PDA

View Full Version : Моля ви,дайте си мнението !!!



Piiseto0o
06-27-2010, 13:03
Здравейте,тази сутрин станах със много странна мисъл,какво ли не правих но немога да пропъдя тази мисъл,очите ми взеха чак да се пълнят със сълзи,и вече адски много се изнервям.Та така де да мина към съществената част,според вас момиче на 18 години ако интимните му партньори са 5,много ли са?Как ви се струва тази бройка?Преди една година спах с четвъртия ми и си казах петия ще е след доста време поне след 2,3 години но уви дойде по раничко :( вчера го направих с петото ми момче и днес се събудих с вина чувстах се и все още се чувствам отвратително,а знам че нещо нормално човек да прави секс ;) незнам как да се преборя с тези чувства в мен,успокоявам се с мисълта че мой връстнички имат вече около 10-ма,но пък има и такива с по 1,но в случая защо гледам тях,трябва да гледам своята паничка!!Побърквам се мислех си винаги,че съм по отворено момиче към живота,уж винаги съм подготвена за всичко,защото човек трябва да очаква всичко в днешно време,но явно не е било точно така както си мислех,все още явно съм малка и не съм наясно със себе си!Но моля ви дайте си мнението,понеже съм страшно недоверчива към всички,и незнам на кого да споделя пък и не искам.Много ви благодаря.

YouDontKnowMe
06-27-2010, 13:10
Спокойно, недей така. Съвсем нормално е . Ако щеш с 2205255 спи, никой нищо не може да ти каже. Важното е да си знаеш приоритетите в живота и да си гониш мечтите. Мъжете са за развличане, компания, подкрепа и т.н. Нормално е да присъстват в живота ти.

VinDiesel
06-27-2010, 13:12
Това ,че си спала с 5 различни момчета не те прави курва.Курва ще си ,ако имаш приятел и спиш с други момчета.Курва ще си,ако си женена с деца и се шляпкаш с различни мъже и си заебала семейството си.За мен това е курва. 8)

BiGBaDWolF
06-27-2010, 13:13
А на тебе са къв ти е проблема ? Правила си си кефа и са испитваш вина WTF?!?! Кво като си спала с 5.. И с 500 да спиш това си е твоя работа щом си искала си го направила ...

LipSy
06-27-2010, 19:49
Не ми се струва, че са много! Спокойно. Се пак ти не си малка. Тези, които са на по 14-15 и спят с около 5-6 различни момчита те са вече малки к****. :?

zority7
06-27-2010, 19:53
не му отдавай,толкова голямо нзачение колко са,искала си ,правила си го защо се измъчваш,не са много даже изобщото ,не си мисли за това и гледай напред :)

vaseto0o
06-27-2010, 19:59
Мъжете които спят с много ->пичове
момичетата които спят с много -> курви
това е ограничено мислене, преди може да е било така, но сега е различно, има предпазни средства (презервативи) така че няма проблем, секса е напълно безопасен (да кажем) и просто остава удоволствието от свършената работа ;) Няма какво да се косуриш, направила си си кефа, по-скоро трябваше да се чувстваш гадно ако беше попаднала на някой мизерник който да свърши за 2 минути и да ти тегли майната :-D

t0d1t0
06-27-2010, 20:45
OMG OMG OMG вече си изхабена и си го осъзнала :shock:
Лимит ли имаш? :shock:

Extremescream
06-27-2010, 20:53
Мацка,не се притеснявай,че си на 18 и си спала с петима.
Притеснявай се,че си на 18 и не можеш да пишеш правилно.
Сега по-леко ли ти е? :D

Callisto
06-27-2010, 21:34
Да не те интересува чуждото мнение. В днешно време децата са се наебали с по 100 човек, пък ти се притесняваш, че 5 са много. Е аз съм на 17 и съм го правила само с един. Много са ми предлагали, но исках да е с някой, който е като мен...общо взето чаках перфектното момче и взех, че го намерих.

bebito0o
06-28-2010, 04:27
мила,да ти имам проблема :shock:

Piiseto0o
06-28-2010, 06:49
Благодаря ви много много за мнението ... сега ми е по-леко пък и днеска се събудих някак си по-добре ... 8-) и междудругото нямам лимит,но все пак не е зле една жена да си знае бройката и тя естествено да не е много голяма ... многo благодаря на всички още веднъж (hug) :*:*

