PDA

View Full Version : Само приятели ... :)



HattRiC
06-25-2010, 21:45
Здравейте пичове може да имам правописни грешки заради тфа преди да започна си казвам така

Значи познавам се с едно момиче от 3 години и не се бяхме виждали бая време и се засякохме там на една площадка и тогава почнахме да си пишем по скайп и простотии и тя ме поокани на рожденния си ден и от там започнах да я харесвам и с времето започнах да я обичам а тя ме имаше само като най-добър приятел и това ме дразнеше ... винаги намирахме закакво да гоовирим да са смеим и такива неща и се ми разправяше за гаджетата си и ме хващаше много яд защото неразбирах с какво са повече от мене и се ми дава надежди и такива неща ... и ме дразни това .... незнам какво да правя сега ще ходим на лагер обаче маи и гаджето и ще бъде и незнам какво да правя ако можете да ми дадете някакав съвет ще съм ви благодарен

Благодаря предварително :)

ShtrudeL
06-25-2010, 21:47
Откажи се. Има си дружка. За теб може и да е боклук,ама тя си обича дружката.

HattRiC
06-25-2010, 21:51
ама ... пак ми дава надежди и го отбягва и такива незнам ...

VinDiesel
06-25-2010, 21:54
Давай го по-кротко и виж накъде ще се завъртят нещата.

HattRiC
06-25-2010, 22:20
е как по кротко разясни малко е пич ... ;х

VinDiesel
06-25-2010, 22:22
е как по кротко разясни малко е пич ... ;хДа не я натискаш за нищо,може да й биеш лек игнор,да се дъжиш по-студено с нея :)Ще ти е от полза.

Vasoto129
06-26-2010, 06:09
Чакай момента си,щом той е боклук,а тя свестно момиче,може нещата да не продължт дълго и тогава някой трябва да я утеши. :) :) :) УСПЕХ

Elenichkaa
06-26-2010, 06:12
Всичко с времето си!
Внимавай само да не си прецакаш приятелството!

HattRiC
06-26-2010, 06:35
VinDiesel окей ще го направя благодаря :)


мерси и на другите :)

Braceface
06-26-2010, 06:43
Дали има човек който може да се похвали, че не е попадал в тази ситуация.. да бъде най-добрият/добрата приятел/ка на човека към който изпитва повече от приятелски чувства. ; ) Не можеш да и кажеш, защото така рискуваш да я изгубиш и като приятелка (освен ако не си и казал вече).. Ние, момичетата, най-често се отдръпваме, започваме да отбягваме развръзката на събитията, защото няма да има смисъл от нея, ако чувствата не са взаимни.. Ще спре да споделя, защото ще знае, че имаш интерес от това, а понякога и защото няма да ти се хареса това, което би могло да чуеш.. Твоята оценка няма да бъде обективна, защото ти няма да си безпристрастен. Но от друга страна, как би могъл да знаеш, дали тя изпитва същото, и не използва същата "тактика" към теб, ако не направиш решаващата крачка.. Всъщност, не ти помагам въобще май, а си лея тезите в несвяст ; Д Щом си видял, че не изпитва същите чувства, няма смисъл. От тук нататък сам избираш дали да продължиш да бъдеш 'най-добрият приятел', ако само това те удовлетворява. Но мен ако питаш, разшири хоризонтите си.... кой знае може да срещнеш някоя друга мадама. ; )

Passi0n
06-26-2010, 07:24
има и други момичета, да знаеш
мани я, тя си има приятел

mincheto
06-26-2010, 07:48
Откажи се. Има си дружка. За теб може и да е боклук,ама тя си обича дружката.

SmilezZz
06-26-2010, 07:53
Откажи се от нея..Насила хубост не става - щом си има приятел,рискуваш да я загубиш..Има доста момичета - така,че няма смисъл да страдаш..
А и щом те има за най-добър приятел,едва ли ти прави намеци и ти дава надежди - според мен само си го внушаваш..Не знам..Но УСПЕХ за напред :)

Paramour
06-26-2010, 09:08
Откажи се... няма какво да направиш. Приеми я само като приятелка. :)

VinDiesel
06-26-2010, 09:25
Ако не искаш друга,ще трябва да изкачаш неопределено време,но пак не е гаранция ,че нещата ще са в + за теб..

ivcheto0o
06-26-2010, 09:47
Откажи се от нея..Насила хубост не става - щом си има приятел,рискуваш да я загубиш..Има доста момичета - така,че няма смисъл да страдаш..
А и щом те има за най-добър приятел,едва ли ти прави намеци и ти дава надежди - според мен само си го внушаваш..Не знам..Но УСПЕХ за напред :)

xXmagisXx
06-29-2010, 20:18
има и други момичета, да знаеш
мани я, тя си има приятел

:wink: