PDA

View Full Version : ...



crunkggg
06-26-2010, 17:59
Писна ми :razz:

FrostHammer
06-26-2010, 18:04
и ?

pisety000
06-26-2010, 18:07
С бившия говорехме за общи теми...какво ни се е случило през деня..къде сме ходили как сме прекарали и разни такива :D

XTREMEFREERIDE
06-26-2010, 18:16
Абсолютно за всичко си пишем. Чата в скайп е неизбежен понеже имаме нещо подобно на "връзка от разстояние". Но пък за сметка на това, за две години никога не съм се чувствала като да няма какво да си кажем. Винаги можем да си намерим тема. И най-готино ми става, когато сме си писали 2-3 часа и след това той ми се обажда (като си легнем), и си говорим по телефоните още поне половин час.

Anyway.

Мисълта ми беше, че винаги имаме тема. Дори в скайп.

givemereasontolive
06-26-2010, 19:19
...какво ни се е случило през деня..къде сме ходили как сме прекарали и разни такива

BiGBaDWolF
06-26-2010, 20:54
Казваме си колко много се обичаме :)
И като станеме банални започваме да се лигавиме :D

BlueFace
06-26-2010, 21:38
Скайп съкс.....

anonymous708973
06-26-2010, 21:42
Честно казано, предпочитам да си говоря с него по телефона... В скайп нещо не се получава - в смисъл, обсъждаме си какво сме правили през деня и прочее, но предпочитам по друг начин.

VinDiesel
06-26-2010, 22:10
По скайп най-много съм писал"Добро утро" , "Прибрах се " "Ела в нас" и подобни.Всичките са се съгласявали с мен,да не пишем романи по скайп,има си телефони и излизания :)

Bianc0
06-26-2010, 22:12
Ако през повечето време от деня сте заедно много ясно,че няма да има какво да си кажете в скайп...

kamelllot
06-27-2010, 00:56
Скайп съкс.....

ibojilow
06-27-2010, 06:12
Ако през повечето време от деня сте заедно много ясно,че няма да има какво да си кажете в скайп...
Ами ако не се познават толкова добре, че да не могат да намерят общи теми, тогава какво ще си пишат ? :smt017

exis7
06-27-2010, 07:21
Хора,та то скайп не е само за чат.Пак може да се говори :-D Така че е същото като с телефона. :)

3oPuTy
06-27-2010, 07:50
Говорим за различни неща ... Това,че сме гаджета не означава,че трябва да говорим само за любов :?
Що се отнася до това,че бързо се изчерпвате - явно не ви е много интересно и приятно заедно :?

babity
06-27-2010, 08:14
^Глупости, глупости и пак ГЛУПОСТИ!!!

Ще илюстрирам тезата си с един личен пример. С една от най - близките ми приятелки чатовете в скайп просто не вървят. Чувстваме се изчерпани, трудно си намираме теми, но пък като се видим половин час по - късно и двете се превръщаме в едни огромни енергийни кълба, които не спират да бъбрят и да подскачат, и да се смеят, и всичко останало... Това, че разговорът не потръгва в скайп трябва да значи, че ние не сме достатъчно близки и не се разбираме добре, така ли? Айде, много ви се моля. Прекалено голямо значение отдавате на скайп.

crunkggg
06-27-2010, 08:28
^Глупости, глупости и пак ГЛУПОСТИ!!!

Ще илюстрирам тезата си с един личен пример. С една от най - близките ми приятелки чатовете в скайп просто не вървят. Чувстваме се изчерпани, трудно си намираме теми, но пък като се видим половин час по - късно и двете се превръщаме в едни огромни енергийни кълба, които не спират да бъбрят и да подскачат, и да се смеят, и всичко останало... Това, че разговорът не потръгва в скайп трябва да значи, че ние не сме достатъчно близки и не се разбираме добре, така ли? Айде, много ви се моля. Прекалено голямо значение отдавате на скайп.

Напълно съм сагласен !

Bianc0
06-27-2010, 09:49
Ако през повечето време от деня сте заедно много ясно,че няма да има какво да си кажете в скайп...
Ами ако не се познават толкова добре, че да не могат да намерят общи теми, тогава какво ще си пишат ? :smt017


Ами ако не се познават толкова добре защо изобщо са тръгнали?Ти ако не си опознал/а някой би ли тръгнал/а с него/нея?