PDA

View Full Version : Хубави дрехи на добри цени!



ledenakrasota
06-26-2010, 09:32
Предлагам да има тема,в която да споделяме от къде пазаруваме хубаво качество дрехи на добри цени и магазини,от които сме доволни.

Също така,ако намерте някакви промоции и намаления споделете.

Аз примерно сега искам да си взема бански,хубаво качество на добри цени.Някой да ми даде идеи от къде мога да намеря.От София съм!

eclipse06
06-26-2010, 10:09
Хубави и качствени дрехи на ниски цени най-вече се намират по Outlet-ите в София. Имам доста добри попадения от Outlet-и на Zara и Adidas. Иначе понякога в Traky има хубави неща на доста добри цени. За бански не мога да ти помогна и аз ще следя темата именно за това :)

PsychoBitchFromHell
06-26-2010, 10:17
Точно - преди и аз си взимах неща от Traky :)

yoyosf
06-26-2010, 10:18
Ами във всички магазинчета за бельо има бански на доста приемливи цени. :) Аз например харесвам банските в New Silhouette,имат магазин на Витошка например,виждала съм и на други места техни магазини,но не мога да ти кажа точни адреси.

iwancho
06-26-2010, 13:44
Повечето ми дрехи са от NewYorker-a в мола (от Пловдив съм обаче) винаги има някви супер намаления - тениски/суичъри за по 10 лева, дънки за по 20-30 лева,блузи за по 5-6/10 лева и т.н.

ledenakrasota
06-26-2010, 14:09
Повечето ми дрехи са от NewYorker-a в мола (от Пловдив съм обаче) винаги има някви супер намаления - тениски/суичъри за по 10 лева, дънки за по 20-30 лева,блузи за по 5-6/10 лева и т.н.


Аз в нашите молове не виждам такива неща 8-) Много рядко!Събота и неделя ли са намаленията? :)

anonymous708973
06-26-2010, 14:50
Хах, не... Просто за определен период от време, докато се изчерпат и докарат новата стока. Тогава бившето ново става намалено и така :)

ledenakrasota
06-26-2010, 15:13
Мерси!

А,какво ще кажете за "4 me" :)

the_best_f
06-26-2010, 16:34
По принцип има и хубави неща, но не са нещо особено. Имам едно потниче с болеро от там. Цените са приемливи. :)

gabi_94
06-26-2010, 16:44
За София - Traky, Ego
За Русе, Бургас, Слънчев бряг, Несебър и Приморско - Mizy

Магазините са горе долу с еднаква стока...Имат хубави неща, най-вече качествени! Половината ми дрехи са ми от там, че мой близък роднина държи половината магазини :-D

pinkflower
06-26-2010, 18:55
подкрепямн Traky-от и Ego-то с две ръце,повечето ми летни тениски и потници са от там и най-скъпите са по 10 лв.Качеството е супер добро за цените,а и винаги има супер сладурски неща :-)

Claudette
06-26-2010, 21:17
Ами във всички магазинчета за бельо има бански на доста приемливи цени. :) Аз например харесвам банските в New Silhouette,имат магазин на Витошка например,виждала съм и на други места техни магазини,но не мога да ти кажа точни адреси.

Голяма почитателка съм на New Silhouette, но цените на бельото им не са едни от най-ниските. А по това, което съм гледала, и банските им не са супер евтини. Всеки обаче си има различни представи за скъпо и евтино, изглежда. :)

P.S. New Yorker --> боклуци, кое им е качественото на дрехите от там, пък...