ReachlessGirl
06-26-2010, 08:06
.. дали не си тъпа а?!
Нещо май лични реклами се опитваш да си правиш .. :?
Жалко за момчето, че ти се връзва още .. :?

pochti
06-26-2010, 08:11
шляп шляп шлапиии

pochti
06-26-2010, 08:13
ооох тъкмо ставам и се чудя кво да правяя неска .... 8-) дали ще става за плааж ?

Machine123
06-26-2010, 08:30
Много си зле бе .... Дано някой ден , някой те хване само защото му е скучно , а ти да хлутнеш по него , да видиш колко е яко да си играеш с чувствата на хората :Х

pochti
06-26-2010, 08:37
много на сериозно гледате на нещата . :) От там не си личи а и по текста който сътворих не си проличава точно , но и на момчето не е умряло за мен . Вярно , че определено повечко ме харесва от колкото аз него , но пък какво от това като и за двама ни това което става е по-скоро за развлечение от колкото защото сме се влюбили един в друг до неузнаваемост . ;] Аз така ги чувствам нещата и мисля че не греша че и при него е почти така . Надявам се да не греша де ..

Machine123
06-26-2010, 08:39
Грешиш ти много здраво си му наранила чувствата

pochti
06-26-2010, 08:44
от къде знаеш ... ? Аз дори ощи не съм му казала нищо такова ..

mincheto
06-26-2010, 08:45
от къде знаеш ... ? Аз дори ощи не съм му казала нищо такова ..

То се усеща от КМ.
Трябва да си глупак ,за не го...

Machine123
06-26-2010, 08:45
може би сам се е досетил :)

pochti
06-26-2010, 08:53
Да знам че сам се е досетил , той дори миказа , че знае че не ми пука но нямало нужда да го казвам . :( Не знам може би за него наистина е по-добре да го махна от себе си но съм голяма егоистка Признавам си го . :( Винаги гледам аз да съм си добре и някак си попренебрегвам останалите . А ако в тоя живот не мисля за себе си в кой тогава ? Който ми каже че съм егоистка ми казва респективно да мисля за него и следователно егоист е той .

Machine123
06-26-2010, 08:56
Еми той неиска да те пусне , защотото според ме е хлътнал по теб . Ти си тръгнала с него за гавра , но сега си разбрала , че не е трябвало , но вече е късно .

Elenichkaa
06-26-2010, 09:00
Еми той неиска да те пусне , защотото според ме е хлътнал по теб . Ти си тръгнала с него за гавра , но сега си разбрала , че не е трябвало , но вече е късно .
разбрала била.... :lol: .....
предлагам темата да се изтрие...в нея няма ник'ав смисъл! 8)

VinDiesel
06-26-2010, 09:01
Защо тогава не седнете ,като големи хора и да се изясните.По-добре вашата връзка да е само за секс,според мен.Така и двамата ще сте доволни :)

Machine123
06-26-2010, 09:03
Еми той неиска да те пусне , защотото според ме е хлътнал по теб . Ти си тръгнала с него за гавра , но сега си разбрала , че не е трябвало , но вече е късно .
разбрала била.... :lol: .....
предлагам темата да се изтрие...в нея няма ник'ав смисъл! 8)
Хихихих объркал съм се :oops: :oops:

UrbanLegend
06-26-2010, 10:56
само 1 ще кажа-Дано,ама наистина дано някои ден ти се озовеш в неговата ситуация и дано да е скоро.Ще си намериш майстора,споко.И тебе ще те направят човек

BlindedAngel
06-26-2010, 11:19
Прочетох само първата страница от темата, но ще кажа само какво нападате момичето ? Харесва й така и така си го прави.Реално погледнато трябва ли да й пука за някъв там дето е с него ? Кой знае какво станало като не й пука за гаджето.

