PDA

View Full Version : Относно художествената гимнастика



GracelessIsDumb
06-26-2010, 17:46
Ами имам един единствен въпрос, който се отнася за худ. гимнастика е децата. На колко години горе-долу едно момиченце например започва да тренира и на коя възраст е трудно вече да започнеш, понеже си "стар" 8-) смисъл можеш ли да започнеш да тренираш на 12 години или нещо от тоя род


Питам по-специално за спортната акробатика, която се различава малко от худ.гимнастика. Там на колко години започват тренировките и на колко години можеш да отидеш на световно първенство например?

П.С на 15 съм и нямам намерение да се записвам, щото от 8 годишна тренирам плуване :) ама питам за инфо

____________
Преместена от Punisherrr

ameli
06-26-2010, 17:49
най-добре се почва, когато си още малка 4-5-6.. ама щом ти се играе няма нищо лошо да се запишеш :)

koookzy
06-26-2010, 18:06
4-5 годишна е най-добре.. За световните първенства.. в нашата страна, малко... :D .. Иначе на мен доколкото са ми казвали треньорките - колкото по-малка, толкова по-добре, защото костите ти са още "меки" и гъвкави и всичко се освоява по-добре :D ..

dob4y
07-24-2010, 09:06
Ами има и родители които записват децата си и когато са на 3но според мен е по добре на 4 годинки и 5 :)