PDA

View Full Version : танциорка



girl4eety
06-26-2010, 11:19
мисля че този раздел е най-добре та значи искам да попитам как мога да стана танциорка примерно в пайнер или комиците или някъде другъде нямам притенции но искам да танцувам
та някой ако може да ми каже къде се записва години и някакви др изисквания има ли ??

сру че така пиша но нямам бг и съм на др език за което мн се извинявам

galu6a
06-26-2010, 12:37
мисля че този раздел е най-добре та значи искам да попитам как мога да стана танциорка примерно в пайнер или комиците или някъде другъде нямам притенции но искам да танцувам
та някой ако може да ми каже къде се записва години и някакви др изисквания има ли ??

сру че така пиша но нямам бг и съм на др език за което мн се извинявам


като спиш с някой ,който вече и там

Little_Lady93
06-26-2010, 12:45
Като начало сируна ли си че:
1. имаш достатъчно хубаво тяло и лице за нещо такова? Там не взимат някакви отпуснати или с несъвършенства. Просто трябва всичко да е бетон.
2. имаш нужните умения да си танцьорка в такъв формат
3. имаш ли 18?

iiordanova
06-26-2010, 12:52
^^ Съгласна с предишното мнение.
Трябва от глава до пети да си перфектна.
Трябва да си много , много , много добра танцьорка.
Трябва да умееш да работиш в екип.
Трябва да имаш нужните години.
Трябва да имаш и чаровно излъчване , да си усмихната.

SmilezZz
06-26-2010, 13:12
Трябва от глава до пети да си перфектна.
Трябва да си много , много , много добра танцьорка.
Трябва да умееш да работиш в екип.
Трябва да имаш нужните години.
Трябва да имаш и чаровно излъчване , да си усмихната.Съгласна съм..Но само искам да кажа,че НИКОЙ не е перфектен - така,че... Първото ми се струва безсмислено..По-вероятно или по-логично за мен е да си красива,чаровна..Но "перфектна" е доста силна дума

POLLINA
06-26-2010, 13:34
някои танцьорки по дискотеките изобщо не могат да танцуват... 8-)

koshtramba
06-26-2010, 13:50
Като за начало, авторката на темата да се научи как се пише : ТАНЦЬОРКА!

cw3tty
06-26-2010, 13:58
някои танцьорки по дискотеките изобщо не могат да танцуват... 8-)

ми то е, защото всички или имат връзки, или са спали с шефовете ;)

tonie__
06-26-2010, 14:26
не бе ли ти тази,дето все се оплакваше,че е грозна и че иска да промени нещо в себе си? :lol:

anonymous708973
06-26-2010, 14:55
Една позната работи в Стара Загора... има корем малко. Но е единственото изключение, което познавам. Навсякъде искат да си слабичка. А нея я обличат като курва. С полички, които са тоооолкова "дълги", че дори не могат да стоят надолу, а стоят настрани като балетна пачка, с мрежест чорапогащник, високи ботуши, потник с егати деколтето... Нямаше 18, като започна там, та сигурно е било с връзки. За заплащането нямам идея.

Ама... звучиш ми леко неориентирана и незапозната. Запиши се в някой клуб по танци, задобрей, тръгни по участия и тогава имай претенции за телевизията. :)

roshlichka
06-26-2010, 15:15
не знам как да станеш танцИорка но за танцЬорка пак не знам :D

iiordanova
06-26-2010, 15:25
не бе ли ти тази,дето все се оплакваше,че е грозна и че иска да промени нещо в себе си? :lol:

И аз това щях да питам ! :lol:

dead_princess
06-26-2010, 15:35
Освен всичко, което ти изброиха, за да си танцьорка трябва да пускаш на богати чичковци срещу заплащане. :grin:

SmilezZz
06-26-2010, 16:27
не бе ли ти тази,дето все се оплакваше,че е грозна и че иска да промени нещо в себе си? :lol:
И аз това щях да питам ! :lol:Да,същата е

girl4eety
06-26-2010, 18:53
темата не е по това дали съм хубава или грозна
е добре примерно къде може да се запиша да танцъвам като начало за да се науча примерно за ориенталски танци някой да има идея за софия става въпрос

tonie__
06-26-2010, 18:55
напротив-темата е точно затова дали си красива или грозна ;) ако не хубава няма да те вземат да танцуваш,защото а)никой няма да иска да спи с теб б)никой няма да иска да те показва по телевизията ;) да танцуваш в бар е пак същото.на вс отгоре доколкото си спомням нямаш години,което значи,че трябва да спреш да се надяваш ;)