AnnieW
06-26-2010, 11:21
Вижда се ,че не ти пука за другите... окей.Ама след като ти е писнало от вс тва защо просто не го разкараш по някъв начин,да се осъзнае и той. Цялото ти поведение за някой хора тук е неморално и егоистично,но пък все пак тва си е твой живот.Живей си го както искаш,ама колкото по-малко наранени хора от толкова по-добре.И дам убедена съм, че някой ден ще си смениш ролята...

wladk0yyy
06-26-2010, 12:17
Прочетох само първата страница от темата, но ще кажа само какво нападате момичето ? Харесва й така и така си го прави.Реално погледнато трябва ли да й пука за някъв там дето е с него ? Кой знае какво станало като не й пука за гаджето.


Добре сега защо тогава е тръгнала с него ?? За да се задълбочат нещтата и най накрая да го захвърли като парцал ли???

tanch3t093
06-26-2010, 15:30
Тцц от такива като тебе ми се повръща. Само седя и чета писаниците ти... Твоя акъл не е и за 12годишна. Искрено се надявам да се влюбиш адски силно, толкова, че да не можеш и един ден да не виждаш твоя човек. А той да се подиграва с теб - много ще ми е кеф, честно (:

loliii
06-26-2010, 15:39
Задай си 2 въпроса:
1 Пука ли ти за тоя?
2 пречи ли ти че му е гадно и ще му е гадно?

Ако отговора ти е не и на 2та, мацо ко та пука. Дръж го да ти чеше сливата. Ем ти кеф ем ти весело чувства не влагаш. Ко та пука. И кфо 50 форумджия щи кажат к***а и кфо? Чудо голямо. Тука във форума всеки на моралист се пише ама иначе Исус правилно го е казъл "Който мисли, че не е грешник нека хвърли първия камък." И кфо станало... никой не хвърлил... Аре ко ти пука за мнението на другите. Живей си живота и да не ти пука. Важното е да ти е добре. Иначе да, нас кфо ни интересува?
И нека кажем " Алеелуууя"!
Към авторката : Мацко, кефиш мЪ. И колкото и да те наричат тъпа к*рва поне използваш думи като респективно, които повечето не притежават в речниците си. А и освен това ми харесва логиката ти, че щом ти казват да мислиш за чувствата на някого това си е егоизъм спрямо теб. Тъй че наистина защо трябва да ти пука? Или егоистката ще си ти, или ще е момчето. По-добре ти. ;)

FuckedUp
06-26-2010, 15:58
НЕ СИ ИНТЕРЕСНА!
Може да локнете темата..

lOlbezime
06-26-2010, 16:40
...защо трябва той да те остави....??????
ти уста нямаш ли да кажеш"край"???
ПП:писна ми от хора като теб!!!

kalo007
06-26-2010, 17:05
Задай си 2 въпроса:
1 Пука ли ти за тоя?
2 пречи ли ти че му е гадно и ще му е гадно?

Ако отговора ти е не и на 2та, мацо ко та пука. Дръж го да ти чеше сливата. Ем ти кеф ем ти весело чувства не влагаш. Ко та пука. И кфо 50 форумджия щи кажат к***а и кфо? Чудо голямо. Тука във форума всеки на моралист се пише ама иначе Исус правилно го е казъл "Който мисли, че не е грешник нека хвърли първия камък." И кфо станало... никой не хвърлил... Аре ко ти пука за мнението на другите. Живей си живота и да не ти пука. Важното е да ти е добре. Иначе да, нас кфо ни интересува? ++10

justwondering
06-26-2010, 19:47
Ако всичко, което каза, е истина, действително си егати гадната кучка. Ако можеш, докажи обратното. Защото досега видяхме празната ти кифленска глава, безчувственото ти "сърце" и "супер яката" ти психика. Аз ако съм на момчето, ще те бия, докато мърдаш. Какво ти харесва, не знам..

justwondering
06-26-2010, 19:54
Защо тогава не седнете ,като големи хора и да се изясните.По-добре вашата връзка да е само за секс,според мен.Така и двамата ще сте доволни :)
Какъв секс, те ако 13 имат..

