PDA

View Full Version : От един клас



vilinanova
06-27-2010, 15:59
Абе замислям се напоследък дали е възможна връзка между хора от един и същи клас? Имаме едни такива екземпляри в класа, но за мен те са изключение. Не пречи ли на една връзка толкова много прекарано време заедно? Имате си едни и същи съученици, едни и същи случки, тогава за какво си говорите изобщо? Случвало ли ви се е да ходите с някой от класа си и проработи ли?

SummerDream
06-27-2010, 16:07
Зависи от хората и от самата среда..Колкото до мен, не не ми се е случвало.. Би ми омръзнало през цялото време да сме заедно ;д ..но от друга страна, т`ва би сплотило и повече връзката.Пак казвам, зависи от хората..

Geri94
06-27-2010, 16:11
Имала съм такава случка, но никак не я одобрявам.. Ддз може би просто става досадно или ... И като се разделите ако сте още в един клас много боли, защото не можеш да го забравиш.. Виждаш го всеки ден, всеки час и това не действа добре... При мен беше хубаво (поне за мен), обичах го и още сме от един клас, но пък сега ме той казва ме ревнува и просто мисли, че още притежава някаква част от мен.. :?

YouDontKnowMe
06-27-2010, 16:12
Възможно е . В моя клас има една връзка от близо 2 години, една от 7-8 месеца и моята - около 7 месеца. Идеално си се чувстваме всички.
Аз особено.

MaLkaTa_LaDy
06-27-2010, 16:19
Имах един опит, не се получи. Но причината бешеповече, че бяхме с детски разсъдък. Сега като се замисля - на мен не би ми харесала една такава връзка. Предпочитам аз да си имам моя свят, а той - неговия. Губи ми се идеята за сбоводата, при такива взаимоотношения.

Vasoto129
06-27-2010, 16:23
Защо не,но мисля че ще си омръзнат прекалено бързо. :-o :-o :-o

Bixel
06-27-2010, 16:33
проработи за няколко седмици... след това 6 месеца седяхме на 2та края и се гледахме на кръв :lol:

YouDontKnowMe
06-27-2010, 16:39
Сега си спомням, като бях в седми клас - ходех с две момчета.
Първо с едното - две седмици и се разделихме, защото гаврех най-добрия му приятел, че носи цъки.Иии не си говорехме много след това.
После тръгнах с най-добрият му приятел - около 2 седмици - разделихме се, дечурлига бяхме, само се целувахме по веднъж на края на деня. Ама с това момче и до днес сме си приятели. Нищо, че го гаврех за цъките.
Та, тогава не ми се получи.
Сега- да. (имам 7 месечна връзка със съученик.)

AnnieW
06-27-2010, 17:04
[b][i]Ми аз не съм имала такава връзка и не искам.Има някои хора, които си продължават контактите и след това... но мисля ,че не са мн тези случаи :-D

loliii
06-27-2010, 17:17
Никога не съм ходила с някой от класа ми, но имаме едни такива особи и върви между тях.

wladk0yyy
06-27-2010, 18:34
Еми защто не, няма нищто лошо в това но и аз смятам че биха си омразнали по този начин доста бързо.

Teddynka93
06-27-2010, 20:19
Много зависи от хората,има хора,които когато са с някого,искат да бъдат постоянно заедно,има и такива,които искат повече свобода,лично пространство :) за мен лично не..

t0d1t0
06-27-2010, 21:01
Зависи от хората,а ако са по-разгонени може и в час направо да се таковат,еваля

mincheto
06-28-2010, 10:03
Всичко е възможно....

3oPuTy
06-28-2010, 10:38
Ей тази търсачка ... Има толкова много такива теми :?


И да,възможно е да има връзка между хора от един клас.Аз познавам такива,едните тръгнаха в началото на 10 клас и след завършването ни все още са заедно.

anonymous708973
06-28-2010, 13:38
Еми, аз имах една такава връзка - година и половина, ама не беше живот и ако сега някой ми постави същите условия, ще го отстрелям. Но той си имаше свой живот, аз мой - винаги сме имали за какво да си говорим. :)

Paramour
06-28-2010, 15:30
Ако хората се обичат, защо не?

crazygirl13
06-28-2010, 15:39
От моя клас имаше такива. Миналата година си бяха гаджета а сега вече са скъсали и се държат ужасно един към друг.

