PDA

View Full Version : искам да отслабна ;ss



silwiqqq
06-26-2010, 12:39
Здравейте! :)
Ами аз имам един проблем .. трябва да сваля поне 10кг за 80-85 дена.
Започнах да правя коремни преси .. всеки ден с 10 повече от предния ден..разхождам се около 30 мин понякога и повече и скачам около 10 мин..четох за разни диети ама ми се сториха трудни ;x четох и чe топлата вода помага за отсабването..четох и за студената и незнам дали има нещо вярно..Искам да ви попитам някой който отслабвa или който го е направил да ми каже как..смисъл какво е ял\пил какво е спортувал. : ((

iwancho
06-26-2010, 12:47
Здравейте! :)
Ами аз имам един проблем .. трябва да сваля поне 10кг за 80-85 дена.
Започнах да правя коремни преси .. всеки ден с 10 повече от предния ден..разхождам се около 30 мин понякога и повече и скачам около 10 мин..четох за разни диети ама ми се сториха трудни ;x четох и чe топлата вода помага за отсабването..четох и за студената и незнам дали има нещо вярно..Искам да ви попитам някой който отслабвa или който го е направил да ми каже как..смисъл какво е ял\пил какво е спортувал. : ((


Аз сега съм в период на топене на мазнините. Пия L-Carnitine (хранителна добавка) и има ефект,но трябва много тренировки,1 кутия (60 капсули) стига за 2 седмици. Ако иска си купи и ходи да тичаш...

silwiqqq
06-26-2010, 12:56
Мерси за съвета :) обаче не искам да пия добaвки..хапчета и т.н. :)

yoyosf
06-26-2010, 12:57
Брат ми отслабна с 25 кг за 1 месец 8-) 8-) но той ядеше само мандаринии,което не е здравословно :?
Ами тия диетии,които ги има в нетаа,а те са хилядии,не са ефикасни според мен :? ако ще правиш някаква специална диета по-добре отиди на диетолог,той ще ти каже какво да ядеш и какво не,кое е полезно и кое е вредно за твоя оргънизъм.Ноо едно е сигурно,няма да ядеш сладко,мазно,тестени изделия,наблягай повече на плодовете и зеленчуците,още повече,че е лято :grin: времето е хубаво,може да ставаш сутрин и да тичаш в парка,или ако няма наблизо парк да обикаляш блока дори :D движи се повече,спортувай по 1 час на ден и не само ще отслабнеш(ако се храниш и здравословно де) но ще си и стегната :) тайната на отслабванетоо е да изгаряш повече калории отколкото си поела.Изгради си някакви хранителни навици,например да не вечеряш по-късно от 8 часа,да се храниш на порции,за да контролираш количеството храна,което ще изядеш,не направо от тенджерата или от тавата 8-)
Фитнеса също е вариант за тренировки,ако имаш възможността,инструктора може да ти направи програма специално за теб,с която да стегнеш и оформиш частите от тялото си,които не харесваш :) :)

GabyLinnkka
06-26-2010, 12:58
хаха не става само с " искам да отслабна " .. трябва ти много тренировки и най вече диети , ако не можеш да спазваш диети поне се опитвай да ядеш повече плодове и зеленчуци много вода и сокове , избягвай сладки работи и чипсове .. ходи на фитнес , тичай в парка , изкачвай стълби ..

iiordanova
06-26-2010, 13:03
Изключваш от менюто си - сладко , газирано , пържено , вредни храни.
Ядеш - месо , зеленчуци , плодове , белтъчини ..
Спортуваш! Избери това , което те влече - плуване , тенис , баскетбол , волейбол. Каквото пожелаеш + тичане всеки ден. Скачането на въже също помага. Ако искаш и домашни тренировки .. има много сайтове. Може и фитнес.
Ако искаш започни диета - 90 дневната е страхотна , има много диети.
Но , ако имаш мазнини не очаквай с коремни преси да стане. Първо трябва да премахнеш мазнинките с кардио и диета.
По-късно ще добавя още няколко неща.

