PDA

View Full Version : вижте темата,пък ако имате мнение по въпроса споделете го :)



SunSetBeach
06-26-2010, 18:52
Моят проблем е че незнам защо момчето което харесвам ме мрази.Значи ние бяхме гаджета известно време и уж съм била първата лу любов,той на мен също. но,незнам между нас след като скъсахме не остана нищо-смисъл дори и приятели не можахме да останем... Казал на неговия приятел че съм била лигава и ме му харесвал характера ми -ама незнам може би аз нещо си въобразявам,но ме гледа така сякаш още ме харесва Значи едни приятели и сред тях той щяхме да ходим на кино,но той казал на моята БФФ че по добре било аз да не ходя-естествено моята приятелка ми каза... аз се разстроих доста.. След няколко седмици в училище се пръскахме с вода и аз без да искам го напръсках и той ме нарече к***а Пък ввъв facebook на една снимка едно момиче (да ре4ем се казва петя се казва ) коет постоянно ме дразни ама аз не му обръщам особено внимание е писало ккоментар на една снимка към една моя приятелка :защо не си я махнала от снимката (тоест защо не е махнала мен) че само съм я била загрозявала. И тва момче писало отдолу:съгласен съм съпетя-по добре я махни Знам че повечето ще ми кааят да го забравя,но не е толкова лесно пък аз искам да знам вашето мнение по темата-дали още ме харева според вас -щото нали се говори 4е мом4етата по този на4ин изливали гнева и яда си благодаря предварително :):):)

mArMaLaDkA
06-26-2010, 19:01
Обижда те и те унижава по всевъзможни начини, а ти се чудиш дали те харесва - яката работа накратко.

имаш ли 12 изобщо?

wladk0yyy
06-26-2010, 19:05
Обижда те и те унижава по всевъзможни начини, а ти се чудиш дали те харесва - яката работа накратко.

имаш ли 12 изобщо?

Или е някой загорял чекиджия който си е пробвал късмета

jo0zy
06-26-2010, 19:10
Разбира се, че няма да ти кажа да го забравиш, защото колкото и да искаш не можеш .. щом сте ходили значи не те е мислил за грозна .. иска чрез омразата си да те забрави, но не може. Обаче щом прави опити значи не те заслужава. Намери си ново момче.. така без дори да се усетиш ще го забравиш или поне ще намалиш чувствата си спрямо него .. била съм в почти същото положение наистина е много гадно .. но сега се влюбих в друго момче, което ми обръща поне някво внимание, а другия въобще не ме интересува вече, даже ми е противен. :-& Ще ти отмине болката повярвай ми. Хайде успех :-)

justwondering
06-26-2010, 19:21
Разбира се, че няма да ти кажа да го забравиш, защото колкото и да искаш не можеш .. щом сте ходили значи не те е мислил за грозна .. иска чрез омразата си да те забрави, но не може. Обаче щом прави опити значи не те заслужава. Намери си ново момче.. така без дори да се усетиш ще го забравиш или поне ще намалиш чувствата си спрямо него .. била съм в почти същото положение наистина е много гадно .. но сега се влюбих в друго момче, което ми обръща поне някво внимание, а другия въобще не ме интересува вече, даже ми е противен. :-& Ще ти отмине болката повярвай ми. Хайде успех :-)
+1

BlueFace
06-26-2010, 19:35
Дечца...нямат си друга работа и злобеят ;) Не им обръщай внимание. :)

Момчето сигурно още те харесва ,но мисленето му е прекалено лапешко ,за да ти го покаже като нормален човек ,и за това се държи така ;)

SunSetBeach
06-26-2010, 20:26
;( neznam blagodarq

BiGBaDWolF
06-26-2010, 20:41
Тоя е пълен простак.. А ти се чудиш дали те харесва..WTF?!? Като те убижда и злепоставя не знам как точно те харесва .. Ако те харесваше и искаше да има нещо между вас щеше да се постарае повече..

VinDiesel
06-26-2010, 23:05
Харесва те още,но се прави на интересен ,като те унижава.Еби го в лапето,намери си някой батко,който да се отнася човешки с теб :)

SunSetBeach
06-27-2010, 11:36
Тоя е пълен простак.. А ти се чудиш дали те харесва..WTF?!? Като те убижда и злепоставя не знам как точно те харесва .. Ако те харесваше и искаше да има нещо между вас щеше да се постарае повече..

зависи от човека все пак ... ама той доста се интересува какво казват другите за него:от рода кой харесва,с кой ходи,
пък пред мен само веднъй сси призна,че не ме е искал на киното,ина4е ссе държи добре-смисъл пишем си рядко ама когат го правим е нормално сякаш сме са разделили след у4или6те в добри отношения
Ама незнам кво мисли-дали го дразня ,дали-не6то друго ...
:):):)

SunSetBeach
06-27-2010, 19:21
пишете о6те де -ако може да 4уя и други мнения

rusoto_baby_f
06-27-2010, 20:09
Подобно отношение би трябвало да те отблъсне, а не да те ,,привлича,, ...Такова държание спрямо теб, незнам как можеш да търпиш...и на всичкото отгоре да го харесваш...
Разкарай си го от главата, този човек не те е оценил....няма и да го направи...! :) :) :)

t0d1t0
06-27-2010, 21:01
офф омръзна ми да чета след лапешките изказвания

mincheto
06-28-2010, 10:20
При твойто положение, да ме обижда или се опитва да ме унижи ,един хубав силен шамар, после целувка с език и няма и да го погледна повече...не те заслужава..
:D

cherinka
06-28-2010, 13:07
Дечца...нямат си друга работа и злобеят ;) Не им обръщай внимание. :)


Как да не им обръща внимание?
Наистина понякога безразличието върши чудесна работа.
Но не и в този случай. Първо доста явно си позволяват да говорят против нея, и второ - личи си, че тя се засяга.

