PDA

View Full Version : неможахме да почакаме ...



sweetpunk
06-27-2010, 13:36
Не съм сигурна дали това е точното място за тази тема, но предполагам е най - подходящото ...
Близалките се превърнаха в цигари.Невинните се превърнаха в ку*ви.Домашното отиде в кошчето.Мобилните телефони вече се използват в час.Содата се превърна във водка.Колелата се превърнаха в автомобили.Целувките се превърнаха в секс.Спомням си когато най-страшното нещо беше когато се люлях на люлките на площадката.Когато защитата означаваше да нося каска.Когато най-лошото нещо което можех да получа беше обяснение в любов от момче.Раменете на баща ми бяха най-високото място на планетата,а мама беше герой.Най-големия ми враг беше брат ми.Войната беше само една игра на карти..и единствения наркотик,който знаех беше лекарството.Тогава когато носенето на къса пола не ме правеше уличница..а най-голямата болка която бях чувствала беше когато си удирах коленете..а сбогуването беше само до другия ден..и не можах да почакам да порасна, а сега бих дала всичко на света, за да съм отново дете ... :(

VinDiesel
06-27-2010, 13:39
И аз станах на 20,но неискам да съм дете :)

DaemonBoy
06-27-2010, 13:50
Моето момиче има си една поговорка:
Каквото си надробиш, такова ще сърбаш!

Slave4You
06-27-2010, 13:58
а най-голямата болка която бях чувствала беше когато си удирах коленете..а сбогуването беше само до другия ден..и не можах да почакам да порасна, а сега бих дала всичко на света, за да съм отново дете ...

Ей това най ми хареса :(
Хубаво е, но не е това правилния раздел:) Може би лично творчество?

xWandereRx
06-27-2010, 14:28
всеки е имал момент/и в който/които е искал пак да е дете
иначе много хубаво си го написала :)

BiGBaDWolF
06-27-2010, 14:39
Моето момиче има си една поговорка:
Каквото си надробиш, такова ще сърбаш!

vilinanova
06-27-2010, 15:34
Всеки избира как да живее! И аз съм допускала някои грешки, но не съжалявам за тях. Не мисля, че темата е за тук, по-скоро е за "Лично творчество". Иначе си права, че напоследък от съвесем малки, децата започнаха да опитват да пораснат по-бързо! Мога само да кажа: Изживейте си хубавите, невинни, детски години. Всичко с времето си :)

SummerDream
06-27-2010, 16:01
Иначе си права, че напоследък от съвесем малки, децата започнаха да опитват да пораснат по-бързо! Мога само да кажа: Изживейте си хубавите, невинни, детски години. Всичко с времето си :)

Така е..Истинските ценности се промениха много, никой не обръща внимание на малките неща, които същност ни правят щастливи..Всеки бърза за нещо, за някъде.. а след това късно осъзнава какво е сторил..Но шанс, такъв е животът (:

Geri94
06-27-2010, 16:07
И точно на това му се вика "живот" ! Така е, той е несправедлив, но поне се радвай, че си го изживяла.. има и такива, които не могат така да си изживеят тези години.. Просто помни на мама и на тати винаги ще си им "малкото детенце"

valdesbg
06-27-2010, 16:08
Добре се е получило.

Харесва ми какво и как си написала. Идеите които си засегнала са чудесни. А провокативния начин, по който са поднесени грабва веднага читателя.

Поздравления!

И изглеждаш супер чаровно девойче. При това само на 15 :)

MaLkaTa_LaDy
06-27-2010, 16:09
Красиво е детството, но това да пораснеш също носи своята красота.
П.п. Продължавай да пишеш, защото имаш много добър усет. :}}

YouDontKnowMe
06-27-2010, 16:11
Ау, много трогателно. Нямам думи.

Vasoto129
06-27-2010, 16:15
Здрав сблъсък с реалността :D :D :D.

sweetpunk
06-27-2010, 16:26
Добре се е получило.


И изглеждаш супер чаровно девойче. При това само на 15 :)

само на 17 почти, но нищо .. Благодаря все пак :oops: :)

vilityyy96
06-27-2010, 16:34
Много е добро!! Разгледала си проблемите на днешното общество и най-вече на тийнейджърите, който се мислят за велики... Поздравявам те, ужасно точно и просто си го написала!!!

Wits
06-27-2010, 17:06
Хаха, че кога порастнахме толкова всички да твърдим, че "си разгледала страхотно проблемите на днешното общество". Това е нищо повече от разглеждане на промените настъпващо при един средно статистически пубер(като моята особа). За това мога да ти кажа oк, иначе писането е тип "Цигарите са вредни за здравето!".

loliii
06-27-2010, 17:15
Хаха, че кога порастнахме толкова всички да твърдим, че "си разгледала страхотно проблемите на днешното общество". Това е нищо повече от разглеждане на промените настъпващо при един средно статистически пубер(като моята особа). За това мога да ти кажа oк, иначе писането е тип "Цигарите са вредни за здравето!".
+ 1

GoTiNiA29
06-27-2010, 18:08
Моето момиче има си една поговорка:
Каквото си надробиш, такова ще сърбаш! Правилно казано :D