PDA

View Full Version : Как да си намеря?



kickbg
06-27-2010, 12:25
Как се намира момиче за секс без обвързване?Здравейте много ми е интересно как?Жените се чувства и трепети търсят досега винаги е трябвало да влизам в някакви отношения с партниорката си за да се любувам на това земно удоволствие.Сега съм в такъв период,че единственото,което търся е секс.Къде и как според вас човек може да си намери партниор само за сех?Не държа да е топ модел или нещо такова само да желае необвързваща връзка.Е изказвайте мнения. 8)

Extremescream
06-27-2010, 12:27
Gepime.com

Необвързваща връзка...Или е връзка,или си е чисто и просто ебане :?

VinDiesel
06-27-2010, 12:33
В бар,дискотека и т.н най-често има такива за по 1 път.Ако търсиш постоянен полов партньор без обвързване ,имаш 2 варианта
1-Комшийка с която да си подкрепяте комшийството или приятелка на същия принцип(с която се познаваш одавна)
2-Търсиш такава връзка,просто се изяснявате с момичето.

Аз също имах такава връзка,само за секс,но нещата прерастнаха в много повече...

YouDontKnowMe
06-27-2010, 12:35
Gepime.com
Т'ва щях да напиша.
Иначе - Тракия, Хемус , Цариградско, Е79 и т.н. ..

kickbg
06-27-2010, 12:36
Там не става 10000000 коча на 1 жена.Говорим си за live акшън :-D Сайтовете за запознанства са пълни с несериозни момичета,с глупави коментари,който търсят внимание и рейтинг.
Vin а как отсяваш и разбираш?Много сконфузна и гадна ситуация ще се получи ако не сте на 1 вълна.Случи ми се вече веднъж подобна ситуация и никак не беше приятно,а и бузата още ми е червена де се вика :D

Extremescream
06-27-2010, 12:41
Кат искаш такава-Околовръстното или сайтовете за запознанства.
Иначе познавам много малко момичета,дето са готови само за секс с някакъв идиот.Ако им е само за секс-имат си вибратори

BiGBaDWolF
06-27-2010, 12:47
В бар,дискотека и т.н най-често има такива за по 1 път.Ако търсиш постоянен полов партньор без обвързване ,имаш 2 варианта
1-Комшийка с която да си подкрепяте комшийството или приятелка на същия принцип(с която се познаваш одавна)
2-Търсиш такава връзка,просто се изяснявате с момичето.

Аз също имах такава връзка,само за секс,но нещата прерастнаха в много повече...

VinDiesel
06-27-2010, 12:54
Там не става 10000000 коча на 1 жена.Говорим си за live акшън :-D Сайтовете за запознанства са пълни с несериозни момичета,с глупави коментари,който търсят внимание и рейтинг.
Vin а как отсяваш и разбираш?Много сконфузна и гадна ситуация ще се получи ако не сте на 1 вълна.Случи ми се вече веднъж подобна ситуация и никак не беше приятно,а и бузата още ми е червена де се вика :DИма момичета/жени,които неискат връзка,а само някой да им "Смазва веригата".Това са повечето момичета/жени,които са много заети и предпочитат такива взаймоотношения или такива ,които просто така им изнася ,и им е по-удобно.Нестава веднага,първата ти дума да е "Искам нашите отношения да са само сексуални" или от сорта.Говориш с нея,опознаваш я,преценяваш дали ще се навие на такова хоро и предлагаш :)

LovEsIckk
06-27-2010, 13:49
курви под път и над път.

kremen4eto
06-27-2010, 15:19
Абе верно, че има много курви, ама те май не повтарят. А той иска неангажиращ секс, демек повече от веднъж, с една, без връзка. Поне аз така разбрах. Ми как ще намериш такава - трудно :D

kickbg
06-27-2010, 15:46
Какво нередо има в цялата работа,че се надигна такова народно недоволство?Не мисля,че ако 1 момиче има сексуални контакти с момче само за развлечение го прави леко момиче.Не мисля също и че желанието на 1 мъж или момче да има подобен род отношения е нередно по някакъв начин.

LadyDi
06-27-2010, 15:59
Грешен сайт.