PDA

View Full Version : Пиърсинг



harddd
06-25-2010, 17:04
Не знам дали има ткава тема, но не ми се рови из форума. Такаам, какво мислите за пиърсинга? Вие имате ли и ако да какъв ? Ако нямате, бихте ли искали, и какъв? Споделете всимко.. къде сте си го направили, за колко пари, болеше ли, с какво се мазахте, за колко време носихте медицинска обица, имаше ли възпаления.. аби ВСИЧКО каквото ви идва на ума ... :) :) :)

dead_princess
06-25-2010, 17:09
Има такава тема.Ако всеки го мързи да търси старите, целия форум ще се препълни с безполезни теми, точно за това си има търсачка ;)

iiordanova
06-25-2010, 17:13
Темата се повтаря.
КЛЮЧЕНЦЕ!

harddd
06-25-2010, 17:42
може ли линк за другата тема

LipSy
06-25-2010, 19:27
Аз нямам пиърсинг с изключение на ухото. :-D Преди страшно много исках на езика, обаче сега размислих. То ще ми пречи да ям, да преглъщам. Отначало ти се променя говора...Абе смотана работа :? . Сега се зарибих да си правя на пъпа, ама да видим, дали ще успея! :)

divacheee
06-25-2010, 19:49
Не знам дали има ткава тема, но не ми се рови из форума. Такаам, какво мислите за пиърсинга? Вие имате ли и ако да какъв ? Ако нямате, бихте ли искали, и какъв? Споделете всимко.. къде сте си го направили, за колко пари, болеше ли, с какво се мазахте, за колко време носихте медицинска обица, имаше ли възпаления.. аби ВСИЧКО каквото ви идва на ума ... :) :) :)

Такаааам ... почвам под ред .. :D
Харесвам пиърсинг-а :)
имам да (:
В момента има по ушите, на трагуса ( един приятел ме проби и не мога да ти кажа цена :d ), на езика ( 30 лв ) ... и последния ми хоризонтален на веждата .. http://prikachi.com/images/869/2264869v.jpg .. ( 24лв. в " На Тъмно" - Варна). Миналото лято имах и surface между гърдите, но го махнах и сега съжалявам за това :(

Да чукна на дърво, но до сега съм нямала никакви проблеми с обичките (sun) .. почиствам ги с физиологичен разтвор, а сега като си пробих веждата ми дадоха едно гелче .. medisept :)

galu6a
06-25-2010, 19:52
нямам но искам или на корема или на езика ,но за корема първоще направя малко плочици :-D

Spider4eto
06-25-2010, 20:03
divacheee да те питам, обичката на трагуса пречи ли ти като си слагаш слушалки в ухото? Много ми харесва, но имам чувството, че няма да мога да слушам музика заради нея.

Иначе имам 2 дупки повече на дясното ухо. Обмислям хеликс/орбитал, но ще видим.

divacheee
06-25-2010, 20:20
Обичкaтa нa трaгусa изобщо не я усещaм, дaже понякогa зaбрaвям, че е я имaм :lol:

Spider4eto
06-25-2010, 20:23
Ще се ходи значи да разуча дали ще стане и на мойто уше. Че предполагам и от самата ушна мида си зависи :D .

Vasoto129
06-25-2010, 20:28
Нямам,не бих си сложил,но на някой им отива.Преди всияко ти трябва да се харесваш. :) :) :)

vivchu
07-08-2010, 13:46
Аз имам пиърсин на долната устна вляво! От преди 3-4 месеца го имам! ..
Беше много мачително когато си я прайх.. едно момиче ми го напрай понеже тя се занимава с това.. взе една медицинска обица и напоен със спирт памук.. трябваше да има и лед но нямаше.. с лед нищо не усещаш.
Толкова ме беше страх :D .. когато почна стигна почти до края но страшно много ме болеше че бая кръв ми текна абе общо взето беше ужас 8-) Тя каза че съм била най-тежкия и случай :D :D :-D .. но всъщност не сажелявам ! Сега мисля да си прая и на езика ! :)

divacheee
09-25-2010, 20:51
Аз имам пиърсин на долната устна вляво! От преди 3-4 месеца го имам! ..
Беше много мачително когато си я прайх.. едно момиче ми го напрай понеже тя се занимава с това.. взе една медицинска обица и напоен със спирт памук.. трябваше да има и лед но нямаше.. с лед нищо не усещаш.
Толкова ме беше страх :D .. когато почна стигна почти до края но страшно много ме болеше че бая кръв ми текна абе общо взето беше ужас 8-) Тя каза че съм била най-тежкия и случай :D :D :-D .. но всъщност не сажелявам ! Сега мисля да си прая и на езика ! :)


:shock: :shock: :shock: С медицинска обица ?!? Хорица .. като искате сами да се пробивате поне си купувайте абокат .. лев, лев и нещо мах ..

StolenBliss
09-25-2010, 22:52
Ами аз имам общо 9 :-o 7 на ушите, на езика и на веждата. Отдавна съм си ги правила всичките. Не ме боля. А иначе имах още 2-3 но те се бяха възпалили и ги махнах (пак на ушите бяха)