В такъв случай е добре да си подбереш думите правилно,точно,ясно и цивилизовано и да ги отправиш към тях. Не говоря за обидни думи...много добре знаеш, че и с 5 думи можеш да направиш някого за две стинки,дет се вика.

GoTiNiA29
06-28-2010, 15:06
Или е някой загорял чекиджия който си е пробвал късмета :?

Sladurchoo
06-28-2010, 18:54
ми определено не те харесва ... просто си дай време и ще видиш, че ще ти омръзне да се занимаваш с него ...

SunSetBeach
06-29-2010, 09:58
ами 6те пробвам ама досега сум имала време :):)

Paramour
06-29-2010, 12:41
неграмотността е лошо нещо ей!
по темата: Амиии какво да ти кажа.. първо един въпрос: Как разбра, че те харесва и то само по погледа?? :lol: Той очевидно не те харесва и не иска никакви контакти с тебе! Заеби го и ти!
А за другите.. игнорирай ги.

SunSetBeach
06-29-2010, 13:20
Ами незнам-ама нали знаете -между влюбен и луд 4овек няма разлика :D:D:D . Незнам защо съм решила така-просто това виждам ли виждах,защото сега ве4е не сме на училище и не го виждам.... :):):)
:smt055

justonegirlwithonehope
06-29-2010, 13:25
Пича те прави за смях, а ти си мислиш, че има чувства . . перфекна логика. :lol:

SunSetBeach
06-29-2010, 19:39
:D:D:D

fenastz
06-29-2010, 20:39
И все пак защо загрозяваш снимката ?

SunSetBeach
06-29-2010, 21:24
:D:D не я загрозявамм ... :P :P :P ... :) докато има хора,които мислят,4е все другите загрозяват-ще продължа да ''загрозявам'' :):):):)

Tedchy
06-29-2010, 21:42
Щом сте приятелки трябва поне едната да отстъпи,но най-добре и двете,като пораснете ще разбереш,че не си е струвало ;)

SunSetBeach
06-29-2010, 22:26
за кое ми гоовориш , 4е не цепнах :):):) :-x

SunSetBeach
07-03-2010, 19:13
пи6ете о6те мнение,моля ви ;(;( :(:(:( :o

mArMaLaDkA
07-03-2010, 19:16
и тия постове са предостатъчно като за толкова тъпа тема.
върви си яж захарните петлета, вместо да се занимаваш с неща, за които не си дорасла.
"ама той й казал", "ама тя ми каза"... на кого му дреме изобщо?

SunSetBeach
07-12-2010, 21:01
:)

debiit0o
07-12-2010, 21:25
Възможно е просто да се е надявал да му пуснеш...Нали знаеш има ги и такива...А ся, като ти се прави на важен, иска да те накара да страдаш...по тоя начин той се мъчи да си изгради самочувствие като те обижда...така един вид се утешава, че не си му била първата... :-D

Housemusikk
07-12-2010, 22:18
Facebook power !!!!!! Коментирай и ти някоя от снимките му да види той ,какво е да бъдеш наказан .

beautiful1whisper
07-13-2010, 09:32
Апфф човек , кво изобщо се чудиш . Зарежи го тоя , той не те заслужава. Знам , че не ти е лесно ,защото не е лесно да си влюбен в някой , а той да нехае за теб , но такъв е живота и ти трябва да продължиш да го живееш с или без него !

Blondityy
07-13-2010, 10:30
Спокойно, не е голям проблем, просто си хвани два пъти по-як батко - ще ти е супер, че оня идиот не ти е вече в главата, а и между другото човешката гордост е голямо нещо, така че можеш преспокойно да го дразниш!!! Успех! :-)

Stellsy
07-13-2010, 11:29
Спри да мислиш за него. Той е пълен тъпак! Намери си друго момче и с времето ще го забравиш тоя :)

SunSetBeach
07-13-2010, 18:53
:(

ameli
07-13-2010, 19:25
Според мен не те харесва.. Иди някой път при него и го питай защо се държи така.. :-o

SunSetBeach
07-13-2010, 21:15
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: благодаря :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

GossipGirl89
07-13-2010, 21:28
Най-доброто решение според мен в случая е ИГНОРА!
От*би го и него, и приятелите му, и всички коментари...
Като се опита да те обиди или засегне по някакъв начин се направи, че не го чуваш и в следващия момент започни да си лафиш с приятелки за нещо смешно да речем... да види, че изобщо не ти дреме за мнението му :) Дали те харесва или не ще разбереш само като го игнорираш - и в двата случая ще се побърка, повярвай ми :D от личен опит го знам ;)

SunSetBeach
07-14-2010, 10:48
благодаря... :)... разбрах- ИГНОР