PDA

View Full Version : Странна любов



mouzar
06-27-2010, 11:47
здрасти на всички, реших да ви споделя нещо, което ме измъчва от известно време - запознах се с едно момче в нета, обаче той е от друг град, който не е много далече, пишем си, но понякога не съм сигурна кое казва на шега и кое е истина. До сега сме се видяли само веднъж. Аз си го харесах, но не знам за неговите чуства, пък и напоследък е зает и рядко се засичаме да си пишем. Какво да правя? Как да направя така че да се видим пак? Моля ви помогнете ми, благодаря предварително :)

DarkGirll
06-27-2010, 11:50
Ами...разберете се по скайп да се видите или му се обади и го покани да се видите :)

Rebus
06-27-2010, 11:51
Не е любов..

Питай го дали иска да се видите.Лесно е :)

mouzar
06-27-2010, 11:55
Има и нещо друго - понеже учи в друг град и тия дни се връща в неговия и се притеснявам ако му предложа да се видим да не ми се разсърди или нещо подобно

Rebus
06-27-2010, 11:58
Трябва да е глупак,ако се разсърди за такова нещо..Ако те харесва ..би се зарадвал.По-добре е да опиташ отколкото да се питаш какво би станало..:)

VinDiesel
06-27-2010, 12:20
Няма нищо срамно,да го поканиш да излезнете.Мен също ме е канило момиче да излезнем(последната бивша) и от там започна нашата 8 месечна история.Давай по-смело :)

givemereasontolive
06-27-2010, 13:08
Ами...разберете се по скайп да се видите или му се обади и го покани да се видите :)

vilinanova
06-27-2010, 15:38
мнението ми няма да е много обективно, понеже съм много против връзките, започнали в нета :?
Иначе до колкото разбрах от поста ти, сте се виждали веднъж, защо пък не пак! Трябва сама да прецениш дали си заслужава такава връзка от разстояние :) Говори с него, обясни му как стоят нещата и заедно си преценете

YouDontKnowMe
06-27-2010, 16:13
-Пич, ае се зяпаме пак.
-Сладурче, искам отновоо да видя прекрасните ти очи на живо.
-Хей , пие ли ти се кафе в (едикъдеси) ?

Vasoto129
06-27-2010, 16:31
Покани го на среща,какво можеш да изгубиш. :) :) :) УСПЕХ

Bixel
06-27-2010, 16:32
момчета от нета колкото искаш... по-добре излез навън

stop_looking_at_me
06-27-2010, 18:27
Хмм.. говорили сте. Излезли сте. Сега си говорите по-малко. Разбрах ли правилно?

Ами има вероятност той да не те е харесал особено много, но НЕ защото ти не си забавна, интелигентна, хубава, и всички онези прилагателни с които всеки се спряга... ами защото има хора всякакви и интереси най-различни.

След първа среща, ако комуникацията замръкне... аз просто продължавам нататък, дори и много да искам втора среща. Не пришпорвай ситуацията! Той ще се обади ако иска да те види :)

Както по-горе казаха, излез. Така имаш по-големи шансове да срешнеш някой свестен, пък и от твоя град. Успех! :-)

RoXeL
06-27-2010, 19:19
Добре вие сте супер сухари сериозно, защо да не се завърже едно запознанство по скайп. Колко от вас имат Facebook, Impuls и такива регистрации. Защо сте ги направили? -Да си показвате Муцките или да търсите нови познанства. Не забравяйте че зад всякото мониторче седи човек. Наистина неможе да се очаква кой знае каква връзка, но поне си струва да се опита. Все пак за любовта граници няма.

xxBloody666Tearsxx
06-27-2010, 20:20
Покани го да излезнете пак (: Кво като се познавате от нета..? Аз от там се запознах с хора и в момента сме много добри фр. Такаче опитай.. Нищо не изпускаш ; ))

t0d1t0
06-27-2010, 21:02
OMG OMG OMG
НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЕЕЕ
СКАЙП ГАДЖЕТАААААААААААААА



не е интересно

mouzar
06-27-2010, 21:46
мерси на всички за коментарите, независимо какви са, но аз искам да уточня нещо - след срещата ни се сближихме даже повече (беше преди около месец), успях да го поопозная и намерих нещо познато в него. Проблемът е, че от скоро взе да се държи по - странно, пише ми малко и не се засичаме почти. Аз скоро му бях намекнала да се видим пак, но се оправда, а относно растоянието - не е мн голямо. :)

Passi0n
06-27-2010, 21:56
голяма любов бе!

mincheto
06-28-2010, 10:57
Ами авторке, вече лошо ми става като вида връзка по нета...МОга да ти кажа, че така няма да стане в никав случаи...или се вижте .Пък и връзки от разтояние НЕ става...не го ли научихте вече..

mincheto
06-28-2010, 10:58
мерси на всички за коментарите, независимо какви са, но аз искам да уточня нещо - след срещата ни се сближихме даже повече (беше преди около месец), успях да го поопозная и намерих нещо познато в него. Проблемът е, че от скоро взе да се държи по - странно, пише ми малко и не се засичаме почти. Аз скоро му бях намекнала да се видим пак, но се оправда, а относно растоянието - не е мн голямо. :)

Едно знай, мъжете ВИНАГИ ,изневеряват..Това им е в природата. Пък и действай и говори направо,те мразят заобикалки..
:-o

GoTiNiA29
06-28-2010, 15:26
Връзка по скйп..... НЕЕЕ