PDA

View Full Version : Privileg X6



deluxxx
06-27-2010, 18:03
здравейте ,
някой има ли privileg x6, искам да знам как е вашето мнение за този телефон, имам намерение да го купя-благодаря предварително/?

MajeStic
06-27-2010, 18:15
Ако има телевизия го взимай. Ако няма такава екстра - не, защото "операционните" системи в тези телефони са китайски шит (:

Haker4ity
06-27-2010, 23:57
мм не съм съгласен с MajeStic ,
баща ми има този телефон от доста време ии е много доволен 2 сим карти, много силен звук, тъч скрийн, абе може да се каже че е добър телефон :)

lubo111
06-28-2010, 12:05
мм не съм съгласен с deluxxx ,
баща ми има този телефон от доста време ии е много доволен 2 сим карти, много силен звук, тъч скрийн, абе може да се каже че е добър телефон :)
Имаш предвид MajeStic (deluxxx пита дали е добър)

MajeStic
06-28-2010, 15:48
мм не съм съгласен с deluxxx ,
баща ми има този телефон от доста време ии е много доволен 2 сим карти, много силен звук, тъч скрийн, абе може да се каже че е добър телефон :)

2 сим карти, които не работят едновременно. Говориш с едната и другата се изключва. Много силен звук и до там. Процесорите на тези телефони са много слаби и кличета с хубаво качество не вървят. Притежавах един такъв и един приятел има такъв с телевизия, а още един беше с имитация на Nokia N95. Искаш да пуснеш клипче на някой до теб и той почти не го вижда, особено ако си навънка. Памет? Някаква идея до колко може да има максимално? Тъч скрийн ти трябва за? При положение, че телефона е осакатен много от софтуерна част... Няма java, не е smartphone... функциите на телефона се ограничават до фабричния софтуер. Никаква възможност за слагане на отделен софтуер. Единственото хубаво, което имах на моя бяха .nes игрите от нинтендо... които можах да играя дори на другия ми телефон с java nes емулатор (:
Всичко това, което казах може да се елеминира, ако имаш телевизия. Друг такъв телефон с безплатна телевизия и който да работи в България, освен тези китайските - няма. Това му е най-хубавото. Ако няма - замисли се за друг телефон на същата цена.

koko95
06-28-2010, 19:23
единственото хубаво на телефона е че има много силен звук(като нокиа 5800.Иначе е прекалено бавен и гаден.

Haker4ity
06-28-2010, 21:51
мм не съм съгласен с deluxxx ,
баща ми има този телефон от доста време ии е много доволен 2 сим карти, много силен звук, тъч скрийн, абе може да се каже че е добър телефон :)
Имаш предвид MajeStic (deluxxx пита дали е добър)

да поправих се :D

DarkAngelOfHope
06-29-2010, 11:31
MajeStic как пък ще не работят и двете сим карти едновременно ? работят си без проблем дор когато говориш по телефона от едната другата е напълно активна и могат да те търсят и на нея. Памет мисля че поддържа до 1 GB все пак модела е на 2-3 години. Вярно е че е бавен, но когато излезе цената му беше доста добра, 300 лв за телефон с 2 сим карти работещи едновременно, touch screen (при положение че други такива предложения почти не се намираха на БГ пазаара), силен звук, 1 GB карта в пакета, 2 батерии и разни други дреболии. Сега незнам каква му е цената но когато излезе си беше ок :)