kukli4kata001
06-26-2010, 20:57
Ти си няква пикла просто! Нали знаеш- ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА. Някой ден ще се стигне и до тоя момент, и повярвай ми, ще си спомниш за това, което в момента правиш. Това,което ти правиш е супер глупаво, за кво си с него като не го искаш? В смисъл приятно ли ти е да те прегръща и целува, като не го искаш? Абе на мен ми звучи някво гадно, пък на момчето сигурно му е ужасно кофти, защото е наясно, че не го искаш ама пък не може да се примири с тоя факт и ти по никъв начин не му помагаш....

ibojilow
06-27-2010, 06:08
Момчето много се е влюбило май а аз не . Ходя с него щото нямам друга по-добра опция и е така за шоуто .. личи от 200км че не ми пука и излиза една много неприятна гавра с него. Казах му че не му трябвам и да те откаже на време той не ще ... сега кво да го правя .. Само се сърди че не ми пука и се прави ... голям правеж е и той 8-) Сега като му викам да излезнем и той ми вика да съм била излезнала с един негов приятел дето ми лафеше едни .... а аз му затворих устата веднага щото не ме кефи . Не че моя ме кефи повече хаха ... ама пак ми е забавно с него . Не знам кво да правя той не ще да ме отсави мааай и само му е гадно така . Като сам се бута между шамарите да го оставя да се бута :D И без тва не ми пука за него . Сегааааааа ще кажете егати гадната кучка е тая ама не е така .
Малка гадна пикла си ти и си играеш с хората..
Омръзнало ми е от пиклички като теб, някой ден ще си намериш майстора .. Всичко се връща, господ не забравя! :o

Marky
06-27-2010, 06:13
Хахах авторката е 100 %-ва кифла :grin: ама нищо ай ся треа да има и като нея такива :grin:

tarlyo
06-27-2010, 06:23
"гавря се с момчетата" :razz: Хванала някъв смотаняк и вече се гаври с момчетата. :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Doomcryer
06-27-2010, 06:38
На 12 или на 13 ? :-o

righteous
06-27-2010, 08:23
Да не би те да се гаврят с тебе а ти да си мислиш обратното ? LMFAO..

SpiritInBlack
06-27-2010, 08:58
Той животът се е изгаврил с теб ;Д. А изразът , която те описва е - посредствена селска чехла.

Hawy
06-27-2010, 10:42
Burn in hell!!!!

meriit0
06-27-2010, 21:01
Че не си ми в ръчичките ,аз ще те оправя :D.Сигурен съм ,че ако се разделите после много ще ти е гадно,защото не си му показала добрата си същност.Съвестта ще те изяжда отвътре и ще го търсиш,помни ми думите :) +1 знам какво ее и аз бях на мястото на момичето но полсее .. ](*,) :-k :-k

meriit0
06-27-2010, 21:23
:razz: :razz: Се едно сички си търсат някой да нареждат. :razz: :razz: ,а по темата не го заслужаваш тва момче и не заслужаваш обич,щом си играеш така с хората :( :( :( :( :(
Играе си тя... :lol:
Не си играе, иска да си играе! Кефи я образът на "фаталната жена" и подражава, подражава...


За да оплетеш някого и да го нараниш, трябва да се слееш с него, да го разбереш и вкусиш, да се потопиш в любовна илюзия, в която да завлечеш и него... и после, от чист егоизъм, страх и незнайно какъв душевен комплекс, да изплуваш, оттласквайки се със силен ритник от неговото тяло... той потъва... Първата глътка въздух е болезнена за теб. Солената вода раздира дробовете ти, изтощена си, мразиш...
Или да опънеш силно нишките, които ви свързват...
Чувстваш се празна! И самата ти чувстваш, че не заслужаваш любов!
^^ Авторката е много далеч от всичко това (и по-добре!). Поредното бледо копие, кифла. :) по лесно е подражава и не се слива с него защото я е страх да не се влуби в него и така подсазнателно се прдпазва

mouzar
06-27-2010, 22:52
аз не можах да разбера годините ви щото това е мн неосъзнато поведение според мен :?

