PDA

View Full Version : Любов...



Foreverbg
06-26-2010, 22:00
Преди бях разправял за моя проблем, но не можах да намеря темата и затова пиша пак. Накратко ще ви кажа история. Харесвам едно момиче, познаваме се от малки. Като по малки сме били "гаджета". В 5ти клас се преместих в друг клас и тя направи всичко възможно да дойде в моя. След това се скарахме и от 5ти до 7ми клас почти не си говорехме. Към края на 7ми клас отново започнахме постоянно да поддържаме контакти. Приеха ни в едно даскало(не бяхме в една паралелка). Цял 8ми клас ходихме заедно и се прибирахме заедно, докато не дойде лятото. Тя срещна някакъв волейболист. Влюби се в него и това е. Тази година стана на въпрос нещо за чувства и аз и казах, че изпитвам чувства към нея. Тя незнаеше кво да ми каже, но в последствие каза, че не изпитва същите чувства. Искаше да говорим на тая тема, но мене цяла седмица ме нямаше, защото бях на състезание и така си остана. Но започнах на скоро да усещам повече внимание от нея. Като влезе в скайп първата и работа е да ми пише. Каза ми, че не и трябват волейболисти, а пари. Започна да иска да се прибираме заедно(два пъти ми се обади, но аз и двата пъти се бях прибрал) и спря да ми звънни. Оня ден ми звънна 10 часа вечерта и ми каза, че иска да излезем на разходка. И аз естествено казах "да" и тя доста се зарадва. Поразходихме се. Седнахме на люлките пред тях и си говорихме. Баща и дойде по едно време да я прибере, но тя каза че иска да остане още 10тина минути. Накрая като се прибира, отидох с нея до входа и тя ми каза ела да те прегърна и се прибра. Проблема е , че след 4 дена завършваме даскало и тя ще си отиде на село най-вероятно(както и тази събота и неделя). Според вас изпитва ли някакви чувства към мене(най-вече питам момичетата, защото може да са попадали в такава ситуация)?

VinDiesel
06-26-2010, 22:06
По-думите които ти е казала,следенето в скайп и финала на вечерта с разходката,става ясно че те харесва,но за обич е рано :)

Kukumqvka
06-26-2010, 22:07
Интересно.. И от къде се очаква ние да знаем дали тя изпитва нещо? Може би те харесва.Защо просто не я попиташ? :)

DarkGirll
06-26-2010, 22:10
Ами...определно изпитва някакви чуства към теб!И спокойно дори да отиде на село ще се върне няма да стои там вечно :) ! Успех и много любов :wink: :P

BiGBaDWolF
06-26-2010, 22:46
Преди бях разправял за моя проблем, но не можах да намеря темата и затова пиша пак. Накратко ще ви кажа история. Харесвам едно момиче, познаваме се от малки. Като по малки сме били "гаджета". В 5ти клас се преместих в друг клас и тя направи всичко възможно да дойде в моя. След това се скарахме и от 5ти до 7ми клас почти не си говорехме. Към края на 7ми клас отново започнахме постоянно да поддържаме контакти. Приеха ни в едно даскало(не бяхме в една паралелка). Цял 8ми клас ходихме заедно и се прибирахме заедно, докато не дойде лятото. Тя срещна някакъв волейболист. Влюби се в него и това е. Тази година стана на въпрос нещо за чувства и аз и казах, че изпитвам чувства към нея. Тя незнаеше кво да ми каже, но в последствие каза, че не изпитва същите чувства. Искаше да говорим на тая тема, но мене цяла седмица ме нямаше, защото бях на състезание и така си остана. Но започнах на скоро да усещам повече внимание от нея. Като влезе в скайп първата и работа е да ми пише. Каза ми, че не и трябват волейболисти, а пари. Започна да иска да се прибираме заедно(два пъти ми се обади, но аз и двата пъти се бях прибрал) и спря да ми звънни. Оня ден ми звънна 10 часа вечерта и ми каза, че иска да излезем на разходка. И аз естествено казах "да" и тя доста се зарадва. Поразходихме се. Седнахме на люлките пред тях и си говорихме. Баща и дойде по едно време да я прибере, но тя каза че иска да остане още 10тина минути. Накрая като се прибира, отидох с нея до входа и тя ми каза ела да те прегърна и се прибра. Проблема е , че след 4 дена завършваме даскало и тя ще си отиде на село най-вероятно(както и тази събота и неделя). Според вас изпитва ли някакви чувства към мене(най-вече питам момичетата, защото може да са попадали в такава ситуация)?


