PDA

View Full Version : Закъснява ми . . .



SweetyyBaby
06-27-2010, 09:09
На 17.06 правихме секс с приятеля ми без презерватив докато се усетим той свърши в мен . На 18.06 пих Ескапел - бях пила Ескапел преди около 2 месеца. Миналият месец ми дойде 2 пъти в месеца на 1.05 вървя ми 4-5 дена и на 23.05 вървя ми 7 дена. Сега не ми идва има ли опасност да съм бременна или ми закъснява по някоя друга причина? :( :( :(

MaLchYyY
06-27-2010, 09:12
На 17.06 правихме секс с приятеля ми без презерватив докато се усетим той свърши в мен . На 18.06 пих Ескапел - бях пила Ескапел преди около 2 месеца. Миналият месец ми дойде 2 пъти в месеца на 1.05 вървя ми 4-5 дена и на 23.05 вървя ми 7 дена. Сега не ми идва има ли опасност да съм бременна или ми закъснява по някоя друга причина? :( :( :(

Да ти кажа честно май на всички ни закъснява :D

LipSy
06-27-2010, 09:14
Попринцип ескапел се пие до 48 часа след секс. Ти както казваш аз разбирам, че си го пила до 24 часа след секс. Не мисля, че може да си бременна. Може би ти закъснява от хапчето, защото то е много силно. Ако си пила наскоро антибиотик и от това може да ти закъснява. Не забравяй, че е лято, което означава, че може би си сменила и сезона! :)

SweetyyBaby
06-27-2010, 09:46
Попринцип ескапел се пие до 48 часа след секс. Ти както казваш аз разбирам, че си го пила до 24 часа след секс. Не мисля, че може да си бременна. Може би ти закъснява от хапчето, защото то е много силно. Ако си пила наскоро антибиотик и от това може да ти закъснява. Не забравяй, че е лято, което означава, че може би си сменила и сезона! :)

Пие се до 72 часа :) аз го пих след 24 часа :)

CuteBaby
06-27-2010, 10:05
Най-вероятно ти закъснява заради хапчето,както казаха то е доста силно и много разбърква цикъла,нормално е в следващите няколко месеца да не ти е редовен.Ако искаш се консултирай и с гинеколог.

Rebus
06-27-2010, 10:06
Не че те съдя,ама почни да го правиш с презерватив.Пази се повечко...Ескапела ще ти обърка организма,ако го пиеш пез месец-два.(той вече ти го е объркал)

MaLchYyY
06-27-2010, 10:17
Не че те съдя,ама почни да го правиш с презерватив.Пази се повечко...Ескапела ще ти обърка организма,ако го пиеш пез месец-два.(той вече ти го е объркал)

И аз ще взема този съвет ... че не искам да преживявам отново поледните дни и сега продължавам да се моля да няма бебе ..

SmilezZz
06-27-2010, 10:20
Щом си пила Ескапел,е по-вероятно да ти закъснява от него..Няма смисъл да се притесняваш..Но започнете да правите секс с предпазни средства..Защото не става всеки път да пиеш Ескапел..Хапчето е "хормонална бомба" за организма ти :?

britzy
06-27-2010, 10:25
Eм точно-не може след всеки секс едва ли не-Ескапел.Презервативите не са скъпи ,а предпазват.

А МалчУу да не се слага на всеки отговор ,сеш' се

BiGBaDWolF
06-27-2010, 10:37
6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".

slun4ice

GreenFairy
06-27-2010, 10:47
А той къде блее?! Как може когато правите секс без предпазни средства той да свършва в теб?! Вие в ред ли сте? Още повече като преди 2 месеца си пила хапче... Ескапела се взима не повече от 2 пъти годишно! А не през 2 месеца. Нядвам се да не е станало нищо и да не си бременна :)

А на колко сте години?

vaseto0o
06-27-2010, 11:03
След ескапел за ти нужни 5-6 месеца да си възтановиш организма а ти го пиеш през 2 месеца WTF :shock:
правете го с презерватив не е толкова трудно да му се невиди :?

VinDiesel
06-27-2010, 11:06
От хапчето е,като няма воля да го извади навреме,не му давай без качулка....Ако се притесняваш още ,че няма да ти дойде ,ще закъснее още ..