smiirnoff
06-26-2010, 13:13
И 500 коремни преси на ден да правиш - няма да отслабнеш. Трябва ти кардио, не коремни преси. Пресите правят мускули, а ти ако имаш повечко мазнини в коремната област - няма да стане нищо. ТРЯБВА ДА ТИЧАШ. Ако от разходките се отслабва, аз до сега да съм станала манекенка. Тридесет минути ходене е 'нищо' в сравнение с 30 минути тичане или каране на колело. Трябва ти спорт. Диети в т'ва топло време едва ли. То и без т'ва сега има супер много плодове и зеленчуци - възползвай се от тях.

hgfh
06-26-2010, 13:18
yoyosf, брат ти как не се е изприщил от тия мандарини ? :shock:

А иначе по темата :Едно не разбирам, как преценявате,че трябва да отслабнете, за еди си колко време ? Потавяте си някякви срокове и то за какво ? :? Те хората се блъскат с години да поддържат фигури ...

silwiqqq
06-26-2010, 13:32
мерси на всички.. :)

iiordanova
06-26-2010, 13:34
+ добавям , че не трябва да ядеш след 19 часа.
Ти какво реши да правиш ? :)

silwiqqq
06-26-2010, 13:39
ем взех от всички савети .. повече спорт аз имам колело ще карам бягането ми е трудно ама колкото мога и кардио .. повече плодове и зеленчуци аз сладкото отказвам..хляб от 3-4 месеца не ям мазното ще спра.. и след 18:30 - 19:00 няма да ям : )) И още един път мерси на хората които си направиха труда да отг. :)

iwancho
06-26-2010, 13:41
ем взех от всички савети .. повече спорт аз имам колело ще карам бягането ми е трудно ама колкото мога и кардио .. повече плодове и зеленчуци аз сладкото отказвам..хляб от 3-4 месеца не ям мазното ще спра.. и след 18:30 - 19:00 няма да ям : )) И още един път мерси на хората които си направиха труда да отг. :)


кардиото е бягане (доколкото знам аз) и L-Carnitine-ът не вреди . : )

zlatnata_ribkaaa
06-26-2010, 14:21
Бих ти препоръчала да преминеш на 90 дневната диета , която аз лично не наричам диета, а режим на хранене изключетелно лесна за спазване : няма глад , дори има ден в който може да си позволиш някоя друга пастичка или кифла .На този режим съм от 26 дни и след водния ден мисля да се премеря и да няма резултат мисля че ще продължа , спортувай повече тичането наистина много ще ти помогне особено ако е под формата на ХИЙТ тренировката , изкачвай стълби пеш , скачай на въже отново под формата на ХИЙТ тренировка хем не отнема много време , хем топи перфектно подкожните мазнини , не спирай коремните преси малко или много оказват някакво влияние направи си нещо като сутрешна гимнастика с коремни преси , лицеви опори , навеждания , клякания и тн . Тае-бото също много помага , изгарят се около 800 калории на тренировка , оформя тялото и не стават големи мускули , ако имаш възможност се запиши на нещо танци , плуване фитнес за друго в момента не се сещам дано да съм ти помогнала , а да и не прави всичко за време там колкото беше написала 80-90 дена ,ако започнеш да се занимаваш с нещо сериозно бягане , тае-бо или друго недей да спираш след като отслабнеш или ако не отслабнеш на първата седмица да се откажеш най-важните неща при отслабването са ХРАНИТЕЛЕН РЕЖИМ , СПОРТ и ПОСТОЯНСТВО :) и другото което е , не е най-важното кантара да показва малко килограми , важно е как изглеждаш и как се чувстваш :)