ReachlessGirl
06-28-2010, 06:55
Важното е да не съжаляваш, че си спала с тях ..
Иначе ако погледнеш по - малките определено ще ти олекне .. :lol:
(не, че са много за гледане де)

shokoladchety
06-28-2010, 07:00
вах...НЕдей така...Аз съм на 15 и съм имала 3-ма...До 18 кой-знай колко ще са.Спокойно спи си с колкото искаш.Никой не ти държи сметка.

nerazbranoZLO
06-28-2010, 07:50
Спокойно. В нормата си.

Норма - от 1 до 9
Има такива, които имат повече партньори от на колкото години са...

Slawi92
06-28-2010, 09:39
6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".
kalpazanka

wladk0yyy
06-28-2010, 09:59
Това ,че си спала с 5 различни момчета не те прави к***а.к***а ще си ,ако имаш приятел и спиш с други момчета.к***а ще си,ако си женена с деца и се шляпкаш с различни мъже и си заебала семейството си.За мен това е к***а. 8)

Съгласен съм с мнението ти

GreenFairy
06-28-2010, 10:19
Е, аз също съм на 18 и в момента съм със 7мия, ако мога така да се изразя... Но не мисля, че броя на хората с които си била е толкова важен. В смисъл, че ако откриеш точният човек, независимо кой "номер" е той и си щастлива с него, няма да има никакво значение колко са били предишните :)

teodora87
06-28-2010, 17:18
a ако си на 20 и си спала с 5 мъже без презерватив и си си правив тест за спин два пъти???

VforVendeta
06-28-2010, 17:41
Ако един ключ отключва много врати той е :shock: MASTER ключ! Но ако ключалка я отключват много ключове, това е една некачествена ключалка... :? .

exis7
06-28-2010, 19:04
Нали знаеш,след 10-я вече ще бъдеш курва :) И това не го казвам аз,казвали са го преди мен,ще го казват и след мен ;) :-P

vaseto0o
06-28-2010, 19:19
Нали знаеш,след 10-я вече ще бъдеш к***а :) И това не го казвам аз,казвали са го преди мен,ще го казват и след мен ;) :-P
А ако са 9 случайние без презерватив си монахиня 8)

Punisherrr
06-28-2010, 19:28
Ами щом изпитваш такова чувство защо не се замислиш ЗАЩО си спала с тези момчета?
И съвети от сорта ''погледни по-малките с по 10 и се утеши'' са доста глупави...не те съветвам да ги ползваш за утеха.
За мен 5има на 18 години определено е много и не ми се вижда съвсем наред. Но тва си е моята гледна точка(като момиче почти на 18 ),а и аз не те познавам,а тва са само цифри,които виждам. Ти по-добре седни и помисли защо си правила секс с тези 5 момчета? И дали е редно да продължаваш в тоя дух. (Явно, че не си го правила по любов всеки път...).
Просто имам няколко познати,които са на тая възраст (та и по-малка) и са спали с я 5,я повечко момчета(не по любов определено) и ги виждам, че никак не са дорасли да осъзнаят, че вършат глупости. И те, също като теб, не са особено доволни от себе си, но продължават, защото така им е най-лесно и защото не знаят как да изградят истинска връзка с истински чувства.Позволяват на хората да ги мислят за ''общите'', но иначе се оплакват как искали някой да ги обича. Е много е жалко...
(спирам до тук,че леко се отплесвам вече) ;) Дано твоят случай не е точно такъв.

