PDA

View Full Version : Може ли да забременее



Gabinka
06-26-2010, 14:30
Здравейте на всички. Аз нямам проблем но една приятелка има. Та таз приятелка я е срам да пише по форуми и т.н. Вчера ми сподели, че е опитвала да го направи с химикалка с капаче и с ягоди (луда работа ама кво да направа). Та ми се оплаква че и закъснявало коремът и бил твърд и подут. Та са опасява да не е бременна. 100 пъти и казах, че няма опастност ама тя искам да пиша някъде. В момента е до мен. Неиска да пита родителите си защото е на 12-14 год. и я е срам волбще да им каже, че се е опитвала. Айде надявам се някаой да ми отговори по-бързо, че приятелката ми не се спря да ми опява.

LipSy
06-26-2010, 16:04
Не мисля, че това е твоята приятелка, а това май си ти, ама както и да е! Е, аз не мога да разбела пък как ще си напъха ягоди отдолу и капачки и такива глупости! :razz: Не съм знаела, че тея предмети пускат сперма! 8-) :lol: :lol: :lol: :lol: :-D :D

Gabinka
06-26-2010, 16:15
ем не ,не съм аз ... и аз тва и викам ама кат ще да е бтв и мене туй с химикалката и ягодите ма шокира :D :D та аз не за тва се притеснявам ми кви болести може да фане .... не я разбирам от къде и е дошло да прай така ама кво да я направа (трагичен случай :smt095 :smt082 :D :D)

SmilezZz
06-26-2010, 17:06
Естествено,че не може..Доколкото аз знам - химикалките не пускат сперма 8-)

SummerParty
06-26-2010, 18:41
Подоризрам те, че за себе си питаш, но както и да е. Но първо...та тя е дете все още, м/у 12-14 години била. Не се учудвам, никак даже, в днешно време е напълно нормално. :х Защо й е било да го прави? Като не разбира, да си играе на кукли. И като мисли, че е бременна от ХИМИКАЛКА, въпросната химикалка ли е бащата? :-o Ако си беше задала този въпрос, щеше сама и отговор да получи, ако не е толкова зле.
Ох, деца, деца...няма да се оправите.

stromae
06-26-2010, 19:06
Бременна от химикалка?! :D :D :D wtf?! :razz: Ей за такова нещо до сега не бях чувала. Ъм и споко няма как човек да забременее от ХИМИКАЛКА. :D

LipSy
06-26-2010, 20:29
ем не ,не съм аз ... и аз тва и викам ама кат ще да е бтв и мене туй с химикалката и ягодите ма шокира :D :D та аз не за тва се притеснявам ми кви болести може да фане .... не я разбирам от къде и е дошло да прай така ама кво да я направа (трагичен случай :smt095 :smt082 :D :D)

Е, добре де защо тя не написа тая темя тука в сайта, ами чрез тебе?! То в тоя сайт никой няма да я разбере коя е , освен, ако тя не си качи снимка и някой не я разпознае. Кажи й, че в сайта се пише анонимно.

LaCritic
06-27-2010, 10:27
ЕСКАПЕЛ! Не си ли чувала за преждевременна еякулация на химикалка?

DarkGirll
06-27-2010, 10:37
Бременна от химикалка?! :D :D :D wtf?! :razz: Ей за такова нещо до сега не бях чувала. Ъм и споко няма как човек да забременее от ХИМИКАЛКА. :D

+1 :lol:

Jus7DreamBoy
06-27-2010, 12:35
Мхм бремена е и ще роди мастилени бебета :P

kalpazanka
06-27-2010, 19:36
Получи ясен и категоричен отговор- не.
Заключвам темата.