PDA

View Full Version : Слаба, но желаеща да спортува



BadEmotion
06-26-2010, 18:24
Здравейте!!! Днес осъзнах колко зле се чувствам, колко съм затворена, как постоянно съм пред шибания компютър, с постоянно главоболие. Сега, особено като съм към края на годината, няма учене, по цял ден телевизия, никакво движение, дори не ми се и яде, някакво никакво ми е. Трудно ми е да дишам, както споменах ме боли постоянно глава, страшно съм обездвижена, не може момиче 1.80 да скача 1.30 по ФВС, ебаси. На тая височина съм някакви си 55кг, което е АДСКИ МАЛКО! Скоро си заминавам на село, т.е. сбогом компютър (до някъде) и здравей спорт. Искам да попитам какво ще ми препоръчате за спорт (изключвам фитнес, няма да мога), че да се чувствам добре, но да не свалям и килограми. И без това се качват супер бавно, а сега си гледам краката и приличат на клечки :cry: На 18 съм, мамка му. Имам тяло на момиче на 10, даже и те са по-развити!!! Скачане, тичане, НЕЩО предложете, някакви йоги ако трябва, всичко ще правя, само и само да се заема със спорт, за да се чувствам добре, а не постоянно да ми пукат кокалите от седенето на стола. Мерси предварително. :(

cw3tty
06-26-2010, 18:31
:) хубаво е , че го осъзнаваш.Килограмите са ти от ген най-вероятно, аз съм 163 и 47кг. Колкото и да ям - не дебелея, структурата си ми е такава, еми може да тичаш сутрин (аз такак правя, като съм на село, имам компютър, ама то по цял ден ти писва), също можеш да потърсиш разни упражнения тук - http://dieti.rozali.com/vkyshti.html :)