POLLINA
06-26-2010, 19:19
това ми напомня , че едната танцьорка във фамозо приличаше на кон :lol: 8-)

girl4eety
06-26-2010, 19:52
аз мисля че мога да стана и се надявам и мисля и че съм хубава и не всичко е до това да спиш с някой за да пробиеш някъде си

Little_Lady93
06-26-2010, 19:55
Аз пък мисля, че като имаш такива претенции трябва да пуснеш снимка в лице и цял ръст и ние да се убедим :lol:

girl4eety
06-26-2010, 20:03
защо не мисля че някакви хора от сайт ще съдят за външността ми !!!
като отида да се ява там те ще ми кажат
вие ако ми кажете че съм красива - няма нищо да постигна
също ако ми кажете и че съм грозна не е ли така

tonie__
06-26-2010, 20:09
защо не мисля че някакви хора от сайт ще съдят за външността ми !!!
като отида да се ява там те ще ми кажат
вие ако ми кажете че съм красива - няма нищо да постигна
също ако ми кажете и че съм грозна не е ли така

ти какво си мислиш?че целия свят се върти около теб и си неземно красива и сега нарочно във форума ще ти кажеш,че си грозна да не се явяваш ли? :lol: тука поне можеш да получиш обективно мнение,защото като отидеш там и ти кажат "на ставаш",а вс твои близки са ти казвали обратното,ще си МНОГО разочарована ;)

онея хора са екпертни до някаква степен,обаче на черното бяло не можем да кажем нали?

VictoriaSweet
06-26-2010, 20:14
защо не мисля че някакви хора от сайт ще съдят за външността ми !!!
като отида да се ява там те ще ми кажат
вие ако ми кажете че съм красива - няма нищо да постигна
също ако ми кажете и че съм грозна не е ли така


Ами след като ще ти кажат,защо правиш тъпи теми и задаваш глупави въпроси?
А и все пак,нали нищо няма да постигнеш ако си кажем мнението...?
Айде,аман от "неземни красавици" като тебе.

hgfh
06-26-2010, 20:23
Не съм съгласна с едно,че за да си танцьорка трябва да имаш хубаво лице 8-) .Например повечето танцьорки от пайнера са грозни като смъртта, но пък до една с хубави фигури,ама товa, че прожекторите светят и сa се намазали с 200 тона грим нищо не значи :lol: .Виж за тялото да със сиурност се е определящ фактор. ;)

tonie__
06-26-2010, 20:27
аз не разбирам тя къде иска..в Господари на ефира и Комиците(особено 1вите) трябва да е хубава задължително.в дискотеките..нз..супер жалка ще е..пример колко са пропаднали е Елеонорка от Биг Брадър.като я гледам,че иска да ходи на ориенталски танци майче точно там иска..

koshtramba
06-26-2010, 20:29
Абе оставете я тая бе, не виждате ли, че е некво лапе, което се вкарва във филма. :D

tonie__
06-26-2010, 20:31
че е лапе е ясно,аз затова докато не видя снимка или адекватен отговор няма да спра..дразни ме,че има самочувствие,обаче я е срам да пусне снимка ;)

koshtramba
06-26-2010, 20:32
Може би защото е на 13? :D

Little_Lady93
06-26-2010, 20:33
Може би защото е на 13? :D

пази Боже... :lol: :lol: :lol:

hgfh
06-26-2010, 20:43
Тя ако отиде в някоя дискотека най -много да я нае**т ( Ша ма извинявате за гадното изказване 8-) )
Нищо хубаво няма да излезне от това. :? по-добре въобще да не се занимава , но както тя си прецени .

girl4eety
06-27-2010, 11:37
пфф аз не съм казала че съм неземна красавица, всеки има някакъв дефект както и аз
но исках друго да кажа че не мисля че вие трябва да ми определяте външността не е ли така
както и да е нека спрем с тази тема

POLLINA
06-27-2010, 11:41
ти беше тази ,която ни обесняваше '' колко гадни бемки имала по корема и я било срам да се съблече''
ти да не мислиш , че по дискотеките танцьорките ги обличат с анцузи?