mouzar
06-27-2010, 22:53
аз не можах да разбера годините ви щото това е мн неосъзнато поведение според мен :?

balon4eeeee
06-28-2010, 09:13
начи много мнения изписахте ама ги четох измеджу редовете и освен тва не ги и запомих .
Стига сте и пожелавали да страда че сичко е едно огледало и мислите ви се отразяват в него .

vampire51
07-01-2010, 15:06
6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".
kalpazanka

VforVendeta
07-01-2010, 16:31
:razz: :razz: Се едно сички си търсат някой да нареждат. :razz: :razz: ,а по темата не го заслужаваш тва момче и не заслужаваш обич,щом си играеш така с хората :( :( :( :( :(
Играе си тя... :lol:
Не си играе, иска да си играе! Кефи я образът на "фаталната жена" и подражава, подражава...


За да оплетеш някого и да го нараниш, трябва да се слееш с него, да го разбереш и вкусиш, да се потопиш в любовна илюзия, в която да завлечеш и него... и после, от чист егоизъм, страх и незнайно какъв душевен комплекс, да изплуваш, оттласквайки се със силен ритник от неговото тяло... той потъва... Първата глътка въздух е болезнена за теб. Солената вода раздира дробовете ти, изтощена си, мразиш...
Или да опънеш силно нишките, които ви свързват...
Чувстваш се празна! И самата ти чувстваш, че не заслужаваш любов!
^^ Авторката е много далеч от всичко това (и по-добре!). Поредното бледо копие, кифла. :)

Много романи четеш :) Не се прави на умна и мъдра :)

Това че пишеш в червено и си любител на сериала House M.D. не те прави специален, нито пук като подражаваш на поведението на главния герой впечатляваш. Успокой тая гениалност :-D

Masari90
07-01-2010, 17:38
Момчето много се е влюбило май а аз не . Ходя с него щото нямам друга по-добра опция и е така за шоуто .. личи от 200км че не ми пука и излиза една много неприятна гавра с него. Казах му че не му трябвам и да те откаже на време той не ще ... сега кво да го правя .. Само се сърди че не ми пука и се прави ... голям правеж е и той 8-) Сега като му викам да излезнем и той ми вика да съм била излезнала с един негов приятел дето ми лафеше едни .... а аз му затворих устата веднага щото не ме кефи . Не че моя ме кефи повече хаха ... ама пак ми е забавно с него . Не знам кво да правя той не ще да ме отсави мааай и само му е гадно така . Като сам се бута между шамарите да го оставя да се бута :D И без тва не ми пука за него . Сегааааааа ще кажете егати гадната кучка е тая ама не е така .

pochti на 12 ли си или почти на 13??? Няма да коментирам любовния ти живот щото ми се струваш адски тъпа... не се обиждай ;)

BgHtH
07-01-2010, 19:53
Ако не лъже за да си дигне рейтинга,освен браво друго не мога да кажа.Момчето като само й се вре в ръцето много ясно че ще си играе с него.

didi0804
07-01-2010, 20:18
Тъпо парче си

epicfailbg
07-01-2010, 20:58
Удрял съм момичета 2 пъти в живота си и не се гордея със това , но ако разбера , че някое момиче се държи така с мен , с моите чувства и желания просто ще набия първият шамар на момиче през живота си без да ми мигне окото :(

desiiinkaa
07-02-2010, 15:10
ами момичето си е направило труда да му каже да я остави.. той не е пожелал, ами тогава тя си има пълното право да си прави с него каквото иска, а тоя ако е достатъчно умен ще я остави. В случая той е тъъпия :D

step_up_right
07-02-2010, 15:48
Ужасно се гавриш наистина...спри се...няма ли да ти е зле ако хлътнеш по някой яко и накря разбереш че се е гарил с тебе или пак няма такава "опция"?Скуката можеш да я убиеш по всякакви начини ама тоя е тъп...ти не искаш да си с него не той,казваш край и готово какви са тия лиготии,мене чак ми стана гадно за момчето

