PDA

View Full Version : Обезкосмяване с епилатор [Момче]



Tokime
06-26-2010, 16:13
Въпросът ми е следният. Понеже не мога да издуржа на болката :oops: а тя е АДСКАА , кажете нещо хапче инжекция ако трябва :D да притапя болката пробвах като си блускам главата в стената ама няма болката е наистена УНИКАЛНА :D Ако трябва някакво оръжие пистолет :D Абе квото и да е само да не осещам тая ужасна болка чеее....Как издържахте първият път :-o

SmilezZz
06-26-2010, 16:28
Е,вие пък какви момчета сте,че не може да издържите на болка.. 8-)
Както и да е..Първоначално боли,но после се свиква..За намаляване на болка не знам какво да ти кажа,не съм чувала за токова нещо..Но има някакви епилатори,които имат "екстрата" да намалят леко болката..Виж в сайта на Технополис

iwancho
06-26-2010, 16:34
Въпросът ми е следният. Понеже не мога да издуржа на болката :oops: а тя е АДСКАА , кажете нещо хапче инжекция ако трябва :D да притапя болката пробвах като си блускам главата в стената ама няма болката е наистена УНИКАЛНА :D Ако трябва някакво оръжие пистолет :D Абе квото и да е само да не осещам тая ужасна болка чеее....Как издържахте първият път :-o


Като ти гледам прическата,съдейки по написаното от теб стигам до извода,че си ПЪЛЕН ПЕДАЛ. Ако искаш можеш и да си епилираш задника,идиот. Като не издържаш на болка от епилатор що за мъж си?

cw3tty
06-26-2010, 16:41
Като ти гледам прическата,съдейки по написаното от теб стигам до извода,че си ПЪЛЕН ПЕДАЛ. Ако искаш можеш и да си епилираш задника,идиот. Като не издържаш на болка от епилатор що за мъж си?

+ 1

ходи на кола маска като те боли толкова .. ама аз съм момиче и 1вия път с епилатора беше нищо .. да имаше лееека болка .. ама не и такава, че да искам обезболяващи :-o зависи и от косъма де .. пробвай с депилатоар първия път и като порастнат след 2-3 дни мини с епилатора - няма да те боли толкова ;)

KumchoValcho
06-26-2010, 16:43
Въпросът ми е следният. Понеже не мога да издуржа на болката :oops: а тя е АДСКАА , кажете нещо хапче инжекция ако трябва :D да притапя болката пробвах като си блускам главата в стената ама няма болката е наистена УНИКАЛНА :D Ако трябва някакво оръжие пистолет :D Абе квото и да е само да не осещам тая ужасна болка чеее....Как издържахте първият път :-o


Като ти гледам прическата,съдейки по написаното от теб стигам до извода,че си ПЪЛЕН ПЕДАЛ. Ако искаш можеш и да си епилираш задника,идиот. Като не издържаш на болка от епилатор що за мъж си? :lol:

Tokime
06-26-2010, 17:20
Хехе по-прическата ли съдите пишлемета няма да се орпавите .... Както и да е ивчо ли къв си аи като си голям мъж да се срещним да ми видиш каква ми е косата :o . Некви пишлемета тука педал вчера научили кво узначава и дай вече да я опотребяват :o

iwancho
06-26-2010, 17:30
Хехе по-прическата ли съдите пишлемета няма да се орпавите .... Както и да е ивчо ли къв си аи като си голям мъж да се срещним да ми видиш каква ми е косата :o . Некви пишлемета тука педал вчера научили кво узначава и дай вече да я опотребяват :o


Ми да,то си личи по прическата къв си! ;) Хоуми,отивай да си епилираш "дупИнцитУу" и не си отваряй много много устата,защото някой ден ще те Опотребят някъде.. 8-)

cw3tty
06-26-2010, 17:58
някой ден ще те Опотребят някъде.. 8-)


:razz: :razz: :razz: xaxa .. so true !