PDA

View Full Version : Годишнина



neredovna
06-26-2010, 13:36
Здравейте.Скоро с приятеля ми правим 1година и съм решила да го изненадам.Идеята ми е да направя тетрадка с наши снимки,спомени,смс-и,картинки и т.н.Обаче имам проблем...незнам как да оформя заглавната страница.Ще се радвам,ако ми помогнете или насочите в някаква посока...благодарна ще съм,ако намерите някое хубаво любовно стихотворение или спомен,а не баналните...Целувки от мен :)

neredovna
06-27-2010, 05:54
да благодаря за помоща....пфф

Nakadah
06-27-2010, 06:05
благодарна ще съм,ако намерите някое хубаво любовно стихотворение или спомен:)

Че то стихотворението няма ли да изгуби смисъла си ако е от някой друг?

Вие спомени нямате ли си? Цяла година е това... Как можем ние да ви намериме хубав спомен? :lol:

neredovna
06-27-2010, 06:13
Явно няма да ме разберете....в тоя форум само знаете да се заяждате...аз идея имам как да го направя,но искам предложение как да започнаа......

tarlyo
06-27-2010, 06:20
Ако искаш ние да ти направим тетрадката?

exis7
06-27-2010, 07:13
Идеята ти е много хубава,наистина. :) Даже бих си позволила и аз да го ползвам за нашата годишнина :oops: :oops: Иначе как можеш да започнеш... недей да ползваш някакви клишета от форумите или интернет като цяло... Измисли го ти.Например както беше в един филм "Всеки път когато ми четеш това(разглеждаш това) аз ще се връщам при теб" ,само че във филма беше по различен случая :) Използвай да речем СМС-а от него,който те е жегнал наай-много за тази ена година :) СМС-а който моето момче ми прати,и който адкси много ме разчувства беше "Когато ме няма до теб затвори и ще ме видиш,няна да чуеш нищо друго освен гласа на сърцето ми.Вярврай му!То те обича истински! " :smt007 Можеш и да започнеш с едно простичко "Обичам те.." :) Има ефект,повярвай ми :) Успех,надявам се поне аз да съм ти помогнала с нещо :)

3oPuTy
06-27-2010, 08:07
А защо просто не залепиш любимата ви снимка,която да е във формат почти колкото страницата,а отдолу просто да пише "Обичам те!"

neredovna
06-27-2010, 08:42
exis7,3oPuTy идеите са ви добри.Благодаря :)

Elenichkaa
06-27-2010, 08:47
може и нещо от сорта..."Сърцето ми ти принадлежи"....зависи де защото може и да се изплаши 8-)

neredovna
06-27-2010, 09:18
И това е добро.Иначе няма да се изплаши.Обичаме се супер много,връзката ни е много стабилна.Казвала съм му милиони пъти какво чувствам и колко го обичам.Затова ми е трудно сега,защото искам да направя нещо различно,да му кажа нещо,което не е чувал до сега.Ето какво измислих:Преди една година с мен се случи нещо прекрасно...Най-хубавото,сладкото и красиво нещо в моя живот...това бе денят в който те срещнах.Денят,който никога няма да забравя.Денят,който остана в сърцето завинаги.Обичам те! :)


Какво ще кажете?Добре ли е за начало и после на къде?

3oPuTy
06-27-2010, 09:22
Според мен става за текст в картичка,но не и за начало на твоя подарък :?
Просто самия текст някак си ограничава нещата,които после можеш да напишеш ... :? Така ми звучи просто :)
Иначе може да го напишеш някъде към края,но за началото предлагам нещо друго :)

neredovna
06-27-2010, 09:25
ами добре,предложи нещото което мислиш за начало...много съм зле с писането :D

ShtrudeL
06-27-2010, 09:34
Начало:

Имало едно време... (лепваш някоя от първите ви снимки...)
почваш да разказваш хубави работи...лепиш каквото лепиш,картинки,смс-си и т.н...

Край:

"Не искам да умираме един за друг
Искам да живеем,за да бъдем заедно."
To be continued...

3oPuTy
06-27-2010, 09:36
Аз на тетрадката за моя приятел на първата страница залепих наша снимка и написах "Обичам те" :)
Може да потърсиш из нета и някоя любовна мисъл ...

ShtrudeL,авторката пита за заглавната страница,а не за началото на писанията й :)

neredovna
06-27-2010, 09:49
аха благодаря,но все пак и края ще ми е от полза :)

3oPuTy
06-27-2010, 10:01
Трябва ти начало,трябва ти край ... :-o
Както казаха по-горе дай ние да ти направим тетрадката :-o

И за да не съм толкова "злобна и гадна" ... Напиши в Гуугъл scrapbooking има доста интересни идеи :) Все пак тетрадката ти няма да включва само СМС-и,снимки и текст ... Трябва да има и малко интересни картинки,рисунки ... :) Може да залепиш няколко малки плика между страниците и в тях да пъхнеш по нещо интересно :)

bobito_th
06-27-2010, 10:09
Начало:

Имало едно време... (лепваш някоя от първите ви снимки...)
почваш да разказваш хубави работи...лепиш каквото лепиш,картинки,смс-си и т.н...

