PDA

View Full Version : Пари ми на пениса, след като се изпразня??



anonimeenn
06-27-2010, 16:42
Здравейте...преди време правих секс с бившата ми приятелка...та на нея и откриха гъбична инфекция...и аз отидох на лекар...първо при личния, след това и на кожен...всички ми казаха, че всичко изглежда наред на пръв поглед....правих си изследвания за урина, взимаха ми секрет от главичката на пениса, както и от уретрата....по принцип на външен вид все едно ми няма нищо...всичко си изглежда нормално...но като се изпразня и ми пари...точно там е проблемът, че не мога да обесня как точно ми пари...все едно ми пари от вътре и малко на главичката на пениса.. много е странно и след 10 минути примерно ми минава и нищо не се усеща.....вече съм супер сдухан да ходя по доктори и да си показвам пениса..просто е някъв ужас..колкото и смешно да звучи...а нашите лекари са много зле просто...мазах се няколко седмици и с clotrimazol Hexal Крем, който уж е за гъбичките..които така и всички лекари ми казаха, че нямам....а приятелката ми се мажеше със същия крем и антибиотици Fasigyn 500 tinidazole хапчета...
МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ С НЯКАКВИ МНЕНИЯ И КОМЕНТАРИ. НЯКОИ ОТ ВАС ИМАЛИ ЛИ СА ПОДОБЕН ПРОБЛЕМ И СЪОТВЕТНО МОЖЕТЕ ЛИ ДА МЕ НАСОЧИТЕ КЪМ НАИСТИНА ДОБЪР ЛЕКАР? БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО :(

vladimirrelax
06-28-2010, 09:42
Пич няма място за притеснение това е съвсем нормално . Мене ми е пареше веднъж ден и половина след сех . Не се притеснявай . Може и да ни има нещо , но аз от доктори съм се отказал одавна , те са от идиот до пълен идиот и нагоре . И всеки ти казва добре си нищо ти няма . При положение , че имаш оплаквания . Мисла , че този проблем има нещо общо с превъзбуждането някакво такова обяснение давам .

darkPaladin
06-28-2010, 10:06
не слушай какво ти говорят за всеки симптом си има причина иди на лекар за да разбереш каква е

ReaDy
06-29-2010, 11:06
Пич няма място за притеснение това е съвсем нормално . Мене ми е пареше веднъж ден и половина след сех . Не се притеснявай . Може и да ни има нещо , но аз от доктори съм се отказал одавна , те са от идиот до пълен идиот и нагоре . И всеки ти казва добре си нищо ти няма . При положение , че имаш оплаквания . Мисла , че този проблем има нещо общо с превъзбуждането някакво такова обяснение давам .

По твойта логика на него значи му трябва доктор Хаус?

Отиди на уролог.

batkodoki
07-03-2010, 18:32
Здравейте...преди време правих секс с бившата ми приятелка...та на нея и откриха гъбична инфекция...и аз отидох на лекар...първо при личния, след това и на кожен...всички ми казаха, че всичко изглежда наред на пръв поглед....правих си изследвания за урина, взимаха ми секрет от главичката на пениса, както и от уретрата....по принцип на външен вид все едно ми няма нищо...всичко си изглежда нормално...но като се изпразня и ми пари...точно там е проблемът, че не мога да обесня как точно ми пари...все едно ми пари от вътре и малко на главичката на пениса.. много е странно и след 10 минути примерно ми минава и нищо не се усеща.....вече съм супер сдухан да ходя по доктори и да си показвам пениса..просто е някъв ужас..колкото и смешно да звучи...а нашите лекари са много зле просто...мазах се няколко седмици и с clotrimazol Hexal Крем, който уж е за гъбичките..които така и всички лекари ми казаха, че нямам....а приятелката ми се мажеше със същия крем и антибиотици Fasigyn 500 tinidazole хапчета...
МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ С НЯКАКВИ МНЕНИЯ И КОМЕНТАРИ. НЯКОИ ОТ ВАС ИМАЛИ ЛИ СА ПОДОБЕН ПРОБЛЕМ И СЪОТВЕТНО МОЖЕТЕ ЛИ ДА МЕ НАСОЧИТЕ КЪМ НАИСТИНА ДОБЪР ЛЕКАР? БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО :(

ВЪЗРАСТ?!

какви мазила, какви гъбички бе моето момче - вероятно си един от многото милиони заразени с гадната хламидия!

доър тест за тази гад, и ДОБРО лечение!

elito0o0o0
07-03-2010, 21:06
Добре, ние с какво можем да ти помогнем? Иди на колкото се може повече лекари. Вярно, че има много идиоти и все викат - добре си, добре си, но на колкото повече лекари отидеш - толкова по-добре. Не трябва да се отказваш... щом те притеснява толкова този твой проблем - реши го. Как искаш ние да те излекуваме?

vladimirrelax как да няма място за притеснение бе човек?! :? Това си е доста сериозно. Боже, спрете да си давате глупавите мнения, които отказват хората от всичко.. :? Един човек трябва да се бори бе.. какви са тези неща .. всички били идиоти. Не всички са идиоти.. има и свестни, но са по-малко.. Такава ни е и самата държавица. :)

ПП: Авторе, не трябва да те е срам от доктор. Ако трябва на всеки 2-ри ще си покажеш пениса.. стига проблема да се реши един път завинаги. ;) И няма - "Ама аз съм се отчаял и не ми се виси пред докторски кабинети" .. Колкото повече чакаш и отлагаш - толкова по-зле става. Повярвай ми... аз направих една такава грешка като чаках и сега си сърбам попарата... ;)