PDA

View Full Version : Да помогнем на Матея Пенев и всички момчета от трамвай N20



tuzaro
06-26-2010, 13:08
Днес от 21 часа ще се проведе бдение със свещи пред сградата на следствието. Сборен пункт 20:30 часа пред кино "Изток". Да подкрепим нашите несправедливо задържани приятели!!!

Wildchildd
06-26-2010, 13:56
www.emoenevinen.com - Емо, едно от задържаните момчета.
За Матея знам само групата в фейсбук, ако има и другаде информация пускай.Хората трябва да знаят какво се случва в тая скапана държава.

http://www.facebook.com/victor.v.yotov#!/group.php?gid=114193428627500 - ето и фейсбук групата в подкрепа на Матея

tqnko
06-26-2010, 13:59
внесете малко инфо по темата :)

alexandr0v
06-26-2010, 14:47
внесете малко инфо по темата :)

Става въпрос за това, че група скинари (някъде пишат скинари, другаде анархисти а трети пишат че са били и скинари и анархисти които враждували помежду си) нападат без причина младежи отивали на мирен протест. Като в последствие ги смазват от бой и ги вкарват в болница. На на едното момче дори му правят операция вследствие на раните му нанесени от тези изроди. Мой приятел пострада при това меле бит от същите тези хора. И има хора които защитават тия типове? Че даже и сайтове правят в тяхна защита? Що за наглост? На първия като му погледнеш гнусния скинарски фейс и ти става ясно що за стока е. Такъв човек не бих защитил никога, пределно ясно ми е че е напълно възможно да е участвал в нападението като го гледам. Защото точно такива смешници си мислят че като ходят с горнища на Lonsdale и са безсмъртни. Другия пък мама и тате го защитават със стария номер "Ами той си беше вкъщи с нас, нашия син е невъзможно да извърши подобно нещо, той е примерно момче". Просто пълен смях от всяка гледна точка. Нищо няма да постигнете с тия сайтове и групи във фейсбук. Полицията си знае работата. Тези уроди ще бъдат наказани...

tqnko
06-26-2010, 14:50
мммммм, скинарите са ми ясни
те са най-арната стока в цялата страна :lol:

alexandr0v
06-26-2010, 14:53
мммммм, скинарите са ми ясни
те са най-арната стока в цялата страна :lol:

Мой познат (приятел е силно казано) скинар (Иван Янакиев) уби момче ей така без нищо, затова и на мене ми е предлно ясно що за стока са такива хора и на какво са способни...

dead_princess
06-26-2010, 15:07
Болен ямболски мозък, мога да ти гарантирам, че Матей не е скинар.Не се изказвай неподготвен, защото ставаш смешен.

Joc
06-26-2010, 15:12
alexandr0v ти си много неадекватен бе.

alexandr0v
06-26-2010, 15:15
Болен ямболски мозък, мога да ти гарантирам, че Матей не е скинар.Не се изказвай неподготвен, защото ставаш смешен.

Ти и да ми гарантираш и да не ми гарантираш ми е през оная работа. На челото му пише "отрепка". И незнам дали моя мозък е болен - все пак не аз защитавам подобна измет. ;)

tuzaro
06-26-2010, 15:18
Болен ямболски мозък, мога да ти гарантирам, че Матей не е скинар.Не се изказвай неподготвен, защото ставаш смешен.

Ти и да ми гарантираш и да не ми гарантираш ми е през оная работа. На челото му пише "отрепка". И незнам дали моя мозък е болен - все пак не аз защитавам подобна измет. ;)ти си компетентен във всяка една тема, много си начетен майна.... уж не ги харесваш пък твой познат е такъв, и пак твой познат са го били в трамвая... много познати много нещо.

dead_princess
06-26-2010, 15:27
Болен ямболски мозък, мога да ти гарантирам, че Матей не е скинар.Не се изказвай неподготвен, защото ставаш смешен.

Ти и да ми гарантираш и да не ми гарантираш ми е през оная работа. На челото му пише "отрепка". И незнам дали моя мозък е болен - все пак не аз защитавам подобна измет. ;)

Измет е майка ти, че те е родила. :razz:

Yobs1912
06-26-2010, 15:43
Тва момче беше на шествието за 162 години от рождението на Г.С.Раковски в Пловдив.Матея и всичките задържани са невинни!

strangler
06-26-2010, 15:51
Ще си дърпаме ушите по-късно за разпространението на снимки и имена.
За съжаление, поради лични причини, няма да уважа събитието.
Успех на всички и бъдете кротки.

Wildchildd
06-26-2010, 17:18
внесете малко инфо по темата :)

Става въпрос за това, че група скинари (някъде пишат скинари, другаде анархисти а трети пишат че са били и скинари и анархисти които враждували помежду си) нападат без причина младежи отивали на мирен протест. Като в последствие ги смазват от бой и ги вкарват в болница. На на едното момче дори му правят операция вследствие на раните му нанесени от тези изроди. Мой приятел пострада при това меле бит от същите тези хора. И има хора които защитават тия типове? Че даже и сайтове правят в тяхна защита? Що за наглост? На първия като му погледнеш гнусния скинарски фейс и ти става ясно що за стока е. Такъв човек не бих защитил никога, пределно ясно ми е че е напълно възможно да е участвал в нападението като го гледам. Защото точно такива смешници си мислят че като ходят с горнища на Lonsdale и са безсмъртни. Другия пък мама и тате го защитават със стария номер "Ами той си беше вкъщи с нас, нашия син е невъзможно да извърши подобно нещо, той е примерно момче". Просто пълен смях от всяка гледна точка. Нищо няма да постигнете с тия сайтове и групи във фейсбук. Полицията си знае работата. Тези уроди ще бъдат наказани...

Емо е бил подложен на детектора на лъжата, но резултата не им е харесал, а именно, че няма абсолютно нищо общо със случката.

alexandr0v
06-26-2010, 18:24
Болен ямболски мозък, мога да ти гарантирам, че Матей не е скинар.Не се изказвай неподготвен, защото ставаш смешен.

Ти и да ми гарантираш и да не ми гарантираш ми е през оная работа. На челото му пише "отрепка". И незнам дали моя мозък е болен - все пак не аз защитавам подобна измет. ;)ти си компетентен във всяка една тема, много си начетен майна.... уж не ги харесваш пък твой познат е такъв, и пак твой познат са го били в трамвая... много познати много нещо.

Е й? Аз имам и познати от цигански и турски пройзход, но това значи че ги харесвам. Просто не одобрявам това че подхождат към всичко което не им харесва с такава агресия и жестокост. Ако всичко се решаваше с бой... олеле майко, накъде отива тази държава незнам...

П.П: dead_princess, майка ми е починала, остави това ами не отива на момиче да говори така...

dead_princess
06-26-2010, 19:35
Тогава се извинявам за майка ти, но и ти не обиждай хората без да ги познаваш ;) защото май не си много информиран по случая.