PDA

View Full Version : __________



crunkggg
06-27-2010, 07:41
.............

RoXeL
06-27-2010, 07:49
Ти трябва да си човека който я познава по-добре от нас ... в никакъв случай не показвай че я дебнеш дали ще ти изневери. Всичко ти е в главата, ако нямаш воля да промениш мисленето ти .. незнам.Седни помисли защо мислиш че ще ти изневери?

bobito_th
06-27-2010, 07:59
Значи,ще карам по същество. Проблемът е следния не мога да спра,да мисля,че ще ми изневери ........ Тя ми сподели,че трудно се доверява и че я е страх от сериозна връзка,защото преди е била с момче което зад гърба и е било и с други момичета (а пред нея си е изливал душата) Значи аз я обичам повече от всичко на света за мен тя е единствената,но какъв е смисала да и признавам чувствата си след като едва ли ще повярва,че не съм поредния използвач........ И така тя също ме обича но защо подяволите не мога да спра да мисля,че ще ми изневери... :-x Искам да се отърва от всички непрестанни съмнения !!! Някакви съвети ????? :x :?

Поговори с нея относно съмненията ти. Все пак казваш, че я обичаш, но това че се съмняваш в нея показва, че й нямаш много доверие. Не знам от колко време сте заедно, но би трябвало да можете да говорите за всичко. Не говори по телефон или скайп !!

crunkggg
06-27-2010, 08:25
Ще опитам


Някакви други съвети ????

Elenichkaa
06-27-2010, 08:43
доколкото разбрах си мислиш,че е способна да ти изневери за да си отмъсти за това,че някой я е направил на глупачка!Не се тревожи ако е това причината,когато е трябвало да отмъсти и на когото е трябвало,ако го е искала и ако е такава,да го е направила.Сега вече едва ли!
но пак повтарям ако съм налучкала причината!
все пак ако не е това,кажи кое те кара да се съмняваш?!?!?!

hamilcar
06-27-2010, 11:11
Явно темата е приключена.