GossipGirl89
07-02-2010, 15:54
И защо чакаш той да те остави, а не го оставиш ти?
Като не ти пука за него по-добре сложи края. Че си тъпо парче е така, но поне не ставай тъпо егоистично парче, а го остави да си намери щастието другаде

umri
07-02-2010, 20:17
Хвалиш се да си вдигаш самочувствието. Така ли е, мойто момиче? Хванала си някой комплексиран балуш и вече си много оборотна. Щом си толкова отворена започни да си правиш социални експерименти. Пробвай да съблазниш някой мъжкар, който е център на внимание и желан от доста моми, да те видим.
Това е все едно да хвана някоя миризлива дебеланка, да я изплющя, тя да вземе да се влюби в мен и после да разправям как се "гавря с жените" ахахахха. Същият е и твоят случай, защото за жените путьото е като за мъжете миризливата дебелана.

Paramour
07-03-2010, 11:55
И защо чакаш той да те остави, а не го оставиш ти?
Като не ти пука за него по-добре сложи края. Че си тъпо парче е така, но поне не ставай тъпо егоистично парче, а го остави да си намери щастието другаде

RoCkSpOt
07-03-2010, 12:43
Момчето много се е влюбило май а аз не . Ходя с него щото нямам друга по-добра опция и е така за шоуто .. личи от 200км че не ми пука и излиза една много неприятна гавра с него. Казах му че не му трябвам и да те откаже на време той не ще ... сега кво да го правя .. Само се сърди че не ми пука и се прави ... голям правеж е и той 8-) Сега като му викам да излезнем и той ми вика да съм била излезнала с един негов приятел дето ми лафеше едни .... а аз му затворих устата веднага щото не ме кефи . Не че моя ме кефи повече хаха ... ама пак ми е забавно с него . Не знам кво да правя той не ще да ме отсави мааай и само му е гадно така . Като сам се бута между шамарите да го оставя да се бута :D И без тва не ми пука за него . Сегааааааа ще кажете егати гадната кучка е тая ама не е така .

Всичко се връща и ще се радвам когато поченеш влубих се обичам го немога без него защо тои го прави защо се дуржи така ПОМОГНЕТЕ МОЛЯ ВИИИИИ тогава си спомни за този твои "правеж"

yoo97
07-03-2010, 19:42
Защо той да те остави
защо ти не поемеш отговорността
всичко е в твои ръце
абе ясно ми е на мене,че така ти е забавно ама на тях не им е..

yoo97
07-03-2010, 19:59
Тцц от такива като тебе ми се повръща. Само седя и чета писаниците ти... Твоя акъл не е и за 12годишна. Искрено се надявам да се влюбиш адски силно, толкова, че да не можеш и един ден да не виждаш твоя човек. А той да се подиграва с теб - много ще ми е кеф, честно (:

еми бр и мене ще ме изкефи

ква не била кучка ли курва ли хаха
дори да не е и кво
тя е егоистка и си личи само от едно нейно изречение
напушила са,напила са и седнала да ми пише някви тъпи темички :shock: :D :D :D :razz:

justonegirlwithonehope
07-03-2010, 20:38
Като не искал уж да те разбере защо не му кажеш ясно, че това е КРАЯ ? ;)

cvetinka95
07-03-2010, 20:44
Ти хубаво се гавриш сега, ама един ден ще си намериш майстора и с тебе ще се изгаврят в пъти по-гадно. :)

BgHtH
07-03-2010, 20:46
Нека да се гаври,така момчето ще научи че тея глупости с любовта не са само розови и другия път ще има едно наум.Така че в дълосрочен план си е услуга :D