PDA

View Full Version : Проблем



gadno
06-25-2010, 22:58
Значи имам следния проблем:аз съм момче на 14 години и съм забелязал че когато маструбирам кожата не ми се сваля под главичката а има някъде към половин сантиметър растояние(говоря за това като кант ли там незнам как се казва)пенисът ми е дълъг 13.7 сантиметра и искам да ви попитам това проблем ли е или като порасна ще се оголва и по надоло?Не съм се опитвал по надоло защото мисля че много ще ме боли.Също така сам забелязал че между по високата част на канта и кожичката има нещо като малка кожичка.Когато не ми е надървен я свалям без проблеми зад така наречения от мен кант.Моля влезте ми в положението и не ми се подигравайте.
Благодаря предварително
EDIT:Помня като малак имах херния на 5 годишна възраст и като ме приеха баща ми говореше нещо с лекаря и след като ме оперираха баща ми започна да си говори с лекарката за тези неща и помня че ми забелиха кожичката и после 1 месец си топях пениса в лайка щото кървеше малко от забелването и баща ми ми каза че това е за да може като стнаа голям да нямам проблем с пениса и искам да попитам всички тези неща вярни ли са?
EDIT2:Също така помня че майка ми в течение на половин година се къпеше с мен в банята и ми оголваше главичката внимателно и постепено.

Vasoto129
06-26-2010, 07:31
:? :? :? :? Консултирай се с лекар :) :) :)