girl4eety
06-27-2010, 11:44
добре Полина за какво продъжаваш да се заяждаш с мен дали имам бенки или не си е моя работа не твоя :booooomb:
няккой да заклучи темата
ВСЕ ПОВЕЧЕ СЕ ОБЕЖДАВАМ ЧЕ В ТОЯ ФОРУМ НЕ МОЖЕ ДА СЕ ПОИСКА СЪВЕТ А ЕДИНСТВЕНО КРИТИКИ И ПОДИГРАВКИИ :booooomb:

cyclops
06-27-2010, 11:44
Само не мога да разбера нещо... момичето пита дали знаете как може да стигне до кастинг/да пробие, а не ви пита дали е красива??? Тогава? :)

girl4eety
06-27-2010, 11:46
Само не мога да разбера нещо... момичето пита дали знаете как може да стигне до кастинг/да пробие, а не ви пита дали е красива??? Тогава? :)
евала поне да има някой сериозен човек тук :-) браво евала ти права само ти не ме нападна дали съм хубава или не

POLLINA
06-27-2010, 11:57
това , че не те е нападнала я прави добра и хубава ? хм по странен начин опрделяш хората
не се заяждам с теб просто си спомням кво си писала и ти казвам.

Luscious_Heart
06-27-2010, 12:06
пфф аз не съм казала че съм неземна красавица, всеки има някакъв дефект както и аз
но исках друго да кажа че не мисля че вие трябва да ми определяте външността не е ли така
както и да е нека спрем с тази тема
Бахти смеха.
Еми да, точно ние ще определим външността ти. :D По-добре да ти кажат през форума, че не ставаш (ако е така), отколкото да се натъкмиш за кастинга и да ти теглят една майна. :razz: :lol:
Иначе бенките, мое мнение, отвращават.

girl4eety
06-27-2010, 17:08
[
Иначе бенките, мое мнение, отвращават.[/b][/color]
и кое отвръщават да не би ти да нямаш бенки а ???????
всеки човек има бенки и ти имаш, но т еотврашават смех :D :razz:

Luscious_Heart
06-27-2010, 18:35
Като станеш танцьорка, не говори с клиентите на диското.
Ти очакваш само захаросани думи.

tonie__
06-27-2010, 19:07
добре в крайна сметка без да се заяждам те питам ще пуснеш ли снимк?отговори ми с да или не,не искам да ми пишеш свободни съчинения ;)

идеята на всички беше да ти дадем обективно мнение и да ти кажем примерно,че имаш оттам още мъничко да свалиш,това да пооправиш.искаме да ти помогнем.след като такива като нас ще те гледат,където и да тазнцуваш(разни концерти,предавания),мисля, че е логични да си слушаш ;)

Little_Lady93
06-27-2010, 19:13
++ И на мен ми е много любопитно да те видя. Ако искаш няма да коментирам какво "трябва да оправиш" просто ми е любопитно как изглеждаш :P

Harum_Scarum
06-27-2010, 19:31
добре в крайна сметка без да се заяждам те питам ще пуснеш ли снимк?отговори ми с да или не,не искам да ми пишеш свободни съчинения ;)

идеята на всички беше да ти дадем обективно мнение и да ти кажем примерно,че имаш оттам още мъничко да свалиш,това да пооправиш.искаме да ти помогнем.след като такива като нас ще те гледат,където и да тазнцуваш(разни концерти,предавания),мисля, че е логични да си слушаш ;)
Права е.

hummerteam
06-27-2010, 20:07
запозната съм с темата отблизо,тъй като една от най-добрите ми приятелки беше танцьорка по клубове,заведения,дискотек и.

според мен си още мъничка за горепосочените места.приеми танцуването сега като хоби,запиши се на модерни танци или салса ...
не се напрягай да го приемаш като професия,и в никакъв случай като постоянна работа,това ще те сблъска с много хора,повечето от които едва ли ще ти бъдат приятни ,а ти ще трябва да им танцуваш ,да им се усмихваш,те ще те докосвят,ще ти говорят на ухото,ще чуваш доста непрелични неща...ще виждаш доста непрелични неща ,... а заплащането определено не си струва + това непрекъснато си на високи обувки,не можеш да си почиваш когато искаш,а когато ти кажат и няма такова "неразположена съм",работиш нощно време,нямаш нормален живот,а още по-малко нормална връзка ...
А за "Комиците" и "ГЕ" не знам как стоят нещата,но както дават по телевизията,има си кастинг за тази работа,а повечето са танцували по заведения,или в балет... и гледат да им излезне късмета
за да успееш трябва да си мн добра в танцуването,да си харизматична,красива (може и по свой начин) и дай боже да имаш късмет :)