Аз ли не разбирам или ?

Foreverbg
06-26-2010, 22:49
Ами тя попринцип цяло лято е на село. Оттам рядко влиза в скайп или ако влиза е за малко и по тела остава единствения вариант. Ама ние сме и на различни оператори и докато си кажем здрасти отива 1 минута и... големи сметки. Тя искаше да поговорим още на тая тема, но заради състезанието ме нямаше цяла седмица и нямаше кога. Незнам защо след това не поговорихме още. Просто държа изключително много на нея и не искам постоянно да я питам такива неща. Между другото онази вечер ми поиска телефона да го разгледа и първата и работа беше да влезе в съобщенията. Просто и аз незнам какво да си мисля. Първо ме отрязва после ми се обажда да излезем и казва, че не и трябват волейболисти. Затова реших да попитам тука момичетата(все пак женски работи :D ). Незнам как ще изкарам цяло лято без да я видя(ако си отиде на село). :shock:

BiGBaDWolF цитирах точно какво каза. Стана нещо на въпрос за пари и тя ми го каза. Попринцип това е нормално за момичетата все пак грим, дрехи, мода, парфюми... а тя малко е скарана с техните и не и дават много пари.

YouMakeMeSmile
06-26-2010, 22:54
според мене не знае какво иска това девойче.

VinDiesel
06-26-2010, 23:00
То остава да е ходила с колегата заради парите,а сега от теб да иска :lol:

Foreverbg
06-26-2010, 23:05
То остава да е ходила с колегата заради парите,а сега от теб да иска :lol:
Не е ходила с него 100% съм сигурен. Пък и техните(на другото момче) са много по-богати от нашите. Просто не виждам логика. Пък и тя е доста свястна.

VinDiesel
06-26-2010, 23:13
Объркващи постове даваш.Може да е ходила с него заради парите,а той да не й е давал,знаеш ли?Щом ти е намекнала за пари,има нещо гнило :D,а може просто да се е оплакала от техните,знам ли ?Каквото и да стане,гледай напред,като кон с капаци и да не ти пука.Живота е пред теб,забавлявай се,не си губи времето в чакане...

Foreverbg
06-26-2010, 23:19
Не е ходила с него, защото са от различни градове. Виждат се само лятната, пролетната и зимната ваканция (малко странно, но все пак го харесва). Това с парите наистина звучи съмнително, но доколкото я познавам не би тръгнала с когото и да било заради парите.

Elenichkaa
06-27-2010, 08:54
Не е ходила с него, защото са от различни градове. Виждат се само лятната, пролетната и зимната ваканция (малко странно, но все пак го харесва). Това с парите наистина звучи съмнително, но доколкото я познавам не би тръгнала с когото и да било заради парите.
то в тая криза 8-) ,(добре де майтап)
и така...говори с нея открито,но не й казвай тва за парите!

LoVe3e
06-27-2010, 11:08
Мии според мен те харесва и то много... Просто поговори с нея и и обясни, че много я харесваш и не искаш да заминава помоли я да не заминава поне първия месец от ваканцията...Ако каже, че няма как да стане просто дните който ти остават с нея ги прекарайте постоянно заедно...Пък тя ще се върне все някога няма да седи вечно там.. А и ако селото не е много далеч може да питаш ваще да ходиш с нея ... Не знам какво друго да ти кажа освен Успех дано всичко се нареди и да сте заедно :) ...

kristito3
06-27-2010, 17:58
Да. Щом е започнала да те търси значи се интересува от теб.

GoTiNiA29
06-27-2010, 18:14
Харесвате момко.Кфи села ,кфи 5 лева казваш на ваште да си останете и тя на техните и готовов =;

t0d1t0
06-27-2010, 20:57
Очаква нещо от теб.