PDA

View Full Version : Hеlix



FuCkInBuBbLeGuM
06-26-2010, 21:03
Здравейте хора. Знам, че има доста теми за пиърсинга ама аз имам конкретно 1-2-3 въпросчета и ми трябва спешен отговор. Има ли в София студио, което да работи в неделя? Искам да ми направят хеликс и съответно няква ориентировъчна цена да ми кажете ако някой е запознат. Иии боли ли много - да знам как да се настроя психически? :D

Благодаря предварително и съжалявам ако има няква такава тема.

tonie__
06-26-2010, 21:06
не съм от София,обаче в Пловдив повечето студия за пиърсинг и татуси не разботят в неделя,дори в събота 8-)

koshtramba
06-26-2010, 21:12
Потните пиърсири много ги мързи да работят в официалните почивни дни.

Spider4eto
06-26-2010, 21:13
Толкова ли не можеш да се пробиеш друг ден от седмицата, бих ти препоръчала Мания и Трипхаус, обаче работят от понеделик до петък. Хеликс нямам, но ще си правя скоро, разпитвала съм приятели с хеликс и са ми казвали, че си боли, не е болка за умиране, но болка все пак има. И после 20 дена не можеш да си спиш на ушето. Разбира се всеки организъм е индивидуален, така че не се отказвай заради едната болка. :)

FuCkInBuBbLeGuM
06-26-2010, 21:13
Пфф кофти... значи май в понеделник ще се ходи. Иии се пак чакам ако някой може и на др-те въпроси да отговори :D

FuCkInBuBbLeGuM
06-26-2010, 21:40
Толкова ли не можеш да се пробиеш друг ден от седмицата, бих ти препоръчала Мания и Трипхаус, обаче работят от понеделик до петък. Хеликс нямам, но ще си правя скоро, разпитвала съм приятели с хеликс и са ми казвали, че си боли, не е болка за умиране, но болка все пак има. И после 20 дена не можеш да си спиш на ушето. Разбира се всеки организъм е индивидуален, така че не се отказвай заради едната болка. :)

Аа не не се отказвам просто се опитвам да се наглася... ии да ще ходя в понеделник май. Благодаря много за отговора.

Spider4eto
06-26-2010, 21:42
Успех и после като го направиш, да пуснеш снимка!!!