PDA

View Full Version : Просто искам да споделя



cw3tty
06-26-2010, 13:09
Не мислех, че и аз някога ще пусна тема тук 8-) Темата е, за да споделя просто :) Значи .. Познавам едно момче (Ц.) от одавна, но от година и малко сме добри приятели. Аз живея в София, той в селото, където ходя при баба и дядо и може би, тва е проблема на цялата история.Всички мислеха, че ходим по неизвестна причина ;d да - харесвам го и то от доста време, да кажем 6-7 месеца, но си мълча - страх ме е да не прееба приятелството ни :? .Една добра приятелка (Н.) от там ми казваше само как и той ме харесва, но за мен тва бяха глупости, той не го показваше.. изпращаше ми смесени сигнали.. може би и за това ме беше толкова страх.. Всичко си беше перфектно - излизахме вечер като бях там заедно с неговия най-добър приятел (П.) и Н. Цяла вечер закачки и тъй нататък (няма да изпадам в подробности и без това е достатъчно дълго) седяхме от 22ч. до към 4/5 сутринта и така всяка вечер, когато бях там.
Преди 2 дни си беше написал на скайп мече , П. също .. на бъзик го питах, дали тези мечки са си ги написали един за друг, той ми отговори с "да", аз "знаех си " и той ми прати мече..
На следващия ден беше сложил и целувка..излезе и ми написа само едно "лека " и слънце, а принципно дори след 2 мин. да се връща пише прегръдка..още тогава ми стана ясно
Вчера вечерта един приятел (А.) му писа
-за кой са тези целувки, да не би да са за Цвети?
-не
-защо
-така
-е защо бе тя е хубаво момиче
-знам..за И. са бе
-да не би да ходите
-да

прочетох хронологията .. много гадно ми стана, говорихме си с Н. и тя ми каза "абе по всичко си личи, че те харесва направил го е само защото си от друг град, въпреки, че си цяло лято тук, пък и ще ходиш с нас на лагера.. просто ако беше тук всичко щеше да е различно" (ще ходя на лагер от там където ще са всички споменати до сега без А. ) .. еми общо взето тва е .. мерси на всички, които отделихa време да го прочетат .. :)
П.П. - съжалявам ако някъде има правописни или пунктуационни грешки :)

BlueFace
06-26-2010, 13:17
Скайп драми.... :smt078

3oPuTy
06-26-2010, 13:17
А въпросът ти е ... ?!
Иначе ще кажа само едно - лапешки истории :?

cw3tty
06-26-2010, 13:23
А въпросът ти е ... ?!
Иначе ще кажа само едно - лапешки истории :?

няма въпрос .. няколко пъти повторих, че искам просто да споделя ..
до колкото тва със скайпа - да, когато не съм там си пишем, говорим си по телефона..
за лапешките истории - еми хубаво тва си е твойто мнение, нямам нищо напротив да ме нахраните ..

Може би нямаше да ми е толкова гадно ако нямах отделно семейни проблеми, защото знам, че нито е първият, нито последния.

VinDiesel
06-26-2010, 13:27
Добре ,че е скайпа..Ако нямаше скайп и други чат програми,какво щяхте да правите.Щеше да се наложи на повечето момковци, да говорят наживо с момичетата. :lol:

cw3tty
06-26-2010, 13:32
имам чуството, че четете м/у редовете .. казах, че като съм там излизаме всяка вечер .. ама като съм на 180км. по водопровода ли да си говорим ?! :?