Край:

"Не искам да умираме един за друг
Искам да живеем,за да бъдем заедно."
To be continued...

На мен ми харесва. Не е задължително да има снимки и т.н.

3oPuTy
06-27-2010, 10:24
Начало:

Имало едно време... (лепваш някоя от първите ви снимки...)
почваш да разказваш хубави работи...лепиш каквото лепиш,картинки,смс-си и т.н...

Край:

"Не искам да умираме един за друг
Искам да живеем,за да бъдем заедно."
To be continued...

На мен ми харесва. Не е задължително да има снимки и т.н.
Ако няма снимки и т.н. въобще няма да е подаръка,за който авторката пише в началото ... :?

neredovna
06-27-2010, 10:40
не казвам,че искам да ми правите тетрадката,а казах,че варианта,който предложи мацката за край ми хареса.....

ShtrudeL
06-27-2010, 11:30
Начало:

Имало едно време... (лепваш някоя от първите ви снимки...)
почваш да разказваш хубави работи...лепиш каквото лепиш,картинки,смс-си и т.н...

Край:

"Не искам да умираме един за друг
Искам да живеем,за да бъдем заедно."
To be continued...

На мен ми харесва. Не е задължително да има снимки и т.н.
Ако няма снимки и т.н. въобще няма да е подаръка,за който авторката пише в началото ... :?

Да бе...и като я напълни със снимки,картинки,рисунки и т.н ще стане една шарения...като лексикон. Супер лигаво...и то за момче. По-добре нещо по-изчистено.

3oPuTy
06-27-2010, 12:03
^ Това й е харесало,това ще направи!
А и това,че ще има снимки,картинки и прочее не означава,че ще стане шарено и лигаво ;)
Ако авторката знае как да съчетае нещата ще й се получи супер.
Аз съм подарявала няколко подобни тетрадки на приятели (МОМЧЕТА),в момента правя такава за моя и нито са пъстри,нито лигави ... Да не говорим,че всички им се изкефиха.
В крайна сметка една тетрадка не е от 5-10 листа и никой не казва,че трябва да има по 2-3 снимки и по още толкова картинки на страница,НАЛИ?!

ShtrudeL
06-27-2010, 13:25
Аз съм подарявала



Аз

Може би ни е вродено винаги да споменаваме АЗ-а си...но е глупаво да говориш от личен опит. Ако си лигава и момчетата,на които подаряваш тетрадки също са лигави,то едва ли ще осъзнаваш лигавостта си. *блях* (Не казвам,че е така...)

3oPuTy
06-27-2010, 13:37
Браво,разсмя ме :lol:
Не съм лигава,нито хората,с които комуникирам и дружа!!!
Освен това за да реша да подарявам подобно нещо на момче,явно съм имала някакви странични наблюдения,чула съм мнения и прочее ...

ShtrudeL
06-27-2010, 13:43
Oh God...


(Не казвам,че е така...)

neredovna
06-27-2010, 17:21
ами не мисля да го правя лигаво...искам просто да побера спомените ни от тази една година на едно място...и съм сигурна,че ще му стане мило и ще се зарадва... :)

GoTiNiA29
06-27-2010, 18:27
А защо просто не залепиш любимата ви снимка,която да е във формат почти колкото страницата,а отдолу просто да пише "Обичам те!"мхм :)

FiRe_LaDy
06-27-2010, 19:31
Аз правих такава тетрадка на моя приятел и началната ми страница беше със наша снимка,на която пишеше "Обичам те!".А послената беше пак снимка,която правих на морето ... на пясъка написах разни наши неща ...
П.П. Втората ми страница съдържа текста на нашата песен.И към края последното стихче си измислих самичка (съдържаше неща,които сме преживели заедно,как сме тръгнали и т.н.)
П.П.2 За да е по-оригинално стихчетата и спомените,които пишеш променяй малко и пиши неща за вас двамата.Просто ползвай онези баналните от нета само за "опора" и развий въображението си.

rusoto_baby_f
06-27-2010, 19:55
Идеята е хубава!
Можеш да използваш ваши си фрази...които само вие си използвате, които имат значение само за вас...Както и фрази и цитати от любимите ви песни...

:) :) :) :)

neredovna
06-27-2010, 22:06
благодаря ви момичета...определено ми помагате...нне мислех,че ще се намери някой,който да се отзове така добре :)