exis7
06-28-2010, 19:31
Нали знаеш,след 10-я вече ще бъдеш к***а :) И това не го казвам аз,казвали са го преди мен,ще го казват и след мен ;) :-P
А ако са 9 случайние без презерватив си монахиня 8)
Пхаха,тук не говорим за случаен секс,мисля :) И както казах,не го казвам това АЗ! ; ) Това е пpосто фраза :) Авторката май говореше за що годе сериозни връзки мисля... Моята теория е такава,не я налагам на никого ; ) На който не му харесва да не се съгласява с мене ама и да не ми разисква становището,ако може :) Всеки си има приоритети и определн начин на живот 8) 8)

vaseto0o
06-28-2010, 19:42
Нали знаеш,след 10-я вече ще бъдеш к***а :) И това не го казвам аз,казвали са го преди мен,ще го казват и след мен ;) :-P
А ако са 9 случайние без презерватив си монахиня 8)
Пхаха,тук не говорим за случаен секс,мисля :) И както казах,не го казвам това АЗ! ; ) Това е пpосто фраза :) Авторката май говореше за що годе сериозни връзки мисля... Моята теория е такава,не я налагам на никого ; ) На който не му харесва да не се съгласява с мене ама и да не ми разисква становището,ако може :) Всеки си има приоритети и определн начин на живот 8) 8)
Определено преди 2 вечери е имала сериозна връзка с някое момче за няколко часа :razz:

Piiseto0o
06-28-2010, 20:00
С Риск да се повторя пак ще го кажа много ви благодаря,че има хора които са готови да помогнат дори и със съвет .... (hug) Сега вече съм по-добре и се зарадвах че съм в нормата си ... :-D

X0
06-28-2010, 21:53
Punisherrr RESPECT!!! :smt038 :smt023

Annihilati0N
06-28-2010, 22:20
Дори и да гледаме нормално на нещата пак си в нормата... Имам предвид, че ако си почнала сексуален живот на 14 ( както правят вече голяма част от ДЕЦАТА ) и си имала 5 партньора им се пада средно по 10-тина месеца да си била с тях, което не е никак малко време. Така че влизаш в нормата ДА. Дишай спокойно и спи с мисълта, че не си мръсница ! ;d

Tedchy
06-28-2010, 22:22
Дори и да гледаме нормално на нещата пак си в нормата... Имам предвид, че ако си почнала сексуален живот на 14 ( както правят вече голяма част от ДЕЦАТА ) и си имала 5 партньора им се пада средно по 10-тина месеца да си била с тях, което не е никак малко време. Така че влизаш в нормата ДА. Дишай спокойно и спи с мисълта, че не си мръсница ! ;d
Това е доста относително..Не може,след като скъса с един,веднага да започва с друг.. :D

Annihilati0N
06-28-2010, 22:33
Дори и да гледаме нормално на нещата пак си в нормата... Имам предвид, че ако си почнала сексуален живот на 14 ( както правят вече голяма част от ДЕЦАТА ) и си имала 5 партньора им се пада средно по 10-тина месеца да си била с тях, което не е никак малко време. Така че влизаш в нормата ДА. Дишай спокойно и спи с мисълта, че не си мръсница ! ;d
Това е доста относително..Не може,след като скъса с един,веднага да започва с друг.. :D

Явно съм пропуснал думата "Примерно"

Tedchy
06-28-2010, 22:39
Дори и да гледаме нормално на нещата пак си в нормата... Имам предвид, че ако си почнала сексуален живот на 14 ( както правят вече голяма част от ДЕЦАТА ) и си имала 5 партньора им се пада средно по 10-тина месеца да си била с тях, което не е никак малко време. Така че влизаш в нормата ДА. Дишай спокойно и спи с мисълта, че не си мръсница ! ;d
Това е доста относително..Не може,след като скъса с един,веднага да започва с друг.. :D

Явно съм пропуснал думата "Примерно"
Хора сме => грешим :)

Piiseto0o
09-28-2010, 15:55
Ми сега вече съм си много спокойна след няколко месеца,ами искам да кажа че си говорим за сериозни връзки,да рано започна сексуалния ми живот,но винаги съм държала на това първо да виждам че нещата стават сериозни след това интимност,но с 5-тия не потръгна,и за да спа с тези момчета определено не е било от нямане какво да правя ... но наистина съм ви благодарна за мнението :)

StolenBliss
09-28-2010, 16:02
Ами...в смисъл не са толкова много. То е малко както стане. Но тая бройка не те прави к***а или нещо такова, ако затова си мислиш,че са мн. Такива са били ситуациите. В смисъл искам да кажа,че досега е така ставало по начесто, но тва не е доказателство за нищо и не значи, че пак толкова начесто ще си лягаш с някой. Най-важното е да си сигурна, че към всеки, с който си лягаш, имаш силни чувства.