Cucko0
06-27-2010, 11:08
пиеш Ескапел за втори път ?! Не си ли взе поука от първия път ,че постъпваш толкова безотговорно да го правиш без презерватив .........сега си блъскай главата ... :x

SkyEatsAirplane
06-27-2010, 11:09
абе тва Ескапел като бонбонки го вземате :-x :x

Rebus
06-27-2010, 12:03
абе тва Ескапел като бонбонки го вземате :-x :x

_________
ПОДКРЕПЯМ ;]

Ескапел = Ефизол :D

betibarclay
06-27-2010, 12:28
да бременна си честито ще имате тризнаци :)

Extremescream
06-27-2010, 12:30
TEСТ ЗА БРЕМЕННОСТ!
Това ще ти помогне много повече,отколкото да питаш по форумите дали си бременна.Idiot :D

pitbullxx
06-27-2010, 14:24
Не мислите ли ,че прекалявате МАЛКО с това ескапел. :? Според мен ако си направиш един тест за бременност например ,ще разбереш дали си бременна и ще е по добре от колкото ние тук да хварляме боб и да гадаем дали си бременна. :)

kremen4eto
06-27-2010, 15:10
Леле, като чуя 'Ескапел', лошо ми става, все едно се бъкате с нек'ви отрови. Това хапче, според мен е за наистина, ама наистина крайни случаи. Не бих го пила, макар че няма и да раждам. И го пиете без дори да сте сигурни какво е станало между краката ви. Все едно аналгинче взимате. Sorry, авторке, че така те съдя, но за мен това хапче е абсолютна грешка да се пие за най-малкото. Пият се най-много по 2 на година, а ти си изпила 2 за 2 месеца. Ужас.

А дали си бременна ... не би трябвало. Дано не си.

kalpazanka
06-27-2010, 18:40
В кой ден от МЦ стана гаф? Тест прави ли? Ако не си, ние няма да гадаем дали си бременна или не.

t0d1t0
06-27-2010, 20:48
http://kuvaton.com/kuvei/abortion.jpeg

SweetyyBaby
06-27-2010, 21:47
В кой ден от МЦ стана гаф? Тест прави ли? Ако не си, ние няма да гадаем дали си бременна или не.

в 26-я .. не съм правила тест мисля да направя

bebito0o
06-28-2010, 05:13
В кой ден от МЦ стана гаф? Тест прави ли? Ако не си, ние няма да гадаем дали си бременна или не.

в 26-я .. не съм правила тест мисля да направя

ама няма какво да мислиш,то е измислено и се казва Surecheck

спри с този Ескапел,консутирай се с гинеколог и започни противозачатъчни ,ако гаджето ти е толкова лекомисленo :shock: 8-)

kalpazanka
06-28-2010, 07:01
Като видя съвети за противозачатъчни, ми се иска да видя и разяснения за евентуалните последици, линкове с проучвания за странични ефекти, какви изследвания трябва да се правят, какви добавки да се приемат... Но уви, Знаете само да повтаряте като грамофонна плоча противозачатъчни противозачатъчни...

SweetyyBaby, а колко дни ти е МЦ?

ReachlessGirl
06-28-2010, 07:08
пиеш Ескапел за втори път ?! Не си ли взе поука от първия път ,че постъпваш толкова безотговорно да го правиш без презерватив .........сега си блъскай главата ... :x
Съгласна .. :?
Помисли си .. колко струва един презерватив .. и колко струват всичките тези нерви и притеснението?! (да не говорим за Ескапел ии последиците от него) .. :?

SweetyyBaby
06-28-2010, 09:02
SweetyyBaby, а колко дни ти е МЦ?[/quote]

по принцип не е много точен , 31 - 33

SweetyyBaby
06-28-2010, 09:03
пиеш Ескапел за втори път ?! Не си ли взе поука от първия път ,че постъпваш толкова безотговорно да го правиш без презерватив .........сега си блъскай главата ... :x
Съгласна .. :?
Помисли си .. колко струва един презерватив .. и колко струват всичките тези нерви и притеснението?! (да не говорим за Ескапел ии последиците от него) .. :?

По принцип използваме презерватив но така се случи ,тези два пъти бяха единствените които не използвахме :) :?

kalpazanka
06-28-2010, 09:06
по принцип не е много точен , 31 - 33
Е, определено не си била в опасен ден. Няма лошо, че си се застраховала, де.

justadrenaliNe
06-28-2010, 11:38
От Ескапела е. Спокойно :)

gia_sena_mono
06-28-2010, 13:45
... докато се усетим той свърши в мен ...
Вие глави нямате ли? Или на късмет го карате? Като правите секс без да се пазите, иди на лакер да ти изпише противозачатъчни.
Направи си тест и после иди на лекар,ако не ти дойде.

djuki
06-28-2010, 13:55
ами от хапчето е то все пак прецаква всичко в организма ти и въпреки това да си го пила и преди 2 месеца е малко безотговорно