galu6a
06-26-2010, 14:26
Бих ти препоръчала да преминеш на 90 дневната диета , която аз лично не наричам диета, а режим на хранене изключетелно лесна за спазване : няма глад , дори има ден в който може да си позволиш някоя друга пастичка или кифла .На този режим съм от 26 дни и след водния ден мисля да се премеря и да няма резултат мисля че ще продължа , спортувай повече тичането наистина много ще ти помогне особено ако е под формата на ХИЙТ тренировката , изкачвай стълби пеш , скачай на въже отново под формата на ХИЙТ тренировка хем не отнема много време , хем топи перфектно подкожните мазнини , не спирай коремните преси малко или много оказват някакво влияние направи си нещо като сутрешна гимнастика с коремни преси , лицеви опори , навеждания , клякания и тн . Тае-бото също много помага , изгарят се около 800 калории на тренировка , оформя тялото и не стават големи мускули , ако имаш възможност се запиши на нещо танци , плуване фитнес за друго в момента не се сещам дано да съм ти помогнала , а да и не прави всичко за време там колкото беше написала 80-90 дена ,ако започнеш да се занимаваш с нещо сериозно бягане , тае-бо или друго недей да спираш след като отслабнеш или ако не отслабнеш на първата седмица да се откажеш най-важните неща при отслабването са ХРАНИТЕЛЕН РЕЖИМ , СПОРТ и ПОСТОЯНСТВО :) и другото което е , не е най-важното кантара да показва малко килограми , важно е как изглеждаш и как се чувстваш :)

аз съм на същото мнение и аз съм за втори пъът на 90 дневата и мисля да си я продължа ,защото и мн добра като режим

meriit0
06-28-2010, 10:18
хах и аз ще се вазползвам от съветите ви!! :) :-) :P а една кафена чаша шоколадов сладолед позволено ли е :cry: :cry: :cry: :-# и ако не е г/д колко калории има :(

Goddess
06-28-2010, 10:20
Може сладолед. :)

AniBG
06-28-2010, 10:24
Зарежи диетите, спортувай много, яж здравословно! На ден може да увеличиш до 100 коремни преси, бягай около 1-2 ч., скачай на въже не по 10 мин. а по 1 час, може да се запишеш на някакъв спорт например тенис (много е ефикасен :) )! Яж повече зеленчуци и плодове и не вярвай на това с водата, на диети и т.н. :?

miletooo
06-28-2010, 11:33
Oх, и на мен това ми е голям проблем, но се опитвам да тренирам повече.. обожавам сладкото и това ми е ОГРОМЕН проблем :lol: .. Сега лятото си казах, че ще отслабна и тренирам, казаха ми също, че сутрин преди да ядеш всичко друго пиеш една чаша топла вода и през деня само трябва да не ядеш хляб, всичко друго можело .. :? Малко не ми се вярва, но.. кой знае може да стане .. :( Сега съм решила да си ям 8-) но после двойно да си го израсходвам.. :) Това са моите съвети, не съм пробвала диети, не ти ги и препоръчвам, защото след това се качват двойно свалените килограми(поне така съм чувала) и затова не се наемам, цял живот няма да съм на диета все пак ! :razz:

tarlyo
06-28-2010, 11:36
Що надебелявате като се мъчите да отслабвате после?

magince
06-28-2010, 12:28
Що надебелявате като се мъчите да отслабвате после?

Тъпи въпроси не искаме...

xxBloody666Tearsxx
06-28-2010, 13:06
Хах и аз ще се възползвам от съветите ви..
Иначе аз преди няколко седмици се бях хванала на бас, че мога 2 дена да карам само на вода.. Много съм зле знам, ама като 2 дена пих само вода и най - много да съм изяла 2 бисквитки, свалих 2 - 3 кг. Прекалено е, такаче само ако искаш го направи. Иначе тичане по 1 - 2 ч. на ден, коремни преси примерно: 50 сутрин и 50 вечер, намаляваш сладко, тестено, газирано и прочие.. Тае бо-то също много помага. Аз преди съм ходила и хем, че беше забавно и много полезно. И най - важното отслабваш :D Даже мисля сега пак да се запиша, защото отново съм на тема : ОТСЛАБВАНЕ :razz:
Таа.. Тва са ти най - важните неща.. А да и наблягай повече на плодовете и зеленчуците.. Други диети .. Няма смисъл (:
Е приятни тренировки ;]]