Goddess
06-27-2010, 20:15
[
Иначе бенките, мое мнение, отвращават.[/b][/color]
и кое отвръщават да не би ти да нямаш бенки а ???????
всеки човек има бенки и ти имаш, но т еотврашават смех :D :razz:

След като ти самата имаш комплекс от тях, значи не е смех.
Колкото до танците - запиши се накъде да танцуваш и както ти казаха по - горе - за хоби. Повечето танцьорки, които ги дават по телевизията не са станали такива от вчера за днес. Ти си танцуваш във вас пред огледалото и очакваш да изникне някакъв кастинг, да се явиш и хоп - да те приемат и оценят, при все, че там сигурно ще има бая тупалки, които събират погледи и с външност, и с танци.

NoShTnO_iZkUsHeNiE
06-27-2010, 20:21
Наскоро имаше кастинг на балет Магия (балета на Пайнер),мисля че имат кастинг всеки сезон,така че можеш да изчакаш до есента (16-25 години)

Другото,което можеш да направиш е да се запишеш в балет Веда Джуниър,те също танцуват с Пайнер,ако си добра може да успееш.

Следвай мечтите си,каквато и да си,ако вярваш в тях ще бъдеш поне малко по-щастлива.

girl4eety
06-28-2010, 09:22
Наскоро имаше кастинг на балет Магия (балета на Пайнер),мисля че имат кастинг всеки сезон,така че можеш да изчакаш до есента (16-25 години)

Другото,което можеш да направиш е да се запишеш в балет Веда Джуниър,те също танцуват с Пайнер,ако си добра може да успееш.

Следвай мечтите си,каквато и да си,ако вярваш в тях ще бъдеш поне малко по-щастлива.
ахам мерси много
ще изчакам поне 17 да имам и може да си пробвам късмета но аз исках повече в пайнер а незнам там дали ще стане :-o

milenchetyyy
06-28-2010, 10:34
добре в крайна сметка без да се заяждам те питам ще пуснеш ли снимк?отговори ми с да или не,не искам да ми пишеш свободни съчинения ;)

идеята на всички беше да ти дадем обективно мнение и да ти кажем примерно,че имаш оттам още мъничко да свалиш,това да пооправиш.искаме да ти помогнем.след като такива като нас ще те гледат,където и да тазнцуваш(разни концерти,предавания),мисля, че е логични да си слушаш ;)
Права е.
+1 :)

billytalent
06-28-2010, 10:35
Насочи се към нещо по-сериозно!!!

iiordanova
06-28-2010, 13:04
Наистина пусни снимка. Хем , ще ти кажем какво може да подобриш ..

meche95
06-28-2010, 13:21
темата не е по това дали съм хубава или грозна
е добре примерно къде може да се запиша да танцъвам като начало за да се науча примерно за ориенталски танци някой да има идея за софия става въпрос мм зас С.У къдетоо има и галерия там има ориенталски прии клуб Гранд Делукс

girl4eety
06-28-2010, 20:17
темата не е по това дали съм хубава или грозна
е добре примерно къде може да се запиша да танцъвам като начало за да се науча примерно за ориенталски танци някой да има идея за софия става въпрос мм зас С.У къдетоо има и галерия там има ориенталски прии клуб Гранд Делукс
е то Гранд Делукс има много аз съм от софия люлин :-o

vampirediaries
06-28-2010, 21:11
Само един въпрос-на колко години си? :)

j_adore2
06-28-2010, 22:20
темата не е по това дали съм хубава или грозна
е добре примерно къде може да се запиша да танцъвам като начало за да се науча примерно за ориенталски танци някой да има идея за софия става въпрос мм зас С.У къдетоо има и галерия там има ориенталски прии клуб Гранд Делукс
е то Гранд Делукс има много аз съм от софия люлин :-o
Има само един и той е зад Софийския университет :) Иначе ,за да танцуваш в Пайнер трябва или да имаш връзки там,или от малка да си във Веда Джуниър,Магия или там каквито бяха.Всеки гледа да работи с професионалист.

