PDA

View Full Version : обезкосмяване на краката



roten
06-25-2010, 20:49
Така мисля да си обезкосмя краката за пръв път и се чудех как да го сторя. Колебая се между това да ги обръсна или с машинка за подстригване. Какво ще кажете ?
Може наистина да не е най-добрият вариант да се бръснат, но като за първи път мисля че така е по-добре, а вече следващите пъти кола маска.
излишно е да се заформя спор дали трябва или не да се обезкосмяват

BiGBaDWolF
06-25-2010, 21:17
Аз го правя с машинка много по бързо става по лесно е и остават малки косъмчетата за да си личи че си мъж :) (ако си мъж де ) :D

roten
06-25-2010, 21:47
мъжко съм да.
Ама винаги ли с машинка ? През колко време се нуждаеш от повторна процедура ? Кола маската не е ли по-издържлива ?

redbul2
06-26-2010, 05:46
Внимавай какви ги ръсиш!
kalpazanka

roten
06-26-2010, 07:37
ЦЕНЗУРА.
kalpazanka

redbul2
06-26-2010, 08:17
ЦЕНЗУРА.
kalpazanka

roten
06-26-2010, 08:36
Спам.
kalpazanka

mehasnoname
06-26-2010, 08:46
автора неска има празник и решил да се направи хубава

KumchoValcho
06-26-2010, 08:55
ЦЕНЗУРА.
kalpazanka

Авторе, кола маска

kalpazanka
06-26-2010, 09:08
Всички участници да се чувстват предупредени по следните точки:
2. Да уважават мнението на останалите потребители, модератори и администратори. Коментари, които са обидни и накърняващи доброто име на потребители или сайта ще бъдат премахвани.
9. Да НЕ публикуват мнения, несвързани със зададената тема.
10. Да НЕ публикуват теми или мнения, които подстрекават по какъвто и да било начин към употреба на наркотици, насилие, педофилия и дискриминация, независимо от какъв характер. Подобни теми или мнения ще бъдат модерирани или изтривани, по преценка на модераторите.

SmilezZz
06-26-2010, 09:20
Според мен недей с машинка за подстригване..
Кола - маската и епилатора са най-трайните "средства за борба с обезкосмяването 8-) "..

roten
06-26-2010, 09:49
Според мен недей с машинка за подстригване..
Кола - маската и епилатора са най-трайните "средства за борба с обезкосмяването 8-) "..
Да но първият път няма ли да боли много, ако е директно с кола маска / епилатор ?

ecstazy
06-26-2010, 10:10
Според мен недей с машинка за подстригване..
Кола - маската и епилатора са най-трайните "средства за борба с обезкосмяването 8-) "..
Да но първият път няма ли да боли много, ако е директно с кола маска / епилатор ? айде сега какви мъже сте, че не можете да изтърпите такава болка... Ние жените го търпим от 12-13 годишни всяка божа седмица.. хах :lol: аз с кола маска не съм пробвала, но с епилатор за 1 час съм си готова, то се свиква с болката 8-)

roten
06-26-2010, 10:58
Да да знам че първият път ще боли повече, но все пак мъжките косми са по-дълги и по-здрави => ще боли повече. Та за първият път съм чувал че е по-добре бръснене. Така ли е ?
А и само 1 седмица да държи кола маската ... мислех че е 2 седмици.

ecstazy
06-26-2010, 11:33
Да да знам че първият път ще боли повече, но все пак мъжките косми са по-дълги и по-здрави => ще боли повече. Та за първият път съм чувал че е по-добре бръснене. Така ли е ?
А и само 1 седмица да държи кола маската ... мислех че е 2 седмици. Е колата държеше май повече от епилатора не знам. Знам само че трябва косъмчетата ти да са около 5 мм за да ги хване, иначе нищо не става.

SmilezZz
06-26-2010, 11:33
Според мен недей с машинка за подстригване..
Кола - маската и епилатора са най-трайните "средства за борба с обезкосмяването 8-) "..Да но първият път няма ли да боли много, ако е директно с кола маска / епилатор ?Наистина,какви мъже сте вие бе ? Страхувате се от една лека болка... О.о.. Както и да е..Според мен не е хубаво първият път да е със самобръсначка,тъй като тогава космите започват да стават "по-дебели" и започват да "изникват" 8-) много по-бързо.. /Лично аз мисля така..Нищо,че го правиш за пръв път/

Rebus
06-27-2010, 06:54
Според мен недей с машинка за подстригване..
Кола - маската и епилатора са най-трайните "средства за борба с обезкосмяването 8-) "..Да но първият път няма ли да боли много, ако е директно с кола маска / епилатор ?Наистина,какви мъже сте вие бе ? Страхувате се от една лека болка... О.о.. Както и да е..Според мен не е хубаво първият път да е със самобръсначка,тъй като тогава космите започват да стават "по-дебели" и започват да "изникват" 8-) много по-бързо.. /Лично аз мисля така..Нищо,че го правиш за пръв път/

Ми всъщност единствената разлика при бръснене с бикче и епилатора,е че при епилатора се изтръгва косъма с корена и растат по-бавно.Това,че стават гъсти и по-дебели не е така.И знам сега ,че веднага ще се оспори мнението ми..По Дискавъри даваха предаване свързано точно с това дали има разлика и казвам това,което видях там и това,което каза дерматолога. :)

sapphire5
06-27-2010, 13:48
Колата - маска е най - доброто средство :)

iveto90
06-27-2010, 13:56
Защо тогава не пробваш с крем депилатоар?Нито боли нито нищо.

roten
06-27-2010, 15:38
Защо тогава не пробваш с крем депилатоар?Нито боли нито нищо.
Ефекта не е ли същия като след бръснене ? :-o

KumchoValcho
06-27-2010, 15:40
ЦЕНЗУРА.
kalpazanka

Авторе, кола маскаКакво точно бях написал, че чак съм цензуриран?
Не помня, но едва ли съм псувал :)

Rebus
06-27-2010, 20:31
Защо тогава не пробваш с крем депилатоар?Нито боли нито нищо.
Ефекта не е ли същия като след бръснене ? :-o

С Veet ..след 1 месец все едно не си се обезкосмявал.

dirtyyy
06-28-2010, 17:05
Според мен недей с машинка за подстригване..
Кола - маската и епилатора са най-трайните "средства за борба с обезкосмяването 8-) "..
Да но първият път няма ли да боли много, ако е директно с кола маска / епилатор ? айде сега какви мъже сте, че не можете да изтърпите такава болка... Ние жените го търпим от 12-13 годишни всяка божа седмица.. хах :lol: аз с кола маска не съм пробвала, но с епилатор за 1 час съм си готова, то се свиква с болката 8-)

ти знаеш ли ,ако си мъж,първия път каква болка е?

явно не си запозната,
имам един приятел който си махна космите на краката с коламаска.
беше на 16,после му тече кръв 1 час след това,умря от болка..
нее е ли по-добра алтернатива да ги махне с машинка ,после ако ще с епилатор или колам аска.
щото с епилатор не знам как ще се махнат 4-5 сантиметрови косми