PDA

View Full Version : Кани ме у тях, но как да процедирам?



sexer_17
06-25-2010, 23:46
Моля за съвет! Едно момиче ме покани у тях и каза, че много искала да ми сготви. Знам как звучи - че 100% ме харесва и т.н...., ноо не съм сигурен дали е така. Това ще е втория път, когато ще ходя у тях. Първият беше преди 2 седмици, бяхме 4-5 часа заедно и си прекарахме добре, в смисъл пиехме биричка и си лафихме, но нищо повече. В поведението й през тези няколко часа не съм забелязал нещо окуражително, в смисъл нищо като сексуални намеци или дори минимален флирт! Естествено може би просто съм сляп, съвсем скоро приключих доста дълга връзка и малко съм изгубил форма и усет за тея неща :) Баналният въпрос - как да разбера дали ме кани защото ме харесва или просто като приятел (пп. не сме кой знае колко добри приятели, но може би тя иска да станем..??)
пп. аз съм на 20, тя на 22
Ще съм благодарен ако можете да ме посъветвате как е най-добре да процедирам :)

filmimilmi
06-25-2010, 23:51
Срещал ли си приятелка досега, която да ти е готвила?! Щом те кани, за да ти сготви, то е елементарно да се досетиш, че трябва да си носиш презервативи. А и все пак си на 20, какви са тези въпроси? Ако не знаеш какво да правиш защото нямаш никакъв опит, бъди в готовност!
пп. Вземи някакъв алкохол задължително!

sexer_17
06-26-2010, 00:33
Още в началото казах, че знам как звучи... :( Първият път и аз така виждах нещата, бях се подготвил, всичко, биричка бях взел, само че тя въобще не ми показа че нещо ме харесва, или, както казах, поне така мисля... То и аз може би трябваше по-директно да подходя, но все пак опитах някакви дребни неща като комплименти, докосвания...
Хем като погледна нещата отстрани си казвам че няма как да не ми се кефи, хем обаче си представям, че може да се получи като миналия път, т.е. да не се получи нищо....
В крайна сметка какво предлагаш? Да предположа че ме харесва пък каквото ще да става? Но пък в същото време не искам нещо да я обидя, ако подходя прекалено директно, защото имаме доста общи приятели и се виждаме често чат пат... Въобще сори за глупавата тема, ама ме тормози това нещо и не мога да заспя :D

filmimilmi
06-26-2010, 01:47
Не мисля, че има нужда от предложения да правиш какво и да било. Ако те приемаше просто за приятел щяхте да правите някакво кафенце. Но щом момичето те кани у тях, при това ще ти и готви, то вероятно в случая тя се опитва да те предразположи, за да се отпуснеш, но ти явно спичаш защото досега не си свикнал момичето да поема иниацитивата. Това явно някак те сдухва. Важното е да се отпуснеш. Ясно е, че иска да правите секс. Просто се прави на загадъчно небрежен сладур, сякаш и идея си нямаш какво ще се случи нататък, остави я сама да води нещата в посока към спалнята (или кухненския плот - както дойде 8-) ). Просто тя действително знае какво прави и какво иска, та вероятно единственото, което трябва да правиш е да играеш на невменяем, но все пак по нейните правила.
Успех! 8-)

Vasoto129
06-26-2010, 05:58
Готвенето замен е предпоставка за желание за семеен живот. :grin: :grin: :grin: :D :D Успех човееек :) :)

mincheto
06-26-2010, 07:37
Покани я на среща .

ReachlessGirl
06-26-2010, 08:08
Определено си има нещо момичето .. никоя няма да седне да ти готви, защото времето е хубаво .. :lol:
Ако искаш да стане нещо повече между вас сега е времето да действаш .. :)

DarkGirll
06-26-2010, 08:13
Пич...вижда се,че мацката те харесва както каза ReachlessGirl никоя няма да ти сготви е така без да има чуства :D Ако и ти я харесваш действай...Успех :wink: :P

VinDiesel
06-26-2010, 09:14
Аз попаднах в абсолютно същата ситуация.Аз съм на 20,тя на 19.Покани ме в тях,сготви ми картофи със сметана и някви треви.Не ми даваше никакви признаци,че ме харесва,докато не започнах,да я прегръщам,докосвам и т.н :).Та според мен и твоята "готвачка", чака ти да поемеш инициативата.

bilqnavod
06-26-2010, 09:47
Покани я на среща .
Деликатно и предложи среща - ако видиш, че се дърпа, по-добре се откажи. По това ще разбереш дали те харесва или просто иска да си запълни свободното време. Успех!

Bianc0
06-26-2010, 09:58
Щом ще ти готви купи бутилка вино и след като си пийнете то ще си проличи какво чувства към тебе. 8-)

Vasoto129
06-26-2010, 10:00
Не е задължително да я напива,ама пак си е опция. :D :D :D

Force_bladeR
06-26-2010, 10:56
Покани я на среща .
Деликатно и предложи среща - ако видиш, че се дърпа, по-добре се откажи. По това ще разбереш дали те харесва или просто иска да си запълни свободното време. Успех!

Ъм.. вие задръстени ли сте, к'во? Момчето казва, че отива при нея.. тя го кани, не как да я спечели/забие и впрочие. Леелеее...... объркал си темата, пич(ке)!

razores
06-26-2010, 12:52
Много заблудени хора има...
По темата - Много ясно че те харесва само че чака ти да направиш 1вата крачка

go71n
06-26-2010, 19:16
алоо пичове вие луди ли сте, а може би мацката умее да готви и просто иска да покаже уменията си, не е задалжително да иска секс ;]

filmimilmi
06-27-2010, 11:26
Щом те кани, за да ти сготви, то е елементарно да се досетиш, че трябва да си носиш презервативи.

:razz: :razz: :razz:
значи ще знам вече да не готвя на никой !

колко сте заблудени :?
какво като е решила да му сготви трябва да е влюбена ли :razz:
а лошото е че всички мнненея са такива като твоето и ще накарате момчето яко да се изложи като иде :?
от сега си преставям родителите на момичето как са там и той отива с куп цветя :shock: :razz: :razz: :razz: :razz:

Кифличке, никой не му е казал да носи цветя. Сам ще прецени ситуацията, а презервативите може да си ги носи в джоба, няма да тръгне да я посреща с тях в ръка...

stop_looking_at_me
06-27-2010, 18:38
Тя определено има интерес към теб и няма какво да се колебаеш. Давай смело!