girl4eety
06-29-2010, 08:00
на 16 съм след 3 месеца правя 17

Flopper
06-29-2010, 08:43
За качествата, които ти трябват няма да повтарям - приемаме на доверие, че ги имаш. Има оргомна разлика между всичките тия неща, които си изброила

В Комиците и в Пайнер по концерти танцьорките са си танцьорки - обикновено си тренират и са в състав/балет - виж в твоя град все ще има някаква такава формация. Там трябва да следиш за кастинги и тн. Ако не търсят в момента ново попълнение, никой няма да те вземе ако ще да си от Степ Ъп излязла. Възрастта не е важна - може да си на 16, ама трябва да си добра и най-вече да имаш опит и танците

Тези, които участват по клиповете поединично ги набират от модните агениции. Тоест те невинаги са танцьорки - просто наемат модел, които що годе танцува, но изглежда добре и отговаря на предварително установен типаж. Или братовчедки на певиците, илии .-.. сещаш се кви :D

Танцьорка в дискотека - зависи от дискотеката, но ако не е Ялта или Червило ... за какви танцьорки говорим. Трябват им в повечето случаи заблудени момиченца, няма кастинги, няма нужда от танцови умения, нито външност чак неземна. Условието е да се навият да ги напъхат в мрежички като коледно саламче и да се държат "приятелски" с клиентите. Ако не си *****, не се захващай. А как ги набират - на моя приятелка, която веднъж танцуваше по-дивичко в близост до пилона в Планета управителят на заведението и предложи да работи там.. Пак повтарям - на тая професия не може да се каже танцьорка :?

meche95
06-29-2010, 16:14
темата не е по това дали съм хубава или грозна
е добре примерно къде може да се запиша да танцъвам като начало за да се науча примерно за ориенталски танци някой да има идея за софия става въпрос мм зас С.У къдетоо има и галерия там има ориенталски прии клуб Гранд Делукс
е то Гранд Делукс има много аз съм от софия люлин :-o
амии кактоо казах С.У ии не е в Гранд Де Лукс амии в сградата със него галериитее където са Шипка 6 маии бешее

meche95
06-29-2010, 16:16
темата не е по това дали съм хубава или грозна
е добре примерно къде може да се запиша да танцъвам като начало за да се науча примерно за ориенталски танци някой да има идея за софия става въпрос мм зас С.У къдетоо има и галерия там има ориенталски прии клуб Гранд Делукс
е то Гранд Делукс има много аз съм от софия люлин :-o
Има само един и той е зад Софийския университет :) . амии не до колкото знам има и в Люлин до кооперативния пазар :-o

j_adore2
06-29-2010, 17:03
темата не е по това дали съм хубава или грозна
е добре примерно къде може да се запиша да танцъвам като начало за да се науча примерно за ориенталски танци някой да има идея за софия става въпрос мм зас С.У къдетоо има и галерия там има ориенталски прии клуб Гранд Делукс
е то Гранд Делукс има много аз съм от софия люлин :-o
Има само един и той е зад Софийския университет :) . амии не до колкото знам има и в Люлин до кооперативния пазар :-o
Вече няма,затвориха го :)

ameli
06-29-2010, 18:05
пробвай се като търсят адреналинки :lol:

ии.. пусни снимчица 8-)

iiordanova
06-29-2010, 18:10
пробвай се като търсят адреналинки :lol:

ии.. пусни снимчица 8-)

О , да никой не се сети за адреналинка! 8-) Ама за там пак трябват години..
Интересно ми е .. родителите на авторката как приемат това , че ще става танцьорка.

iiordanova
06-29-2010, 18:10
пробвай се като търсят адреналинки :lol:

ии.. пусни снимчица 8-)

О , да никой не се сети за адреналинка! 8-) Ама за там пак трябват години..
Интересно ми е .. родителите на авторката как приемат това , че ще става танцьорка ?

mysticinside
06-29-2010, 20:05
ДА речем,че се занимавам с танци от доста време изцяло за собствено удоволствие.Хип -хоп и народни танци две съвсем различни неща ,но доста упоритост и усилие се изискваше от мен.Не разбрах дали преди си се занимавала с това като цяло- не е шега работа танца не е игране на "кючек" има стъпки движения техники.Сигурна съм,че там кдъето ти искаш да си Пайнер ли било то или КОмиците не искат поредното момиче ,което мисли че може да танцува,само защото някой в дискотеката ти го е казал.Почни курсове,заякни,бъди издържлива това са концерти и натоварване :) Успех ти желая