PoRcHeTaTa1
06-28-2010, 16:25
На мен лично не ми се случвало

Sladurchoo
06-28-2010, 19:05
Зависи от хората,а ако са по-разгонени може и в час направо да се таковат,еваля


мда :D :D

BiGBaDWolF
06-28-2010, 20:24
Ако се обичате нищо друго няма значение .. Независимо дали са от 1 клас от 1 работа от 1 град от 1 държава. Няма значение .. !

beachy_bunny
06-28-2010, 20:39
Бях така година и 5 месеца ... В класа ни знаеха точно 5 човека,че имахме отношения повече от приятелски и то тези 5 човека които и на двамата ни бяха повече от "хора с които сме длъжни да искараме 6 часа на ден " В училище се държахме просто като приятели .. Отделно той си имаше негова среда , а аз - моя ... Винаги имахме какво да си кажем ... Обичахме се ... А в момента болката е наописуема - поне от моя страна ..

Tedchy
06-28-2010, 21:52
Познавам такива хора :)

sunnY961
06-29-2010, 14:39
Хмм..и аз много пъти съм се питала това и... :) всъщност възможно е, но ако връзката се прекрати найстина ще е ужасно....както казаха преди мен...ще се виждате всеки ден и все единия ще страда...а дори по време не връзката ако например момчето се заговори с някое момиче от класа....ние каквито сме ревниви..не искам да си го представям...иначе друго си е като сте сами.... но пък, да, ако се обичат двама,,..няма как. Просто трябва да сте готови за трудностите.. :/ :-o

mynichka
06-29-2010, 14:45
преди не вярвах, че е възможно.. Но аз и приятеля ми сме от един курс, може би е различно,защото сме по- големи и все пак прекарваме доста време заедно..рано е още да казвам какво ще се случи и какво не, но дори и да се разделим няма да ни навреди- ще си останем близки :)

SunnyGiirl
06-29-2010, 15:44
Аз съм имала такава връзка и с ръка на сърцето си мога да кажа,че ми беше най-дългата и сериозна връзка..
Така,че всичко си зависи от влюбените двойки..Ако наистина се обичате - няма да имате никакви проблеми..А и при някои това прекалено прекарано време с него е "знак" за по-бързо омръзване,а при други води до сближаване

Passi0n
06-29-2010, 16:14
Познавам такива хора :)
аз също
и изглеждат много щастливи

soul1199
06-29-2010, 19:39
Абе замислям се напоследък дали е възможна връзка между хора от един и същи клас? Имаме едни такива екземпляри в класа, но за мен те са изключение. Не пречи ли на една връзка толкова много прекарано време заедно? Имате си едни и същи съученици, едни и същи случки, тогава за какво си говорите изобщо? Случвало ли ви се е да ходите с някой от класа си и проработи ли?не ми се е случвало

xoxi
06-29-2010, 19:51
На мен не ми се е случвало, но едни от класа ходеха заедно цели 3-4 седмици. И двамата казваха, че връзката им била най-хубавата до сега. Повече общи приятели, повече теми за разговор.. Не знам защо повечето мислят, че са от един клас нямат за какво да си говорят.

Tedchy
06-29-2010, 20:18
Познавам такива хора :)
аз също
и изглеждат много щастливи
Момчето от тази връзка ми беше разказал,че има забележка,която гласи :"Държи ръката на човека,който седи до него " или нещо подобно беше .. :)

justonegirlwithonehope
06-29-2010, 20:29
Много зависи от хората и от техните характери, попринцип всички са против, но ако в моя клас имаше поне едно свясно момче аз с радост щях да съм с него, независимо, че е от моя клас.Всичко е до чувства, не до това от кой квартал е и от кой клас е.Лично мое мнение все пак не го натяквам, но е такова.