PDA

View Full Version : цикъл



sapphire5
06-27-2010, 14:25
.. След един месец заминавам на море, и точно тогава ще ми дойде цикъла :x още съм девствена и нямам желание да ползвам тампони :( знам, че няма да ми повлияе нищо, на девственоста, но .. :D Моята най - добра приятелка [ ще сме заедно на морето :grin: ] е на мнение, че друр начин освен тампони НЯМА :?, но аз нямам желание, незнам какво да правя .. пишете моля :oops: [ съжалявам, че темата се повтаря 8-) ]

ImmortalSportFreak
06-27-2010, 17:23
Ами ще се наложи да пропуснеш топването в моренцето от бедрата нагоре.Не е хубаво да пиеш хапове и да си отлагаш тази жизненоважна функция на организма.Приятно прекарване.

sapphire5
06-27-2010, 18:05
благодаря ти многоо :) :) чакам още мнения .. :)

lilana911
06-27-2010, 19:32
за бога, просто използвай тампони!
ще видия, че е 300 пъти по-удобно и няма да искаш да видиш превръзка повече..

sapphire5
06-27-2010, 19:44
ммм .. :? незнамм ..

LipSy
06-27-2010, 20:14
ммм .. :? незнамм ..

Е, пробвай де няма нищо да те ухапе! 8-)

shell
06-27-2010, 21:43
Ами има два варианта - опитваш тампон,не хапе както казаха по горе :D ,ако не ти харесва слагаш превръзка и къси панталонки и така... :)

ImmortalSportFreak
06-27-2010, 22:04
С тампоми е по-нехигиенично;има повече опасност от това да получиш някоя инфекция и трябва да ги сменяш по-често.. А пък с тампон и в морето - абсурд.Просто за жалост ще трябва да се лишиш от плуване.Но щом ще си с добри приятели ще си изкарате достатъчно добре на плажа. ;) :)

sapphire5
06-28-2010, 05:36
ммм .. :? незнамм ..

Е, пробвай де няма нищо да те ухапе! 8-)


да се надяваме .. 8-)

____________________


С тампоми е по-нехигиенично;има повече опасност от това да получиш някоя инфекция и трябва да ги сменяш по-често.. А пък с тампон и в морето - абсурд.Просто за жалост ще трябва да се лишиш от плуване.Но щом ще си с добри приятели ще си изкарате достатъчно добре на плажа. ;) :)


благодаря за мнението ;)

reni4ka36
06-29-2010, 11:13
Кирилицата е задължителна.
kalpazanka

SmilezZz
06-29-2010, 13:02
Според мен отиди на гинеколог..Там ще получиш най-доброто и сигурно мнение :)

sapphire5
07-01-2010, 11:02
Според мен отиди на гинеколог..Там ще получиш най-доброто и сигурно мнение :)

добре .. ще отида ;)

Sunandsea
07-14-2010, 13:59
За тампони аз бих казала НЕ!По-добре отиди ,но недей да влизаш много на дълбоко в морето ,а само краката..Това е!

sapphire5
07-15-2010, 10:29
За тампони аз бих казала НЕ!По-добре отиди ,но недей да влизаш много на дълбоко в морето ,а само краката..Това е!

мерси

xxKiFlA
07-15-2010, 13:39
С тампоми е по-нехигиенично;има повече опасност от това да получиш някоя инфекция и трябва да ги сменяш по-често.. А пък с тампон и в морето - абсурд.Просто за жалост ще трябва да се лишиш от плуване.Но щом ще си с добри приятели ще си изкарате достатъчно добре на плажа. ;) :)

Nяма щоо да са лишава от плуване :?

по темата. влизай си спокойно в водата никои няма да разбвре
поне аз влизам и не ме интересува :P

cvetinka95
07-15-2010, 13:44
^

НЕ НЕ НЕ!
Представих си живописната картина, когато тя излиза от водата. Я си представи да е втори ден.. :shock:
Момиче много си зле.

Авторката да не я слуша, и да не се помотква много много. Като искаш да се къпеш, тука дан ти е концерт пожелание.. ТАМПОНИ няя да измреш, ша видиш и после как само на тва ще караш. :?

xxKiFlA
07-15-2010, 14:06
^Ми морето е на всички така че мен мн не ме интересуват другите.
който иска да се кьпе .който не..не :P
заеади един цикьл да не влизам в водата е тьпо :?

Gllory
07-15-2010, 14:46
^

НЕ НЕ НЕ!
Представих си живописната картина, когато тя излиза от водата. Я си представи да е втори ден.. :shock:
Момиче много си зле.

Авторката да не я слуша, и да не се помотква много много. Като искаш да се къпеш, тука дан ти е концерт пожелание.. ТАМПОНИ няя да измреш, ша видиш и после как само на тва ще караш. :?

Е какво не не не не .. ти незнаеш ли, че когато си във водата и веднага след като излезнеш от нея не тече ?! Някога да ти е текло в банята :-o

иначе по тематаа .. пробвай с дамски пр. и някакви къси панталонки .. поне аз миналата година бях така :D (преди това бях виждала др. момиче с къси панталонки и се чудех защо така ...., а мн ми беше смешно малките деца (имаше и таива с нас) като ме питаха защо се къпя с панталони ) :lol:

elito0o0o0
07-15-2010, 14:58
Спам.
kalpazanka

sapphire5
07-26-2010, 20:44
II. Права и задължения на потребителите
6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".
kalpazanka

Dyany10000
07-28-2010, 07:30
не съм моми4е но да питам цикала не е ли в определени дни? не мое ли да по4акаш ден-два и после?