PDA

View Full Version : Алекс-Илко гостува в следобедния блок на форума



Canis_Dirus
06-26-2010, 10:56
На гости ни е АлексТайния-Илко-Глобал. Той е тук за да се оплаче от отношението към него в teenproblem.net
Да му дадем думата.
Алекс:
Значи аз се регистрирам във този форум поне по два пъти на ден, въпреки, че те редовно ме банват и ми трият акаунтите.
Канис:
А защо според теб постъпват така?
Илко:
Те ми вандализират постовете, защото аз им разкрих истинската същност. В този форум цари модераторски произвол. Всеки си прави каквото му хрумне.
Канис:
Е добре, а ти не е ли оплака нещо?
Глобал:
Писах писма до всички отговорни институции. Като се започне от Президента и се свърши с арменския поп. Те просто не могат да преглътнат, че има и друг форум, които им прави много силна конкуренция и където няма модераторски произвол.
Канис:
И смяташ, че те не могат да преглътнат наличието на друг форум?
Илко:
Абсолютно съм на това мнение. Аз просто им показах адреса на форума и им казах, че това форумче ще им е много неприятно.
Канис:
Всичко това заради модераторите ли?
Илко:
Да. Модераторите в този форум са жестоки тирани и не спазват никакви правила. А модераторките са гадни кучки.
Канис:
Някакви финални думи?
Алекс:
Искам да поканя всички в моя форум. Най-вече искам да дойде някое момиче, понеже до сега не съм се наслаждавал на женска ласка дори и виртуално.

Canis_Dirus
06-26-2010, 11:22
Илко, отговори на въпросите де.

Вярно ли е, че си девствен, въпреки, че си на 27 години?

Whoopdedoo
06-26-2010, 11:48
:razz:

alexandr0v
06-26-2010, 12:12
Да поясня за бавноразвиващите че Алекс а.к.а global в момента няма регистрация в този форум, така че не виждам как ще отговори на въпросите ви? Надявам се не мислите че AlexSecret, AleksSecret и другите фейкове са истинския global? В момента Алекс се занимава само и единствено с форума си, дори няма намерение да си прави рег тука. :)

w0sh
06-26-2010, 12:14
Определено той вече няма регистрация в този форум.

ThroughStruggle
06-26-2010, 12:24
Да поясня за бавноразвиващите че Алекс а.к.а global в момента няма регистрация в този форум, така че не виждам как ще отговори на въпросите ви? Надявам се не мислите че AlexSecret, AleksSecret и другите фейкове са истинския global? В момента Алекс се занимава само и единствено с форума си, дори няма намерение да си прави рег тука. :)


Ти фен ли си му?

alexandr0v
06-26-2010, 12:33
Да поясня за бавноразвиващите че Алекс а.к.а global в момента няма регистрация в този форум, така че не виждам как ще отговори на въпросите ви? Надявам се не мислите че AlexSecret, AleksSecret и другите фейкове са истинския global? В момента Алекс се занимава само и единствено с форума си, дори няма намерение да си прави рег тука. :)


Ти фен ли си му?

Не.

Canis_Dirus
06-26-2010, 12:35
alexandr0v му е компаньона за гей-парада. хайде мамини златни, че закъснявате.

SuNsEt
06-26-2010, 12:39
Абе аз оня ден попаднах на няква тема,в която AlexSecret нещо се оплакваше от модовете и тръгнах да поствам мнение,обаче ми изписа,че в тоя раздел могат да пишат само модове. Повече не видях и темата. 8-)

alexandr0v
06-26-2010, 13:10
alexandr0v му е компаньона за гей-парада. хайде мамини златни, че закъснявате.

Чувствам се затапен.. :(

antiWHAT
06-26-2010, 13:49
Какви животни предпочиташ?
С некрофилия занимавал ли си се някога?

Whoopdedoo
06-26-2010, 15:19
Какви животни предпочиташ?
С некрофилия занимавал ли си се някога?

Вървят некрофил, зоофил, педофил и мазохист по улицата и си говорят.
Зоофила:
- Ех, да имаше сега едно котенце тука как щях да го опъна...
Педофила:
-Ама и малко да беше какво щях да му направя...
Некрофила:
- Ех, ако беше и мъртво как щях да го разпоря.
Мазохиста:
- Мяу!

Pwnmaster
06-26-2010, 19:43
Марта Вачкова: Разкажи ни за някоя интересна случка от миналото си.
Алекс: Веднъж, аз и батИ пушехме трева в хола. Баща ни влезна и ни наказа. Излезнахме на двора и той ни накара да му лапаме докато той пушеше пура.....................Ебааам се бе, нямаше пура
Лейм 8-)

Lexynnka
06-26-2010, 22:05
''Вървят некрофил, зоофил, педофил и мазохист по улицата и си говорят.
Зоофила:
- Ех, да имаше сега едно котенце тука как щях да го опъна...
Педофила:
-Ама и малко да беше какво щях да му направя...
Некрофила:
- Ех, ако беше и мъртво как щях да го разпоря.
Мазохиста:
- Мяу!''
:razz:

едит: Алекс е идиот

machoka
06-27-2010, 16:44
Кой е тоя алекс?!

tuzaro
06-27-2010, 19:59
не ти трябва да го знаеш

LadyDi
06-27-2010, 20:28
Само на мен ли не ми е интересен? Защо му отреждате чак толкова внимание?

tuzaro
06-27-2010, 20:36
Само на мен ли не ми е интересен? Защо му отреждате чак толкова внимание?ти влизаше ли по времето на emo doll ??

LadyDi
06-27-2010, 20:38
Не знам. Не помня никове. Стара съм вече :)

tuzaro
06-27-2010, 20:41
Не знам. Не помня никове. Стара съм вече :)дърта ама се озърта 8-) ти си ми набор не може да си стара 8)

Canis_Dirus
06-27-2010, 20:42
Само на мен ли не ми е интересен? Защо му отреждате чак толкова внимание?
Въпросът тук е защо специализираните заведения не му обръщат внимание?

LadyDi
06-27-2010, 20:45
Ами дайте да го докладваме :)

tuzaro, благодаря ти за комплимента ;)