VinDiesel
06-26-2010, 13:51
Едно време също е имало връзки от рязстояние,па са се спрявяли и без интернет.Да въртиш любов по скайп е най-грешното нещо..

cw3tty
06-26-2010, 13:57
^ ако имах избор не бих "въртяла любов" по скайпа, просто по скайп и телефон общуваме, когато нямаме възможност фейс ту фейс :)

VinDiesel
06-26-2010, 14:00
С това обяснение какво ти пратил по скайп,па приятелят ти го питал и т.н,
прави обстановката детска и виртуална...

tanch3t093
06-26-2010, 15:08
Мм на колко сте ?

cw3tty
06-26-2010, 15:09
аз -15 , той -16

loliii
06-26-2010, 16:03
Едно време също е имало връзки от рязстояние,па са се спрявяли и без интернет.Да въртиш любов по скайп е най-грешното нещо..
Да... Така са се справяли като са се виждали веднъж месечно за по два дена, защото само тогава минава влак, че направо мамата си трака :D И ако е имало толкова хубави връзки от разстояние и хората са умеели да ги поддържат нямаше проституцията да е най-древната професия. Тъй че за кое "едно време" говорим? Хората затова са измислили нета и телефоните - за да се КОМУНИКИРА НА ДЪЛГИ РАЗСТОЯНИЯ. Тъпо е когато сте в съседни блокове, а се прибирате вкъщи,за да си чатите, но в случая момичето е право.

VinDiesel
06-26-2010, 16:38
Едно време също е имало връзки от рязстояние,па са се спрявяли и без интернет.Да въртиш любов по скайп е най-грешното нещо..
Да... Така са се справяли като са се виждали веднъж месечно за по два дена, защото само тогава минава влак, че направо мамата си трака :D И ако е имало толкова хубави връзки от разстояние и хората са умеели да ги поддържат нямаше проституцията да е най-древната професия. Тъй че за кое "едно време" говорим? Хората затова са измислили нета и телефоните - за да се КОМУНИКИРА НА ДЪЛГИ РАЗСТОЯНИЯ. Тъпо е когато сте в съседни блокове, а се прибирате вкъщи,за да си чатите, но в случая момичето е право.
Не е било така,дядо ми и баба ми ,като са били на голямо разстояние,са се виждали всяка седмица,пък и верни са си били...И ако проституцията е най-древната професия,аз съм Батман.....

lOlbezime
06-26-2010, 16:40
А въпросът ти е ... ?!
Иначе ще кажа само едно - лапешки истории :?

cw3tty
06-26-2010, 18:11
^ пф .. чети .. отговорила съм на тоя пост вече ;)

Paramour
06-26-2010, 18:44
Еми какво .. ходят. И? Той няма да седи да те чака вечно... Пропиляла си си шанса да бъдеш с него.
Това е...

cw3tty
06-26-2010, 18:46
^той не е правил намеци, за да ме "чака" ?! Ако не даваше смесени сигнали, сега да я нямаше тая тема ;)

diksi
06-26-2010, 18:58
Кажи му, че е много секси и го искаш за мъж! После ако каже да - яко.. Ако каже не, се едно т`ва не се е случвало.. 8-)

justwondering
06-26-2010, 19:29
Кофти се е получило. А не е ли възможно приятелката ти (Н. май беше) да се заблуждава и той да не те харесва и да сте разбрали всичко погрешно?
Ако не е така, може би проблемът наистина е, че сте от различни градове. Пробвай да поговорите и да обсъдите, ако наистина те харесва де. :)

cw3tty
06-26-2010, 19:36
^ ами възможно е .. не сме сигурни .. ама просто на моменти се държи сякаш ме харесва, после все едно сме познати само .. мисля, че и той самият е объркан щом поведението му е такова, обърква и мен. Ще се опитам да събера кураж и да поговорим, когато си отида, фейс ту фейс, малко ще е трудно заради гаджето му, но ще се пробвам ..

BiGBaDWolF
06-26-2010, 20:53
Действайй .. Изнасили го на лагера и го заеби :D

Paramour
06-27-2010, 10:04
^ ами възможно е .. не сме сигурни .. ама просто на моменти се държи сякаш ме харесва, после все едно сме познати само .. мисля, че и той самият е объркан щом поведението му е такова, обърква и мен. Ще се опитам да събера кураж и да поговорим, когато си отида, фейс ту фейс, малко ще е трудно заради гаджето му, но ще се пробвам ..
Точно!! Давай.. пожелавам ти успех. :)

cw3tty
06-27-2010, 14:50
^ Мерси , благодаря и на всички , прочели темата :)