PDA

View Full Version : За цисцита и бъбречните проблеми



make_you_mine
06-27-2010, 18:49
От скоро ме мъчи остро парене отдолу, като пишкам и даже изпадах в някакви кризи на 2 пъти от адски силни болки, чак днес успях да отида на лекар на нормални изследвания кръв и урина и ми казаха, че хем съм имала бъбречна криза(причинена от песъчинка в бъбреците), хем цисцит... :? Та се чудя как мога да разбера дали цисцита ми е обикновен(от настиване) или причинен от инфекция..? Трябва ли да направя някакви други изследвания ? И колко време трябва да се огранича от секс, за да се чувствам добре и да не вредя на партньора си ? За колко време минават тези проблеми... :? Той лекаря почти нищо не ми каза и може би ще трябва да дам резултатите на личната си лекарка,а тя да ме насочи към уролог (или гинеколог :? ), защото аз ходих в спешно отделение... предписа ми антибьотик...(за бъбреците).. та ако може някой да ми каже нещо, ще съм благодарна.

ImmortalSportFreak
06-27-2010, 22:16
Ами за възникване на цистита благоприятстват много фактори и ние не можем да знаем дали е от охлаждане на организма;често задържане на урина в пикочния мехур или нещо друго.. Затова ОПЛ ще ти зададе въпроси и ще се разбере.Сигурно лечението ще бъде някаква диета + антибиотици + пиене на мн течности но не съм сиг.А за песъчинките в бъбреците ще ти назначат специални лекарства сиг. + пиене на мн течности за да ги премахнеш чрез урината.Лекарят ти ще ти обясни всичко и ако е нужно ще те прати на още изследвания.Секс не прави... Айде не се притеснявай и успешно и бързо лечение ти желая.

darkPaladin
06-28-2010, 10:04
ами самия цистит е инфекция от къде го измисли това обикновен цистит